reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kruszynka 10 moim zdaniem gorzej wyłapują beta hcg od 25 Mnie 10 pokazała ledwo widoczna kreskę a po chwili 25 pokazała już bladorozowa kreskę
 
Ostatnia edycja:
Andzelisia na podglądanie nuba zdecydowanie za wcześnie musisz jeszcze poczekać ze trzy tygodnie bo w tym okresie to wszystkie nuby dziewczynkowe
 
Andzelisia sprawdzalam wszystkie moje bety przy córce więc zaraz robiłam 10 i 12 dnia po owulacji i przyrost miałam 240% a potem robiłam w 15 dniu po owulacji i z 61 urosło mi na 247,7 czyli przyrost tylko 154% więc sama widzisz że masz szanse na córkę Mam nadzieję że Tobie też się udało bo przyrost masz ciut większy od mojego a ty nie robiłaś zaraz po owulacji w 10 dniu tylko w 12 dniu po owulacji gdybym ja robiła to bym miała tak jak ty
 
@Millo :) gratuluje ! z twojego spłaszonego pecherzyka, rozwija sie piekna istotka:) i najwazenijsze ze zdrowa! :)
@Kruszynka123 ja tez sadze ze to ciaza, daj znac jak poranny test.
A ja przechwalilam moje słabnące objawy, mdlosci wrociły :( juz nie wiem co jesc, co pic, herbata mi bokiem wychodzi kazda, wode jedynie moge, a imbiru to jak miną mdlosci nie tkne brrrr
 
Millo gratuluje slicznej coreczki!!!:) niech rosnie zdrowo.To teraz mozesz juz zaopatrywac sie w różowe ciuszki:)
Ana a myslalam ze juz masz spokoj z tymi mdlościami.powiem Ci ze mi minely i wlaściwie wogole nie doskwierają, ale w związku z tym martwie sie, czy wszystko jest w porządku.Ech tak źle tak też nie dobrze. Pociesz sie ze niedlugo koniec pierwszego trymestru wiec moze troche odpuszczą.Trzymaj sie!!
 
Ana no to jest cud♡Nie dosc ze owulacja tyle dni poczekała to jeszcze pozniej splaszczony pęcherzyk a tu taki cudek:*
Tak szczerze to nie umiem w to jeszcze uwierzyc!
Wspolczuje tych mdlosci okrutnych:(ktory masz tydz?Kiedy prenatalne?


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny przepraszam, że wchodzę w temat ale potrzebuje pomocy i porady. Pisałam ostatnio ze odebrałam wyniki hormonalne i prolaktyna po obciązeniu jest bardzo wysoka natomiast progesteron bardzo niski i lekarz powiedział ze te długie cykle to wynik tych hormonów i przy takich wynikach w ciaze nie zajdę. Przepisał mi duphaston i od soboty biore po 2 tabletki a wczoraj wziełam pierwsza tabletke bromergonu po ktorej bylo mi bardzo źle. Dzis rano podkusiło mnie zeby zrobic test a tam 2 kreski!!! Jestem po becie moj lekarz ma teraz urlop nie wiem co dalej robic z tabletkami i jestem w szoku bo nastawilam sie ze jednak beda duze problemy z zajsciem w ciaze przy tych wynikach.....

kolejna kwestia ktora bardzo mnie martwi to bylam w poniedzialek na rolkach antycelluitowych i one sa na podczerwien by rozgrzac miesnie ale przeciwskazaniem jest ciaza.... czy to moze wplynac na ten zarodek? :( mase mysli i zamiast sie cieszyc bo tak tego chcielismy to jest strach i mase niepewnosci.
 
reklama
Alekdandra gratulacje!!a te rolki to mialas tez pod plecami tak?Mysle ze nic sie nie stalo:*Jak nie masz plamien ani nic to wszystko jest dobrze!
Dupka bierz dalej az do 12 tyg pewnie a te drugie to nie wiem co to.Zobacz na ulotce i najwyzej sama odstaw

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry