reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Szczypiorkowa wiedziałam! Pisałam Ci wczoraj ze dzisiaj pozytyw będzie [emoji6] i JEST!!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
IMG_20180131_105534.jpg
Szczypiorkowa wiedziałam! Pisałam Ci wczoraj ze dzisiaj pozytyw będzie [emoji6] i JEST!!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wien ... :( tylko teraz co dalej... Pierwsze Rycerzyki poszly w obieg w poiedzialek ok 23:( ... To rozumiem ze za wczesnie i jeski siadlo totdziewczynka
:(
 

Załączniki

  • IMG_20180131_105534.jpg
    IMG_20180131_105534.jpg
    47,2 KB · Wyświetleń: 288
Ostatnia edycja:
Nie nie. Na dziewczynkę jedne staranka. Wiadomo niektóre maja córki z częstych No ale wg teori powinno się raz działać. Na chłopca trzy. Ja bym napewno poprawiła dzisiaj i jutro rano. Ale może ktoś jeszcze doradzi. Z tymi testami tak jak pisałam nie warto się poddawać. Nie jedna znajoma miesiącami się starała bo niby nie miała pozytywu. Dopero jak faktycznie doradzilam żeby dłużej testowały to nagle był pozytyw.
Owu możesz miesc jutro albo za 46h także to nie jest powiedziane ze z pon coś wytrwa.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Więc jeśli siadło to na dziewczynkę...
... wiem że jestem durna że wgl o tym myślę w ten sposób, I wiem że tj egoistyczne głupie nieodpowiednie i gdybym to pow na głos to wiem jak to brzmi.

Kurde tyle czekania II testów bałam się ze przeocze i prosze :(
 
Nie poddawaj się! Uwierz ze na chłopca na zagranicznych forach min genderdreaming to sex co dwa dni a później w dzień pozytywu staranka i na drugi dzień! Jak umiesz angielski mogę Ci podesłać linki na priv żebyś się pocieszyła! Nie ma co się zamartwiać. Widzisz ja miesiącami dieta supelemnty i analizy teori a u mnie trzeci chłopczyk mimo wszystko. Możemy naprawdę dużo zrobić a gwarancji nie ma się i tak


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie poddawaj się! Uwierz ze na chłopca na zagranicznych forach min genderdreaming to sex co dwa dni a później w dzień pozytywu staranka i na drugi dzień! Jak umiesz angielski mogę Ci podesłać linki na priv żebyś się pocieszyła! Nie ma co się zamartwiać. Widzisz ja miesiącami dieta supelemnty i analizy teori a u mnie trzeci chłopczyk mimo wszystko. Możemy naprawdę dużo zrobić a gwarancji nie ma się i tak


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
problem w tym, że przytulaniki były w poniedziałek ok 23 i wtorek ok 12/13. Wczoraj nic i dzis zrobiłam test . Ja wiem,że nawet nie jest powiedziane że w ciązy jestem ;) i zadje sobie z tego sprawę, ale takie rozczarownie ...tyle czekania, liczenia, obserwacji i co? i wszytsko w zasadzie na nic...
Wiem też, że raczej jesli "siadło" to na dziewczynkę ... a nie ukrywam, że bedzie to w pewnym sesnie rozczarowanie i zawód i najgrosze, że nie tylko dla mnie samej ale wiem, że będzie to "przemilczane" tez w rodzinie stąd takie wszytsko "na styk" :( ...

no trudno, co ma byc to bedzie. Dziś i jutro jeszcze poprawimy :)
 
Ale częsty sex zmienia warunki w pochwie na bardziej dogodne na XY także to nie jest tak jak ty myślisz do końca. Wiadomo szanse na córkę trzecia przy posiadaniu dwóch zawsze są większe bo to samo mam. U mnie tez zawiedzeni są- mama babcia mąż. Ale bez przesady, ja chciałam dziecko i załamki nie można mieć z takiego powodu. U nas na 12 wnuków jest 1 wnuczka wiec na logikę to było do przewidzenia. Nastaw lepiej się na córkę niż przezywać to wszystko.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ale częsty sex zmienia warunki w pochwie na bardziej dogodne na XY także to nie jest tak jak ty myślisz do końca. Wiadomo szanse na córkę trzecia przy posiadaniu dwóch zawsze są większe bo to samo mam. U mnie tez zawiedzeni są- mama babcia mąż. Ale bez przesady, ja chciałam dziecko i załamki nie można mieć z takiego powodu. U nas na 12 wnuków jest 1 wnuczka wiec na logikę to było do przewidzenia. Nastaw lepiej się na córkę niż przezywać to wszystko.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
EhhhE i tak zrobie
 
reklama
Szczypiorkowa dobrze podobno mężowi przed serduchami kawę podać lub colę. Wzmocni prędkość czy coś tam u plemniczków, to męskie rycerzyki będą miały szanse. Zaufaj Górze. Pomyśl o synu i nie myśl o tym, że się nie udało i że na pewno dziewczynka. Później ewentualnie będziesz "rozpaczala" a nie za wczasu :) nastawieniet też ważna sprawa!
 
Do góry