reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Miciurka możesz mi powiedzieć co Atomic sądzi o słodyczach? Na dziewczynkę? Generalnie mieszczę się w kaloriach, nie tyje, chudnę wiec mam ujemny bilans ale towarzysza mi słodycze. Nie jem ich jako przekąski tylko bezpośrednio po posiłku w sumie to po obiedzie :/ spada mi cukier i jem jak opętała.

Na dziewczynkę chyba dieta niskocukrowa ?
 
Sama jestem ciekawa jak ze słodyczami. U mnie w sumie wchodzi tylko ciasto marchewkowe i dzem ale mi wszystko. Ja ta diete to jak juz nie raz pisałam jestem w tyle. Tyle że jem pozno sniadania.

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi te słodycze nie dają spokoju:( próbuje po raz setny zrezygnować i nie umiem. Jeśli się okaże ze te słodkości są niewskazane przy dziewczynkowej to przyznam ze na marne mój wysiłek i suplementy męża. :(


Ah cienki Bolek jestem w kwestii słodyczy.
 
Ogarnelam książkę [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
W wolnej chwili skopiuje i dam namiary na nią [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak już tak gadacie o przekąskach i słodyczach, to ja bym zjadła popcorn :sorry2: mam w domu niestety :o i tak łażę obok tej szafki i łażę... Póki co trzymam się dzielnie... Ale nie ukrywam, jakby mi ktoś pozwolił go zjeść, to bym go chyba razem z całą tą szafką zjadła... :oops:
 
@kredkaczarna duzo zdrówka..mnie takie osłabienie trzymało prawie 6 tygodni.. !!
@Miciur-ka paski mam, dzięki za każdą Twoją rade i odp..jesteś moim aniołem stróżem :)
dziś byłam u gina.... no i ten cykl musze odpuścić :( w sumie ma racje...beda mi robic rezonans i gdyby sie udalo w co wszyscy watpimy po za moim ginem...to szkoda naswietlac maluszka..także my zaczynamy od kwietnia aczkolwiek nadal sie obserwujemy mierzymy...jakoś to bedzie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wow leeleeth jak to zrobiłaś?

Co do słodyczy to ich nie lubię, nie smakują mi. jak mam zjeść tort na urodzinach to jestem zielona... I mam dziewczynki [emoji39]
Nie wyobrażam sobie jak miałabym zacząć jeść słodycze.
Tak na dziewczynkę niski poziom cukru we krwi. Wiecznie chodzi głodna hehe wpisuje się idealnie [emoji1320]

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry