reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jutro będę robić test bo dzisiaj normalnie zapomniałam pierwszego moczu zebrać. Ale to cała ja hehe często miałam tak ze zapominałam a chciałam zrobić wiec muszę jutro zrobić.
Gosica ja nie badałam testosteronu ale jestem wręcz pewna ze ma wysoki. Wszystkie opisy na to wskazywały. Mój M ma wrzody na żołądku i lukrecja jest typowo na to i zawsze w wiosnę go bolało a jak od stycznia brał to teraz było zero problemu.
Dzisiaj spadek temp ale naszczescie nie za linie. Ale to dziwne bardzo wiec zobaczę czy coś z tego będzie. Bo byłam pewna ze tylko troszku spadnie a tu jednak znaczący spadek.
Buniczek jeśli chodzi o dietę to zależy tez czy jesteś osoba szczupła czy nie. Bo przeważnie właśnie dużo się schudnie co bardzo obniża poziom testosteronu. Ja ogólnie po ciąży w styczniu ważyłam 65 kg, straciłam 6-7 kg w ciągu tych paru miesięcy. 1600-1800 kcal (jak karmiłam piersią to 2000 kcal) 40-50g białka 50-60g tłuszczu na dzień. Nie jem pieczywa pełnoziarnistego i innych zdrowych produktów które jadłam jak nasiona chia, siemię lniane avokado oliwa z oliwek orzechy gorzka czekolada. Dużo ryżu makaronów i oczywiscie warzywa, owoców tez tylko od czasu do czasu. Serki owszem ale nie pelnotluszczowe, serki do smarowania bądź jakieś dipy domowej roboty właśnie do warzyw bo na dłuższa metę porpstu to za suche wszystko jest.
Najbardziej tu chodzi o to żeby nie dostarczać zbyt dużych wartości odżywczych da organizmu poprostu te minimum- zdrowe minimum. Nie trzeba patrzyć na produkty ale ja chciałam zmienić bo zawsze się super zdrowo odżywiałam i patrzyłam na to co jem.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Imama czekamy na dobre wiadomości jutro :-) ja wiem jak wygląda pozytywny owu test, chodziło mi o to, że wczoraj zrobiłam z tej samej próbki moczu dwa testy różnych firm i nie wyglądają tak samo. No ale pewnie to już zależy od producenta :-)
 
Biedronka ja dopiero jak był pozytyw na jednym to wtedy sprawdzałam czy na innym z innej firmy jest również pozytyw. Zależy od czułości testów te właśnie cienie. Pewnie te dwa maja inna czułość i dlatego wyszły inaczej [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzięki za wskazówki.
Imama kciuki zaciśniete za testowanie :)
ja szczupłe jestem teraz 52 kg, w ciągu 2 miesiec jakies 2 kg sttaciłam na diecie dziewczynkowej, ale ostatnio nie trzymaj prawie w ogóle, a bo to wakaje były, sezon grilowy i tak jakoś trochę minełam się z dietą. Ale zacznę stosować ta minimum kalorii, tylko nie iwem jak sie zabrac za to mierzenie żeby było 50 gr białek i 60 tłuszczów...po prostu postaram sie ograniczyc jedzenie, i trochę mniej wazryw i owoców jeść.
 
Buniczek przy takiej wadze to napewno górne granice. Jak już schudłaś to staraj się nie tracić na wadze bo możesz nie mieć owulacji. Trzymaj to co już straciłaś bo waga niska.
Weź sobie ściągnij na aplikacje super program do mierzenia MyFitnessPal się nazywa. Tak wpisujesz produkty i pod koniec dnia podiczasz.
Możesz jeść nabiał tylko zobacz jak to wychodzi gramowo. Bo nie wiem bo sama mało jem nabiału.
Mój synek miał 5 lat jak zaszłam w ciąże i szczerze to sama się bałam ale bezproblemowo zleciało to wszystko. A trzecie to myśle pikus.
Biedronka mój mąż chce Elvisa i jak mam nadzieje ze będzie ta córa bo on sie uparł strasznie na to imię. A ja sobie nie wyobrażam żeby mówić ze mój syn się tak nazywa. Ale ja od dwójki wybierałam to on się uparł ze teraz on. Na córkę mamy już lata ze ma być Mia.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja mam z reguły 45, mąż 47 kg. Jem stosunkowo mało, dużo warzyw. Jakoś nie chce mi się wierzyć ze te kalorie, dieta może mieć taki duży wpływ na płeć. Przy takiej wadze zachodziłam w ciąże z dwoma synami. Chyba ze u mnie to działa w druga stronę i powinnam zacząć jeść golonkę ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry