reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziękuję za mega wsparcie dziewczyny kurcze jak ja przetrwam do 19 tego to nie wiem :p no chyba że temp będzie niska to nawet nie testuje.. Teraz jest podwyższona za sprawą pregnylu więc nie wiem kiedy dokładnie była owu czy wczoraj...dzis już sluZ kremowy w sobotę było trochę tego płodnego. Chyba żebym poszła jutro do Gina żeby spr czy pękło.. Ale się boję :hmm:ze okaże się że jeszcze nie daj boże przetrwal więc sama nie wiem czy sens iść a czeka się tam długo zawsze :angry: .
 
reklama
Hej dziewczyny.

Bylam dzis na monitoringu i moj pecherzyk ma 21 x 22 mm. Gin zalecil prace budowlane dzis i jutro, ale mąż bedzie dopiero jutro wieczorem. Myslicie, że to wystarczy? Dzis rano tez mielismy serduszkowanie.

A tak odbiegajac od tematu. Co myslicie o lataniu w ciąży? Czytalam i zdania sa podzielone.
 
Buniczek nie ma co się każdym detalem przejmować. Powiem Ci ze dużo czytałam o stresie i takim kontrolowaniu wszystkiego, planowaniu- to typowo podobno matki chłopców maja, taki typ osobowości i często wg analiz, jest tak ze nawet super zaplanowanie idzie zawalić analizowaniem każdego szczegółu. A takie małe oszustwa jak cisto to uwierz często sama miałam hehe na odstresowanie. Długa dieta i inne suplementację dużo dają i nie ma go popadać w paranoje. I bardzo dużo już robisz, efekty w wynikach są wiec naprawdę nie masz co się przejmować. I właśnie mniej cudowanie bo jak widzisz każda teorie da się obalić i taktykę tak samo. I zawsze jakiś wyjątek się znajdzie komu się nie potwierdziło itd. Także głowa do góry i na lajcie wszystko [emoji6]
Kruszynka ja bym odpuściła to i tak nic nie da monitoring. A nawet jak owu była to tez 100% szans na ciąże nam nikt nie zagwarantuje. Wiec cierpliwości i No pozostaje czekać a temperatura u mnie tez nie była jakaś podwyższona itd a w ciąży byłam.
Sanzak najważniejsze ze dzisiaj już było i jutro wieczorem wiec napewno wystarczy. Zbyt często tez nie warto niech plemniczki się na spokojnie naprodukuja.
Jeśli chodzi o latanie to nie chce starszyc. Ale ja jak zrobiłam test w maju to akurat lecieliśmy na wakacje na Teneryfę. Wszystko było Ok. Cieszyłam się planowałam pochwalić się wszystkim po powrocie. Wrócilibyśmy samolotem 15 maja w nocy rano wstałam z krwotokiem i poroniłam niestety. Także ja jestem kompletnie anty na latanie i nie ryzykowalabym już. A tez mamy tanie loty do Niemiec za 8€ a jeżdżę autem teraz z mężem bo się boje. Gin powiedziała ze to nie przez to ale moja Polozna jasno powiedziała E wg niej to mogło być przyczyna Tymabrdziej tak na samym początku.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzieki dziewczyny.
Mam takie samo zdanie odnosnie latania jak Ty Imama i przykro mi ze u Ciebie tak sie stalo.
Nie pierwszy raz slysze takie historie.
Bylam dzis u dentysty i pytalam o ewentualne przeciwwskazania do przeswietlenia zęba. Babeczka byla bardzo zdziwiona. I pytala, czy w ciazy tez przestane latac...
 
Hej! Imama jako Ty masz lek przepisany na mdłości?

Ja się czuję ogólnie bardZo dobrze mam czasem gorsze dni ale ciąża.dużo lepsza niż z jasiem. Jedyni to mam wrażenie ze szybciej brzuch widać i ciągle.dostaje jakiś krostek/pryszczy. Za tydzień mam prenatalne. A teraz mam 11/12 tydzień :)
 
Ok. Rozumiem poczytam o tym jeszcze ale wątpię czy się naumiem;)
@Imama Jasne, masz rację nie idę nigdzie będę obserwowac temp dzięki :happy:

U mnie była dość nisko, twarda i zamknięta wiec chyba jak wszystko znowu indywidualna sprawa. Tak czy siak trzymam kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji1307]

Hej! Imama jako Ty masz lek przepisany na mdłości?

Ja się czuję ogólnie bardZo dobrze mam czasem gorsze dni ale ciąża.dużo lepsza niż z jasiem. Jedyni to mam wrażenie ze szybciej brzuch widać i ciągle.dostaje jakiś krostek/pryszczy. Za tydzień mam prenatalne. A teraz mam 11/12 tydzień :)

Ale zleciało!
Trzymam kciuki.
Przepraszam ale teraz nie jestem na bierząco. Cieżko mi sie ogarnąć, dopiero wróciłam do domu a synek juz z przedszkola z gorączka wrócił. Zobaczymy co jutro sie rozwinie. Mam nadzieje, ze Emilek nie złapie jakiegoś cholerstwa [emoji52]




atdc9vvjjmdvtt7b.png
 
reklama
Aleksandra to kciuki za wizytę. Ja w obydwu ciążach miałam złe początki a tu to już nie do wytrzymania jak w nocy mnie tez łapało. Mam lek co się nazywa NAUSEMA w skład wchodzić witaminy: B1,b6 i b12. Ja to niemiecki mam preparat ale myśle ze będą inne odpowiedniki bo czytałam na angielskich i to popularny lek i na dużo forach piszą ze mega pomocny, Kanadyjczycy chyba waśnie zbadali wpływ i nie ma żadnych skutków ubocznych dla płodu.
Tylko pozazdrościć ze nic Cię nie chwyta. U mnie cera w ostatnich dniach to tez jakaś masakra.
Leeleeth Ty to pełne ręce roboty. Jak kp to napewno mały nic nie złapie. U nas grypa żołądkowa rozłożyła wszystkich, łącznie ze mną a mój synek na cycu to nic nie odczuł. Zdrówka dla przedszkolaka


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry