reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Biedronka myśl pozytywnie. Ja tam wierze w wasz pierwszy strzał [emoji7] co drugi dzień jak taka strategia to najlepsze plemniczki są i naprawdę powinno się udać
Aleksandra ja mam dwóch i bardzo się cieszę. Super kontak maja 5 lat różnicy ale od brata męża dzieci tez taka różnice i naprawdę jeszcze jest Ok. Chociaż chciałam mniejsza. Teraz będzie dwa lata i 7 między najmłodszym dzieckiem.
Andzelisia No jeszcze ma czas dzidzia może się przekręci. Ja tez się boje cc wole naturalnie ale czasem wpływu na to nie mamy. Odpoczywaj


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witaj @Tymon'sMom

@PrzyszłaMama87 wydaje mi się że tak, że będziesz mieć cc, bo mojej koleżanki synek jest tak ułożony_rodzi niebawem i ma cc. Ale zawsze jest szansa że się obroci ;] także czekaj.
Moje dzieciatko jest już obrocone :) nawala w zebra po prawej stronie.
Wszystkie dzieci są fajne! Nieważna jakiej płci, znam mamy które mają w nosie płeć, cieszą się że mają swoje skarby [emoji7]

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
A teraz pytanie z innej beczki bo ciekawią mnie wasze odpowiedzi :) przedwczoraj w aptece kopnął mnie zaszczyt i 3 osoby przepuścily mnie w kolejce! Może w pierwszej ciąży też mnie ktoś przepuścil ale nie jestem tego pewna.
Jedna tylko baba ok 65lat nie chciała mnie przepuścić, była pierwsza w kolejce i jeszcze powiedziała do mnie że "jestem młoda i mogę stać" usłyszała to farmaceutaka i poprosiła mnie do kasy. A jak jest u Was?

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kitqa mnie pare razy ktos przepuscil ....a w aptece w ogole...raz stalam chyba 4 w 9 miesiacu a karteczka jak byk ze ciezarne maja pierwszwnstwo. Niestety ale farmaceutka tez nie zareagowala ja stalam bo ogolnie sie dobrze czulam ale jakis taki nie smak mi pozostal.

Mnie sie raz do ginekologa nawet babka stara wcisla a w zasadzie jej maz bo juz mu sie nie chcialo z nia czekac...

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję dziewczynki za ciepłe słowa p.adresem synka ala córka:p teraz to chłopak jak się patrzy, a dziewczynki go uwielbiają...kiedyś wpadłam do przedszkola, a tam mini kolejka do mojego synka, bo dziewczynki chciały się poprzytulać jak do starszego brata;) a i on uwielbia dziewczynki i co jakiś czas mi przypomina, że tak bardzo chce mieć siostrę....no cóż....
 
reklama
witam Tymon's mum:) zapraszamy serdecznie!
Dziewczyny a co powiecie o tym moim cyklu: dziś 9 dzień cyklu, od trzech dni śluz płodny, a dziś test pokazał jajeczko/owulkę. Okres u mnie trwa średnio 5-6 dni. I jak tu coś wyliczać?? nie za szybko mam tę owulację? wiecie o czym to może świadczyć?ps. melduję, że byłam dziś na badaniach krwi w związku z tą moją niedoczynnością tarczycy w ostatniej ciąży, więc taki kontrol. Także, w'll see
 
Do góry