reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej wszystkim :)
@PrzyszłaMama87 w Polsce takie ułożenie dziecka jest wskazaniem do cesarki, ja mieszkam za granicą i tu niestety nie jest ( wiec w razie "w" będę stąd uciekać ;)) wiem co moja koleżanka przeżyła podczas takiego porodu i nigdy nie chciałabym tego doświadczyć.
@kitqa w poprzedniej ciąży zdarzyło się, że w Polsce ktoś przepuścił mnie w kolejce ,ale pod warunkiem, że sama sie zapytałam o to , tutaj gdzie mieszkam nikt sam z siebie też nie proponował .Ogólnie ,wydaje mi się,że ludzie nie zwracają nawet uwagi ,kto koło nich stoji, każdy zajęty swoimi sprawami, telefonem, rozmową ,jeżeli same się nie upomnimy to raczej nikt się narzucał nie będzie. Jak zapytamy to wydaje mi się,że chyba nikt nie odmówi ( poza wyjątkami )
 
reklama
Gosica a możesz mi podać link do tych statystyk cfr?.
Biedronka tak mam 10 dc ale jak narazie owu ani nie widać ani nie słychać.
Imama właśnie chyba clo mi tak miesza bo teraz całkowicie nie umiem wyczuć cyklu. Szyjka,śluz,faza lutealna wszystko inaczej niż cykle bez clo.
 
Ostatnia edycja:
Biedronka tak ja odliczam. Już praktycznie dwa tyg zostało wiec się doczekać nie mogę.
Dziewczyny a porozmawiajcie z Polozna albo lekarze bo mi moja Polozna mówiła ze dziecko da się obrócić w brzuchu i tu w DE tak właśnie robią. Tylko jak jest jeszcze w miare wcześniej bo później za mało miejsca.
Gosica opisywałam pare str wcześniej Marzycielce te CFR ale tu podam Ci linka to poczytaj. To na ostatnia chwile hurry up jak się pominie jednen dzień a tak to stosuje się codzienny. Link do: frequency of BD for pink and blue
Marzycielka to może zastosuj e4d metodę i zobaczysz kiedy owu ci pokaże a w razie w masz spokojna głowę ze jednak jakieś staranka były.
Gorligor po pozytywie może być owu nawet za dwa dni. Niby piszą 8-36 po pierwszym pozytywie ale wiaodmo ze co do h się nie dowiemy i to tak mniejwiecej.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Marzycielka - prawda , temp potwierdza owu ale nie wyznacza dokładnego dnia!

Gorligor- śliczny jak dziewczynka :)

Maggie- gorligor syn faktycznie podobny twojej córci [emoji23]

Tymon'sMum- witaj! I powodzenia , a tyle sprzeczności w sposobach na córkę że ciężko dojść , my bazujemy na stronie GenderDreaming, większość z nas stara się o córkę ale jest kilka dziewczyn chętnych na synka :)

Kitqa- Ale baba daj spokój , u mnie kiedyś tak było że jak mnie widzieli że idę w kolejke to biegli byleby przede mną [emoji23]a mnie i tak też babka wzięła

Gosica- sylk to lubrykant ale z niskim ph do zakwaszania, nie wiem czy wspomaga plemniki w przejściu , wg mojego mniemania raczej powinien utrudniać przez swoje ph,

