reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Szczypiorkowa myślę że jeśli zaskoczyłaś to z synem naprawdę także głowa do góry. Ja mam córkę z owulacji także nie jest powiedziane. Chiński na Twoją korzyść? Ile masz lat? Będzie syn zobaczysz.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki doradźcie mi !
Skoro na dziewczynkę jedne starania, to kiedy najlepiej? Ja mam płodny śluz 3 dni przed owu to musiałabym w 1 dzień płodnego niby ;)

Ah a starania o syna nam szły kiepsko ponad 2 roku to obawiam się ze, z taka kombinacja pare dni przed nigdy nie zajdę


Ps : inofem pije się w 1 dzień cyklu czy mogę zacząć dowolnego dnia ?
 
Luisa skoro masz problem czy miałaś z zajściem w ciąże to radzę działać raz po pozytywnym teście owulacyjnym. Szanse napewno większe niż z odstępem. Wiaodmo możesz popróbować pare cykli z odstępem dla spokoju ale dłużej bym nie traciła czasu...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama pierwszy synek wyszedł za 1 razem a z drugim były właśnie długie oczekiwania wiec chyba nie będę cudowwc z odstępem i zakwaszanim...
 
Pleminki żyja od 2 do 5 dni :) więc moje żenskie (jeśli są) juz sa zwarte i gotowe pzry komórce :) no trudno...

Wiesz ci a może tak podeśle ci plemniory mojego a ty mi swojego?
To tak żartem, serio to walcz dalej, jedziesz jeszcze ze dwa dni. Zrobiłaś co mogłaś a reszta to loteria.
Uwierz ze sie uda, wizualizuj sobie te niebieskie plemniczki itd
No nie wiem, masz szanse na chłopczyka jak Imama pisze, trzy razy w płodne to większość chłopczyków [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
U mnie apka przesunęła ovu, na wczoraj, od wczoraj białko kurze, dziś szyjka wysoko i zamknięta wiec może, może... trafiłam na chłopczyka [emoji854][emoji85]
1517401124-428c6a36b250291c-aaaaaa.jpeg



atdc9vvjktz16vlw.png
 
Szczypiorkowa- Ja myślę jak Imama - jak już zaliczylas fal start to warto poprawić dziś i jutro !
Z częstych są synowie , pokaże Ci mój kalendarz z którego mam syna to padniesz haha [emoji23]

Luisa- jak masz stały cykl i wiesz kiedy masz owu to tak ten 1 dzień tylko pamiętaj o tym że jeśli zaczniesz brać jakieś suplementy to ciężko Ci się będzie sugerować sluzem,

Leeleeth - a czułaś owu? Cokolwiek ? Co mówi Fertility Friend ? U mnie nawet owulacji nie wyznaczył przez te tempki! Masakra ! Może się zalapłas bardziej na 3,5dnia aniżeli na 4 ;).
Kciuki

U mnie cały cykl do bani ,dobrze że miałam progesteron to wzięłam i teraz załatwilam od lekarza ale nie wiem czy coś z tego będzie bo jak cd 15 owulacja a ja wzięłam cd17 pierwszy progesteron to nie wiem czy coś z tego będzie, temperatura kiepska , mały wzrost teraz po prog.lepiej,ale spisuje na straty , nie wiem czy w lutym będziemy się jeszcze starać może jeszcze jeden cykl i kończymy , owu mi wyznacza dopiero na marzec ! W następnym cyklu wow! Zobaczymy jak to będzie ,dziś miałam mega bóle okresowe , ciekawe czy coś mi ten progesteron zdziała, no ale na cuda nie ma co liczyć, może zacznę składać cv i zobaczę co będzie pierwsze praca czy test [emoji23], haha



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leeleeth - laska jedna na baby dust zaszła z 7 dniowego odstępu więc bym nawet powiedziała że żyją do 7 dni [emoji23] dla dobrych warunkach ,

U mnie myślę że dałam replens przed samymi staraniami i chyba u nas nic się nie przebiło, bo dałam przed i po a Tobie doszedł Rephresh?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Luisa - dużo jest dziewczyn które się starają lekko po owulacji , i mąż po abstynencji , jestem w takiej grupie i naprawdę większość z nich tak na córkę dała radę , ale plus suplementy no i pilnowanie ph

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Miciur-ka miałam ból w niedziele w okolicy prawego jajnika, w niedziele szyjka nisko, otwarta i miękka. Wiec dużo wskazuje ze właśnie tak jak wyznaczyła mi apka. Testy cały czas ledwie ledwie widoczne, kupiłam tez dla porównania inne i tez nic nie wychodziło. Wiec tylko po śluzie, szyjce i tym bólu stwierdzam, że jeśli cos było to niedziela/poniedziałek [emoji23] zmian w temp nie ma żadnej wciąż skacze ale tez i wstaje w nocy po kilka razy wiec nie ma szans żeby cos wyszło.
Dałam rephresh po staraniach jakoś 3min, ale niespecjalnie dużo. Jakieś 1/3 tubki. I po trzech dniach tez trochę, jednak ani paski ani nawet inne wskaźniki pH nie pokazują mniej niż 5,5 [emoji85]
Nie nastawiam sie na nic. Bo pewnie nic nie będzie [emoji28]
No co ma byc to będzie, każdy bejbik jest miłe widziany [emoji2]

Aaa owu w tym miesiącu pokrywa mi sie z czasem wyznaczonym przez kalendarz lunarny na dziewczynkę miało byc 30 stycznia [emoji2]
Przypadek czy może coś w tym jest?

@kinga_z1 odpisałam, sprawdź jeszcze ten kalendarz lunarny co kiedyś wklejałam, on tez sie opiera na fazach księżyca.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry