reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gratuluję zdrowego bobaska!

Ja tam Ci zazdroszczę:-) jak będziesz miała chwilkę to napisz jak On Wam wyszedł?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie mogę się cieszyć, nie potrafię się cieszyć, nie wiem co jest grane, nie mam pewności że to chłopak. A jak znowu się zmieni? To chyba a sir zalamie i, zapiszę się do grupy wsparcia o której mówiła Imama.

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaaa!!!:)))) Kitqa brawo! Super na pewno to świetne uczucie. Chciałabym móc kiedyś go doświadczyć... Ale fajnie! :) to czekam na przepis!;)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekujw dziewczyny

Leleth wydaje mi sie ze to zalezy od wieku moj Jas juz starszy ma 7.5roku u Ciebie chyba przedszkolaki?

Aleksandra gratule zdrowego synka.


Kitga no co Ty dawaj foto!

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No jak widać jajka i siusiaka to musi być facet! Bomba! Dawaj przepis i prześlij mi jakieś chlopczykowe fluidy, jedne już od Imamy dostałam, zbieram kolejne bardzo chetnie[emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kinga - te niebieskie owulacyjne są mega lipne,zielone lepsze lub różowe też nie najgorsze mi osobiście podpasowaly zielone,


Maziajka - Ale słodziaki [emoji7]

Aleksandra- powodzenia !

Imama- synuś piękny jak dziewczynka :D

Monia - kciuki

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciurka popytaj proszę sama jestem bardzo ciekawa jak to wygląda ;) ja też napiszę jak tylko się dowiem co koleżanka będzie miała z tak małym odstępem wieku
Aleksandra gratuluje zdrowego synka :* wiem co czujesz bo przechodziłam to oswajanie długooo i jeszcze do teraz mam dni że czuję smutek więc się nie martw. czy lekarz pokazał Ci że to na 99% chłopczyk?
Kitqa aaaaaa super kochana ciesze się bardzo ;) a jednak będzie wymarzony synek! szok co ;) dostałaś jakieś zdjęcie?
 
Miciurka tak właśnie zrobię jak piszesz z tym że chyba nie będę się zakwaszac i starania będą po pozytywnym teście owu.
Kitqa ale niespodzianka, super i gratuluję ;-)
 
Maziajka urocze dzieciaki. Widać Jasiu zakochany w siostrze [emoji7]
Mój również bardzo uczuciowy do brata, non stop mu pomaga i nosi jak sobie nie radzi.
Miciurka wróżba z obrączki była przy drugim synu. Powtarzałam wychodziło ze dwójka dzieci i córka druga. Siostra męża tak się nakręciła ze jak urodziłam to pytała czy nie ta córa bo była pewna bo komu nie robiła to się zgadzało.
Wole mówić ze syn i mówić ze nie wiem itd bo wtedy słyszę ze trzecia to musi być córka hehe




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Kitqa No nie pierd.... masakra Hahaha widzisz to my ekspertki jestesmy jak tak sobie pisałyśmy ze jednak to nie są te kreseczki itd! Wiec mam nadzieje ze naprawdę ten chłopczyk u Ciebie. Nawet nie wiedziałam ze miałaś dzisiaj wizytę- usg? Jak pewna była lekarka
Kurczę Aleksandra gratuluje synka, dobrze ze wszystko Ok. Widocznie chciał być bardzo z Tobą. Mam nadzieje ze szybko oswoisz się z ta myślą [emoji170]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry