reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Maziajka, karmie piersią. Poprzednim razem dostałam pk 4miesiacach, wiec może teraz będzie szybciej
@Katirl dajesz nadzieje
[emoji6][emoji23]
@kinga_z1, a uwierzysz, że mam w domu więcej sukienek niż moja siostra, która ma,oczywiście, corke? I mój synek był stylizowany na dziewczynkę do sesji (uczę sie fotografii dziecięcej) [emoji55][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Imama, synek cudowny. Aaa te oczęta ;)
Kinga, na mnie tez te z Allegro nie działają, dlatego testy zaczęłam kupować w rosmannie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wiecie powiem wam że ostatnio moja siostra urodziła 3 córkę choć bardzo starali się o synka i ona na połówkowym dostała zdjęcie niby siusiaka a urodziła się dziewczynka jakie było ich zdziwienie przy porodzie...takze życie pisze różne historie
 
Kinga trzymaj cała energię chłopczykowa odemnie [emoji7]
Mi te testy wychodziły z Allegro ale są inne jeszcze takie same opakowanie ale z różowa lub zielona końcówka(ta ma inne chyba opakowanie)
Kati No właśnie mój kuzyn miał do końca mieć chłopca a przy porodzie córka. Ale uważam ze takie pomyłki to są jak naprawdę usg niezbyt czytelne a rodzice dopytują i lekarz mniej więcej mówi. Ale No słyszy się różne historie. Także nadzieje można mieć. Ale ja się nie będę zadręczać. Teraz pójdę w 17 tc i jak określi ze chłopczyk to myśle nad imieniem [emoji170]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam ja tak na szybko wróciłam od fryzjera. Dobrze ze dzis do niego poszłam bo od rana się stresuję. Fryzjer mi powiedział "na 100% bedzie chłopak bo ładnie wygladasz". Wiec za około godzinę mam wizytę dam znac jak bedzie po ;) jej ale stres...
 
Aleksandra daj znać po wszystkim my tu wszystkie czekamy na info ;D
A w przesądy odnośnie wyglądu w ciąży nie wierzcie :)
Moja koleżanka wyglądała bosko taka chudzinka włosy po dupe blond biust jej na początku tak rozsadzilo i se chodziłA jak Barbie haha no i ma Zośke :)
 
Imama Anna slodziaki!!! a to moje
Skarby
1508935907-7beda3eed9951a3c-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry