reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Buniczek, nie raczej nie będę brała clo bo nie mam. Nie zdarze tez dostać recepty, wiec pewnie będzie standardowo.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Też słyszałam że z lady Comp w owu dziewczynki ale to może od śluzu też i zależy.
Dziewczyny żadna tutaj nie zaszła w ciąże metoda o+12 niestety. A nie jedna na samym początku próbowała. Jedna jakaś o niku na A z abstynecja jej się udało ale to było chyba o+6 bądź 8. Niestety ciąże straciła.
Mi się udało nie wiem ile po ale owu miałam niby w czw staranka w pt i było ale wiadomo z jakim skutkiem więc może coś w tym jest ze ciąże 0+12 ronią się częściej o_O.
Flo mi teraz obliczyla z temp owu w pt od tamtej pory temp podwyższona więc może i była owu sobota /ndz.. Zobaczymy czy cos będzie jajnik lewy ciągle daje znać o sobie ;-) ;)
Nie idę na monitoring już bo to bez sensu.
@Marzycielka86 to tak jak my u nas też teraz tylko jeden sex w płodne był i czekamy :confused:
 
Ostatnia edycja:
Też czytałam te badania z lady comp ale na ile i ta teoria się sprawdzi to się okaże ;-) Ja także mam synka z 2 dniowego odstepu a teraz raz z 11 dniowa abstynencja i to w owu. :-D
 
A ja znowu wyczytałam, że ilość źeńskich plemników zwiększa się wraz z kolejnym współżyciem najlepiej codziennym lub tygodniową abstynecją. Co Wy na to dziewczyny?
 
Biedronka nie wiem jak u innych ale u mnie przy obu synkach przytulanka były co 2-3 dni. Zdarzało się ze było nie raz i codziennie.Z 1 synem przez cały cykl a z 2 do 2 dni przed owu.
 
Biedronka przy codziennym współżyciu zmniejsza się ilość nasienia to samo przy abstynencji. Ale uszkadzają się tez plemniki przy abstynencji i dlatego zaleca się stosowanie jej ummezczyzn młodych czyli do 35 roku życia. Co drugi dzień to typowa metoda na produkcje nowych plemników wiec nawet lekarze zalecają staranka co drugi dzień a nie codziennie. Podobno nawet przy małej ilośći nasienia i tak jest ta sama ilosc żeńskich jak i męskich. I tak nie wiemy który zapłodni komórkę jajowa dlatego to ciężko wydaje mi się ta teoria. Wiadomo ze ciepło niszczy plemniki jak i właśnie zmniejsza się ilość. A jednak w Afryce nie rodza się same dziewczynki. Tak samo dieta- gdyby to było zależne tylko od wapnia i magnezu to w danych rejonach świata gdzie spożywa się dużo nabiału była by przewaga dziewczynek a jednak jest to zawsze mniejwiecej 50/50 czasem pare % przewagi nad dana płcią.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja mam dwóch synów z jednego stosunku w dni płodne. I to nie zagwarantowało mi córki a i tak stosowałam się do tego żeby nadal był jeden stosunek. Chociaż na początku czytałam i myślałam o codziennym ale wiem ze przez codzienny może strasznie podnieść się testosteron u mężczyzny. A zaś abstynencji np 14 dniowej bym się bała ze nie daj coś pójdzie nie tak i będzie uszkodzony plemniczek. Ja miałam 6 dniowa abstynencje teraz.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja ma synka z 1 stosunku w dni plodne.A corke z codziennych staran przez 5 dni od 10 do 15dc owu byla w 14dc.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
czyli dalej wychodzi totalna loteria.... u każdej być może co innego wpłyneło na płeć. Trochę to deprymujące dla mnie i odbiera mi wiarę czasem, że się uda
 
Do góry