reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej kochane
witam w niedzielny słoneczny ranek

Aniu z tym wycieciem mięsniaka sprawa nie jest prosta...( ogólnie rzecz ujmując przy takich rozamiarach jest wieksze ryzyko ze bedzie trudnij po wycieciu niz przed ) ale zobaczymy co bedzie w tym cyklu

Kicia troche ochłonełam jestem troche zmartwiona ze na te 2,5 ( nawet niecałe dnia) nie wyszło wiec co dalej ...nie wiem...

Moze z drugiej strony zawsze chciałam dzidzie na wiosne , lato to moze siła rzeczy tak wyjdzie....Tomuś podrosnie bedzie bardziej samodzielny ....szukam pozytywów...

Czarodziejko PIjemy kawkę ???? i kto jeszcze sie dołącza????

Sciskam Was wszystkie tutaj , i powtórze sie jest nas tu tyle ze nie jestem w stanei wszystkich wymieniac ...

ach......dzisiaj po raz pierwszy w zyciu wylał a własciwie wytoczył sie ze mnie dziwny galaretowaty sluz , taki normalnie w kawaleczkach podłuznych ...( wyglądał jak mega blemniczki ) hihi nie mam pojęcia co to ....

Pyszczek jak widać mój organizm też fiksuje.....
 
reklama
hej dziewczynki ja też przyłączam się do picia kawki ,bo właśnie sobie ją zrobiłam na przebudzenie bo jakoś dziś nie mogłam spać a musiałam wstać do pracy bleee.
Ania śliczne dzieciaczki tylko pozazdrościć.!!!!!!
 
CIAO!
No a u nas znów ponuro..:dry:więc pozwolę sobie pozazrościć ANUFIFI słonecznego ranka :zawstydzona/y:

ANIU, taka słodka jest twoja malutka córcia... :-)
ANUFIFI... ten twój śluz co opisałś :szok: co to może być? :szok:
 
Beti witaj....widze 7 dc ....no to staranka przed Tobą .. buziaki

Ptasiorek...pojeica nie mam . jest bez zapachu bez koloru , nic mnie nie boli nie szczypie wiec nie mam pojęcia....
 
sorki, że tyle nie pisałam ale ostatnio się nie nadawałam:baffled:
tak Anufifi 7, i kurcze mam dylemata lekkiego kiedy iść na ten monitoring, żeby nie było za wcześnie, ani znowu za późno może:confused:
 
ja tez miałam spadek formy ostatnio...najpierw sie denerwowałam co bedzie a potem , że nic nie ma

Na monitoring moze idź 10 dc...

A ja sie zastanawiam ...@ powinna przyjść 14 dni po owulce no nie? to jest chyba reguła prawda???
 
mnie tak mniej więcej przychodziła właśnie około 14, 10 to by było 4 tak jak planowałam wcześniej, ale czy te jajo będzie:confused:
napisałam Ci na 28
 
damy radę ja tez sie boje czy wycyrkuluje w dobry pęcherzyk czy zastrzyk zadziała i czy peknie w odpowiednim momencie...jedno wiem ...chciałabym już @ zeby cos móc planować ...teraz to najgorszy moment....

Uciekam kobitki do mamy....bede wieczorem

Buziaki...miłego dnia
 
reklama
Do góry