reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny mam przeczucia ciążowe u mnie. Ale nie zapeszam! Temperaturka podwyższona, wczoraj spadek w 6dc. Warto robić test w 8dpo czy jednak znikoma szansa na cień cienia? Bo jakoś tym razem chce szybko wiedzieć i biec na betę bo już się boje ze coś pójdzie nie tak.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Imama trzymam kciuki, musi być dobrze ;-) z testowaniem Ci nie doradze bo mi z synem w dzień spodziewanej @ wyszedł mi blady bladzioch ale jeszcze tego samego dnia byłam u gina :-)
 
reklama
A może któraś stosowała testy owu Horien Medical?? Bo mi właśnie wyszła jedna kreska a na Lh Vitam druga kreska cień cienia. Ma któraś doświadczenia z nimi?
 
Porannakawa, ja zawsze miałam niskokaloryczna dietę. Jem sporo warzyw i owoców, mało mięsa i ogólnie moje posiłki nie są duże, należę do szczupłych osób. Pomimo tego mam 2 synów. Wg mnie duża role gra tu mąż, wysoki testosteron.
Imama, trzymam kciuki żeby to było to ;) nie doradzę czy już robić test. Z tego co pamietam to dziewczyny radziły OK.10dpo. Spróbować możesz ale lepiej załóż ze powtórka 10 dpo;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam przeczucia ciążowe u mnie. Ale nie zapeszam! Temperaturka podwyższona, wczoraj spadek w 6dc. Warto robić test w 8dpo czy jednak znikoma szansa na cień cienia? Bo jakoś tym razem chce szybko wiedzieć i biec na betę bo już się boje ze coś pójdzie nie tak.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Imama to zaciskam kciuki zrób jeżeli implantacja była 6 dni po to powinien pokazać się bladzioch a jeżeli nie to jeszcze niczego nie przekreśla i jeszcze możesz zatestować ja też po dwóch stratach wolałam trzymać rękę na pulsie zaraz robiłam badania

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny
 
Dziękuje za kciuki przydają się!
Mam takiego już stresa bo zaś coś kłuje mnie w kręgosłupie ah No ale wkręcić idzie sobie dużo rzeczy.
Skocze jutro po testy i kupię zapas bo pewnie będę codziennie robić.
Biedronka pamiętaj ze testy owulacyjne pokazują pozytyw dopiero jak ta druga kreska jest mega ciemna. Bledsze tzn ze negatyw.
Gosica a badałas męża testosteron?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama, pewnie kupuj zapas i testuj. Zaczynam trzymać kciuki od samego rana ;)
Tak, mąż badał testosteron OK. 1,5 roku temu i miał górna granice.
Teraz chce mu powtórzyć to badanie. Sama jestem ciekawa czy ten korzeń Lukrecji coś zbił poziom testosteronu czy niekoniecznie. Mój mąż bierze ten sumplement OK.2 miesiące. Pamietam, ze Twój mąż łyka to prawie pół roku. Rozumiem ze tez ma/ miał wysoki poziom? Nadałaś po suplementacji?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mój tez ma wysoki terstostern, daje mu lukrecję wapno i dołączyłam olive leaft. Imama a jak wyglada Twoja dieta co jesz?. Bo teraz zastanawiam sie czy nie zmienić taktyki, czyli suplementowac sie ca i mg a zrobic dietę taka min kalori. Tylko ona jest nisko białkowa wiec zupełnie inna niż ja teraz stosuje tzn jogurty twarożki wszystko mleczne niby żeby zakwasić i jeszcze ten wapń podbijać.
 
reklama
Do góry