reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@BB_Anna, nie przesądzaj wszystkiego. Nie zawsze wychodzi w dniu spodziewanej miesiączki. Poczekaj ze 3 dni albo najpewniej pójdź na bete.

Kitqa a widzisz[emoji4] było wcześniej mi powiedzieć że jesteś 30stka i byś się nie stresowala[emoji6]

Za to uwielbiam wszystko co słone. Kocham sòl, ziemniaki i pomidory w każdej postaci więc o tyle dobrze że do tego nie muszę się zmuszać. Za to banany blee ale jeden dziennie zjadam...



Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kinga - miałam 30-tke w sierpniu tego roku ;),

Gosica - tak wzięłam się za męża bo ostatnio wzięłam się tylko za siebie a teraz za dwójkę ,
Generalnie jeszcze obserwuje te metodę co leeleth znalazła , i chce sobie z tej okazji zbadac hormony w okresie okoloowulacyjnym i zobaczyc,

Kati-mam koleżankę która lata się leczy na tarczyce i ma samych synów ,

Mikallo-to naprawdę nie wiadomo o co chodzi , może grosik do grosika i coś tam rusza w kierunku zmiany płci, Któż to wie,jeśli bez planowania Ci się udało To uważam że jestem mega szczęściara :)



Kitqa-moj tata ma siostrę jego siostra ma 2 synów a on ma 2 córki - To się nazywa podział [emoji23]

Ja chce wpadkę z córka [emoji23] nie chce mi się dietowac hahha

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bb_Anna, moze rzeczywiście za wczesnie ten test. Ja w razie czego zrobię test w poniedziałek-25 dc. mam nadzieje ze się nie ugnę! ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
BB_Anna, nie no ja bym czekała na dzień spodziewanej miesiączki. Mi z córką mimo że beta rosła pięknie to w dniu spodziewanej miesiączki wyszła tak blada kreska że mąż jej nie widział a ja pewnie oczami wyobrazni. Też myslalam że się nie uda a 3 dni później nie było wątpliwości. Poczekaj cierpliwie.

Miciurka, zaczynasz w styczniu? Dobrze pamiętam? W styczniu będzie dziewczynka- mówię z doswidczenia[emoji6] także kciuki.

A tak z innej beczki. Jutro na TVN o 21.50 będzie film "Wiek Adeline". Jak nie ogladalyscie to koniecznie!!![emoji4]


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@BB_Anna zgadzam się z @Kinga_1 głowa do góry! Póki nie ma miesiączki zawsze jest szansa.
@Kinga_1 wiesz co tak sobie myślę, że skoro odżywiasz się chłopczykowo (bo lubisz) a i tak wyszła z tego córka to będzie ciężko zrobić syna. Myślę sobie że właśnie trzeba coś zmienić, coś aby się gospodarka ruszyła. Taka mam teorie.
Widzisz! Teraz to już będę spokojna[emoji6] (sugerowałam się kalendarzem chińskim i tym że chciałam popic na swojej 30tce i dlatego tak wyszło :))
Ile masz lat?

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry