reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witaj TymonsMom fajnie ze testujesz zaraz to będziemy trzymać kciuki.
U mojego męża same chłopy a po mojej stronie raczej dziewuszki. Ja nie posiadam rodzeństwa niestety.

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej BB Anna :) dzięki,kciuki się na pewno przydadzą :tak: a ty tez w dziewczynkę celujesz? Ja dwóch braci mam,ale za to mąż 2 siostry ,wiec po równo .
 
Ostatnia edycja:
BB Anna to też już niedługo :tak: zwarta i gotowa? Poczytaj o tej metodzie baby dust , mam wrażenie ,że tam się ona bardziej sprawdza,ale to tez może ze względu na większą ilość dziewczyn:oo2: ja juz wiem,że nic nie wiem ;) i teraz czekam na cud:biggrin2:
 
TymonsMom ja tez bardziej trzymałam się teori o jednym stosunku w dni płodne.
U mnie już prawie 15 tc a nudności nadal męczą wieczorami. Ah mam nadzieje ze minie bo mąż do pracy wiec ja już teraz od pon muszę syna zawozić z małym na rękach.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja również trzymam się teorii ze 1, max 2 stosunki w dni płodne.
Owszem łuski mnie to hurry up, ale przy ostatnich staraniach ze względu na spora abstynencje ten czynnik ominęłam. Z kolei tez widzę w statystykach ze po cfr (compressed frequent release) jest dużo ciąż dziewczynkowych. Imama, wiesz czym to się różni od hurry up?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama ja mam 20 tydzień od 2 tygodni nie wymiotuje więc może u Ciebie też za chwilę będzie koniec czego Ci bardzo życzę bo wiem jak to męczy :/

Może to głupie ale zaczęłam szukać w Internecie różnych artykułów na temat bycia mama synow. Trafiłam na rozne blogi nawet na bloga mamy 7 chłopców i coraz bardziej się przekonuję że relację z dzieckiem nie zależą od płci A głównie od wychowania i podejścia rodziców. Poza tym nie każda synowa ma źle relacje z teściową. Myślę ze te planowanie to loteria a Bóg już sam wie kogo nam posłać ;)
 
Aleksandra na 100% lekarz powiedział, że chłopiec? Wiesz ja w tym cyklu staram się o córke ale jakoś uważam, że będzie co ma być i ostatnio dochodze do wniosku że bycie mamą chłopxów może być też super :D
 
reklama
Aleksandra ja mam 2 chłopców i powiem Ci że chłopaki też są super jedyne co u mnie nie jest dobre to różnica wieku między chłopcami bo mają trochę gorszy kontakt. Jeden ma prawie 10lat a drugi 2.5 a teraz trzecie też może okazać się chłopcem dowiem się tego pod koniec listopada. Także nie ma co się załamywać.
 
Do góry