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marzycielka, nie mogę teraz znaleźć linku gdzie jest osadzony plik excel ze statystykami. Jedynie znalazłam podsumowanie statystyk: Link do: Complete PINK Swaying Statistics Spreadsheet Info and Links to enter your sway
1509118741-1425613f0300e767-aaaaaa.jpeg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marzycielka, rób testy trzeba jakoś namierzyć te ovu.ja właśnie zazytlam pierwsza dawkę luteiny, nie wykluczam ze wczoraj była ovu. Czyli dzialalismy OK.12 h przed ovu lub 10h po-pewności nie mam, bo szyjka powędrowała mi w górę dopiero wczoraj, a z testów ovu sądziłam ze ovu mogłaby być przedwczoraj.
Mi tez clo trochę zmienił cykl, pierwszy raz w życiu ovu miałam w 14/15dc. Śluzu troszeczkę było, myślałam ze całkiem mnie wysuszy, ale tak złe nie było.
Imama, usg już niedługo. Nie dziwie się Tobie, ja Rez nie mogę się doczekać [emoji8] dzięki za link,musze sobie to jeszcze raz przestudiować. Zastanawiam się czy w kolejnym cyklu nie robić cfr, chyba ze cudem uda mi się zajść s ciaze w tym cyklu na co po cichutku licze ;)
Mi jakoś po statystykach wydaje się ze to e4d nie plasuje się tak dobrze jak cfr.
Miciurka, tak zaczęłam się zastanawiać jak to jest z tym sylkuem, bo kiedyś po jego użyciu naprawdę dużej ilości udało mi się zajść w ciaze, Tobie tez z ostatnim synem wiec jakoś chyba nie do końca wybija plemniki...[emoji854]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gosica trzymam kciuki mam nadzieje ze trafiliście jednak przed owu bo jednak większe szanse [emoji6]
Jesli chodzi o Marzycielke to chyba wcześniej dłużej się starała niż my Gosica i dla takich osób jednak uważam ze trzeba modyfikować. Naprawdę mało która zajdzie w ciąże przy hurry up nawet przy jednych starankach na forum widać ze to tez nie daje gwarancji (dużo musiało zastosować częstszy sex) a CFR to już tak osłabiona sperma jak ktoś ma słabe żołnierzyki to latami się może starac. I ciężko te statystyki analizować bo wyższe % przy danej taktyce nie oznaczają ze akurat CFR zadziałał. Ja patrzyłam na tabletkę i sprawdzałam co dana osoba jeszcze stosowała. Wtedy może to więcej pomoc niż tak ogólnikowo.
Owszem e4d nie trzeba odrazu stosować ale jednak co zauważyłam jak pare cykli nie da się zajść to się tego próbuje. A na clo to chyba 3/4 dziewczyn na GD stosuja
I jeśli chodzi o zakwaszanie i lubrykany to nie jest tak ze my się całe zakwasimy. Czytałam o tym i właśnie problem tu polega na tym ze tam wyżej jest wręcz pewnie ze jest wyższe pH niż jak u ujścia. I uważam ze jak komuś udało się zajść w ciąże z pH 4,5 to było ono wyższe albo podskoczyło nagle i się już nie obniżyło. Dlatego wg IG taka ważna byłabyś żurawina i inne specyfiki żeby te pH było ogólnie niższe a nie ze tylko zele miały w tym pomoc.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja to myślę że bym w ogóle nie zaszła z tymi metodami. O syna było 7 cykli starań takich celowanych idealnie było z 5 na pewno. Nie zachodzę od razu. Do tego mam 35 lat
 
Imama, trudno mi powiedzieć kiedy była ovu, czytałam ze jajeczko w większości przypadków pęka przy 21/22 mm, a we wtorek miałam 18mm, jeśli średnio na dobę rośnie 1/2mm to ovu mogła być wczoraj. Jednak pierwszy pozytyw był we wtorek wieczorem. Aj jak będzie, oby zaskoczyło. Byłabym w siódmym niebie [emoji56]
Rzeczywiście Marzycielka długo się stara wiec musi zmieniać strategie. Zreszta ja od czasu jak zaczęłam się starać to zdarzyłam zmienić podejście w planowaniu-od o+12 do clo !;)
Ja myśle ze cfr dobre było dla nas zanim zaczął mąż brać lukrecję-widzę ze teraz mąż ma mniej spermy. Dlatego cały czas myśle co te staranka nam przyniosą. Cóż czekam do testowania. Jeszcze OK.9 dni.
Masz racje żele bardziej zakwaszają ze tak powiem punktowo, a żurawina, vit C całościowo na organizm.
Monia, kiedy ponownie testujesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry