reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Imama możesz być w tych 10% czego Ci życzę z całego serca i trzymam nadal mocno kciuki aby tak było.
U mnie przeczucie się sprawdziło,dziś testowałem i oczywiście negatyw. Czekam więc na @ i daje na luz, co będzie to będzie.
Ale za wszystkie staraczki trzymam kciuki aby posypały się II kreseczki i za wymarzone płcie.
 
reklama
Tak się cieszyłam, to oczekiwanie na kolejną szansę, wpatrywanie się w testy, rozpoznawanie owu, planowanie to już moje piękne wspomnienia... boli, bol serce. Za 2 lata ja będę miała 39 lat i to już bedzie za późno, mąż 44 lata i raczej będę się bała chorób zwiazanych z wiekiem...
 
Imama mi też to nie gra że może być chłopak u Ciebie;) Wszystko jednak przemawia za dziewczynką, nie tylko ja tak myślę jak widać:)

Naomi ja tak jak Biedronka dwóch chłopaków z codziennych starań bez kombinowania:)
 
Buniczek ja też jestem w takiej sytuacji jak Ty, mój mąż za granicą pracuje i to od kilku dobrych lat. Powiem tak na początku było bardzo ciężko, masakra po prostu. Jednak jak mówią człowiek do wszystkiego może się przyzwyczaić, nawet do życia w rozłące:(
Ja mimo tego cały czas myślę o 3 dziecku chociaż mój był bardzo sceptyczny na początku co do tego pomysłu. Poczekaj trochę, zobaczysz jak będziecie sobie radzić jak mąż wyjedzie, może jednak zmienicie zdanie. A 2 lata to w końcu nie aż tak długo, może jeszcze zdążycie rzutem na taśmę:);)
 
Mikallo, Monia dziękuję, za miłe słowa.
Imama wiesz co, ja też mimo zdięcia, które zamieściłaś jakoś nie wierzę w chłopca, Jesteś moim czarnym koniem na dziewczynkę:) no jakoś tak czuję, że właśnie w tych 10% pomyłki będziesz. A u lekarza byłaś tego samego co z chłopakami, bo wiem że tamten dobrze odczytał płec na tak wczesnym określaniu.
 
Ostatnia edycja:
Buniczek tak myślałam gdzie się podziałałas. Bardzo mi przykro ze akurat w takim momencie po takim planowaniu itd wynikła u Ciebie taka sytuacja ze mąż wyjezdza! Nie mam słów na pocieszenie, pewnie bardzo Ci ciężko ale wiadomo każda z nas wie czy może sobie pozwolić na ciąże czy nie. Ciężko jest samej pewnie sama tez nie podjęłabym się ciąży w takiej sytuacji. Pewnie potrzebujesz czasu [emoji8]
Maziajka przykro ze negatyw ale wierze ze zaniedlugo się Wam uda! Będę trzymała cały czas kciuki [emoji7]
Maziajka ja również z tego zdj wnioskowalabym ze chłopak bo ewidentnie coś tam powyżej widać. Ale jeszcze nadzieje mam. W poniedziałek określę czy coś lepiej widać i faktycznie się coś unosi.
Majorcia dziękuje mam nadzieje ze jednak jest tam moja wymarzona córka [emoji166] pomyłki zdarzają się na późniejszych etapach to na tak wczesnym myśle zawsze jakaś szansa jest.
Monia miejmy nadzieje ze zaniedlugo się dowiem bo niepewność ciężka

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Buniczek ale mi przykro, źle wyszlo, patowa sytuacja ale jestem wstanie zrozumiec twoja decyzje.
Choc ja bym na taka rozłąkę sie nie zdecydowała. Nie czarujmy sie, dwa lata to bardzo dlugo, a zycie w pojedynke jest bardzo ciezkie. Dlatego spakowałabym rodzine i pojechala za mezem, i wiem ze on pojechalby za mna. Nad nami tez wisi widmo ze meza przeniosa do Sztokholmu...wtedy pakuje nasze zycie w sek i jedziemy. Zaraz powiesz ze mam male dzieci i to mniejszy problem bedzie, a ja sobie mysle ze twoje dzieci nauczylyby sie jezyka, poznaly inny swiat a wrocic zawsze mozna:) przeciez wtedy to tylko dwa lata gdy jest sie razem
 
Imama, tak jak piszesz nadzieje trzeba jeszcze mieć. Dziewczyny piszą ze ten nub w sumie podobny do córeczki Maziajka, w sensie tez jest cień. A kat, cóż może kwestia sprzętu, ułożenia dziecka.
Powiedz jest szansa żeby lekarz ten w poniedziałek zrobił zdjęcia nuba?
Ja patrząc na zebrane statystyki które spełniała przy planowaniach uważam ze powinna być córka, nie wierze ze jesteś w tych 10% i na dodatek z takim wysokim przyrostem bety![emoji7]
Buniczek, przykro mi ze taka decyzje musiałaś podjąć. Wierze ze jest Ci smutno, tez przeżywałaby to bardzo. Ale dobrze ze umiesz oszacować swoje siły. Może jednak po powrocie męża zdecydujecie się na staranka-39 lat to nie taka tragedia jeśli chodzi o wiek rodziców i starania o dziecko.
Marzycielka, szkoda ze negatyw. Ile już miałaś cykli starankowych?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ale wiecie marzenia, nadzieja, wiara....chyba nie umiera nigdy! Znam osobę, która wyszła dość późno za mąż, starała się o dziecko z jakimiś problemami, ale suma summarum urodziła zdrowego synka i potem córeczkę i jest najszczęśliwsza pod słońcem. Także bywa i tak:) buniczrk nie skreślaj jeszcze marzeń o kolejnej dzidzi!
 
Do góry