reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kitqa ta ostatnia córka to było więcej niż jeden sex, ale wcześniejsze były z zabezpieczeniem, staraliśmy się by plemniki były 2-3 dyniowe oby przerwy nie byly dłuższe niż 4 dni a krotrze niż 2 ja już dawno obalulam teorie chlopczykowa ;) mi się nawet udało wstrzelić w męski znak zodiaku gdy księżyc byl po pełni :) serio wszystko mi sprzyjało hehe a córka i tak bo natury nie oszukam ;)

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kitqa ta ostatnia córka to było więcej niż jeden sex, ale wcześniejsze były z zabezpieczeniem, staraliśmy się by plemniki były 2-3 dyniowe oby przerwy nie byly dłuższe niż 4 dni a krotrze niż 2 ja już dawno obalulam teorie chlopczykowa [emoji6] mi się nawet udało wstrzelić w męski znak zodiaku gdy księżyc byl po pełni [emoji4] serio wszystko mi sprzyjało hehe a córka i tak bo natury nie oszukam [emoji6]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny dawno mnie nie było miałam troszkę doła, luty nam odpadł bo nic nie wyszło a wszędzie slyszałam o ciążach o jakoś tak mi smutno było. Moje kolejne proby przenoszę na okres wakacyjny teraz mam plan obserwować bacznie dwa cykle i nawet temperaturę bede mierzyc pierwszy raz w życiu :) na wakacjach grile kiełbaski o piwko no o wołowiny więcej wprowadzę skoro po niej te Y szaleją hahaha

Imama piękne zdjęcia, powiedziała mi gdzie wytrzasnełaś taka ekstra hmmm kieckę do zdjęć? Tą koronkę

Gosia , biedronka przykro mi bardzo i współczuję, tyle mocno i trzymam kciuki

Co do diety to uważam że każdy organizm inny dla jednego 5 posiłków będzie ok choć wiem że to ciągle dostarczanie paliwa a dla drugiego dieta wegetariańska lub kerogeniczna i trening crossover także apokojnie najważniejsze żeby nie wierzyć ślepo specjalistą ale obserwować swój organizm i czytać samodzielnie.
 
Migawka ty chyba pytałaś o zlobek? Czytałam trochę pobieżnie ostatnie strony tak więc moje jedno dziecko poszło do przedszkola bo miałam możliwość opieki nad nim a druga musiałam wysłać do zlobka, fakt że prywatnego i mała grupa dzieci i bardzo przeżywałam to ale odnalazła się super, bardzo lubi tam chodzić i przyjęła się w niecały tydzien, ja bardzo chwałę sobię akurat że chodzi do żłobka bo naprawdę lubi tam chodzić, przytula się z dziećmi i nawet sama jak pytam czy chce iść to odpowiada że tak, czasem nawet nie chce wyjść nie wiem na ile to też kwestia charakteru a ile żlobek ale młodszą jest bardziej otwarta na inne dzieci niż starsza, lepiej się odnajduje nawet w nieznanej grupie dzieci no na placu zabaw. Dodam poszła jak miała 15 m-cy
 
Dziewczyny jaka aplikacja najlepsza do mierzenia temperatury? I gdzie najczęściej mierzycie? Czy rzeczywiscie piczka jest wiarygodniejsza niż jama ustna?
 
Ja mam jakiegos dola watpliwosci czy nie wiem jak to nazwac. Ze nie jest mi dana corka. Wszedzie widze ze sie znajomym corki rodza. No :( moze to jakis rok corkowy a ja go omine. Jak urodzilam mlodzego to syrasznie duzo chlopakow sie rodzilo. Ja nie wiem jakies bum i plemniki y szalaly [emoji14] w przychodni nawet mowily babeczki ze 1 dziewczynka na 10 chlopcow u nich. A w dniu urodzin malego to tylko jedna dziewczynka także ten... a moze teraz jakies bum by natura zrobila na te dziewuchu dla tych co chca [emoji14]

Jak juz sie zale to sie pozale ze moj mlody znow cale nogi w kropkach i plamach :( jednak musialo byc jakies g w tym jedzeniu wczoraj a oraktycznie nic na tej imprezie nie jadlam tylko zupę z zielonego groszku ziemniaki suche i te roladki indycze z ktorych wygrzebywalam farsz :(
Wogole to glodna jestem. Zrzarla bym konia z kopytami heheh. Nie zebym kolacji nie jadla. Mam poprostu jakiegos gloda

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kura33 ja pytałam o żłobek. Synka chce posłać właśnie do prywatnego i małej grupy jak bedzie miał ok 19/20 miesiecy. Generalnie on uwielbia dzieci, wiec mam nadzieję, ze szybko sie zaklimatyzuje.

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny spokojnie jestesmy tu zeby sobie pomagac ! :)

Nie jestem.przekonana do metody selnas wiec z niej nie bede korzystac,nie znam nikogo kto by tak zaplanował sobie dana plec,wole korzystac z info dziewczyn ktorym sie udalo i dzialac z glowa podobnie i majac nadzieje ze mi tez sie uda .

Szczypiorkowa o masakra jaka sasiadka!

Leeleeth-przykro takie rzeczy od mamy sluchac :/

Maran-atha- ja tez obalilam znaki zodiaku i inne [emoji23]

Kura-faktycznie troche Cie nie bylo, teraz sie najedz poki obserwujesz tak jak ja [emoji23]
Tak lepiej mierzyc waginalnie, o tej samej porze po min 3 h snu najlepiej troszke wiecej,ja wpisuje w fertility friend, ale mam.jeszcze femometer ktory tez polecam bo tam.mozna zdjecia testow lh dodawac bo najlepiej je czytac tak po ok 5-10min zależnie od testu i co napisane na instrukcji ;)

Kredka-zapisuj co ty jesz i kiedy mlody ma.kropki i co ogolnie je,dojdziesz w koncu co to za produkt - teraz jak piszesz to wyglada na to ze malo co jesz,taki wrazliwy ze maly gryzek i juz , hm



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kura sukienkę zamawiałam ta koronkowa na AliExpress za niecałe 10€. Duży wybór tam maja tych kiecek i różne kolory. Także polecam
Kredkaczarna jak ja rodziłam drugiego syna w 2016 roku to na cały oddział tylko jedna dziewczynka była.
Szczypiorkowa szok co piszesz! Ludzie maja coś z głowa naprawdę


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Miciurka jakbyś mi przybliżyła jak się stosuję lukrecję, wg Waszej metody to mogę być testerką czy działa, bo zaczęłam ją stosować sobie na żołądek, ale myślę jaka dawka :) Zwracam się bezpośrednio do Ciebie bo wydaje mi się, że Ty jesteś tu głównym fachowcem :)
 
Do góry