reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
No już sama nie wiem czy to nie linia kontrolna. Jutro powtórzę test i jak będzie coś widać to wtedy na betę pójdę. Bo będę musiała dzwonić do swojej gin bo tu nie ma tak ze idę płace i robię sobie badania krwi jakie chce.
Wole nie robić z siebie idiotki ze jednak hcg nie ma. Bo owulacyjne tym razem mam negatywne a w poprzednich zawsze mi wychodziły tez.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kitqa tez myśle ze lepiej się chowają dzieci jednej płci. Zawsze są plusy tego i tego.
Ja mam bóle w podbrzuszu i już się stresuje [emoji27] ale No poczekam do jutra z ta beta


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kitqa gratulacje! Mała poprostu była Wam pisana [emoji8]
U mnie dziewczyny dzisiaj 9dpo. Zrobiłam clearblue i negatyw napewno. Ale byłam taka smutna ze zrobiłam jeszcze te z rosmanna i kurde sama już nie wiem ale chyba widzę cień!!!
1502177363-aaaaaa.jpeg
1502177371-aaaaaa.jpeg

Tylko ciężko wiadomo zdjęcie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
I mama jest wyraźny cień będziesz szła na betę i progesteron?
Kitqa gratuluję zdrowej córeczki
 
Już wiem, że będę mieć dziewczynkę! : ) jest cała i zdrowa! : )
Nie powiem spodziewałam się kogoś innego, dlatego nie wierzę już w żadne planowanie płci, objawy, wróżby z obrączki, zachcianki czy nawet w samego tarota, tak, tak tarocistka też się pomyliła.
Cieszę się że będzie mała gwiazdeczka do pary : )
A wy probujcie dalej bo zawsze warto;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kitqa i będzie miała duże piękne i czarne oczy po mamie
 
Kitqa gratulacje! Mała poprostu była Wam pisana [emoji8]
U mnie dziewczyny dzisiaj 9dpo. Zrobiłam clearblue i negatyw napewno. Ale byłam taka smutna ze zrobiłam jeszcze te z rosmanna i kurde sama już nie wiem ale chyba widzę cień!!!
1502177363-aaaaaa.jpeg
1502177371-aaaaaa.jpeg

Tylko ciężko wiadomo zdjęcie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez tu cos widze :-) u mnie dopiero bylo cos widac 12 dpo.Dzis mam wizyte i bad przeziernosci.Trzymajcie kciuki zeby bylo wszystko w porzadku :-)
 
Dziekuję za gratki :)
Moje starania ciezko nazwac profesjonalnym planowaniem plci ale bylo to tak: siemie, awokado, platki owsiane, suszone morele, sok z jablek, sol, mieso, pomidory, ziemniaki, rodzynki, sliwki, banany, sladowe ilosci nabialu, warzywa straczkowe, orzechy, woda wysoko mineralna, b9, kwas foliowy. Wzielam rowniez pod uwage chinski kalendarz a zaplodnienie bylo na koniec owu. A chcialam chlopaka : )
Napisalam ze bedzie "dziewczynka do prary" bo beda dwie siostry i nas ogolnie kompletna czworka :)
Z usg wyszlo ze to juz 20t3d. Nie znam sie na nubach ale z tego co wiem to jesli lezy jest równoległy do kregoslupa to dziewczynka ? Mnie sie wydawalo ze "moj" nub jest pod katem[emoji849] niestety nje mam zdj aby wam pokazac:/ moze byl pod zbyt malym katem, nie wiem, nje chce podwazac lekarza, zna się lepiej powiedzial ze to lechtaczka :)
Macie dwie foty : )
Aaa i u mnie teoria czaszki tez sie nie sprawdzila
1502173358-aaaaaa.jpeg
1502173367-aaaaaa.jpeg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale slicznotka :-)
 
reklama
O jej to chyba nie zwariowałam! Skoro każda coś widzi.
Myśle waśnie czy iść na betę. Maja dzisiaj od 11 otwarte i jednak idzie zrobić badanie za 13€. Tylko mam stresa czy to ciąża czy może nic mi nie wykaże.
Andzelisia kciuki mocne żeby było wszystko Ok i za dziewczynkę! [emoji171]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry