reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dzieki Dziewczyny♡
Gosica my dzien przed,w owu i dzien po.(wieczor,rano,wieczor)Nie jemy miesa..maz nie jadl tez ziemniakow ani bananow,ja bralam castagnusa i saw palmetto.Miesiac wczesniej poronilam a po tym tez czesciej dziewczynki.To chyba tyle:)

Inka:*
1499793452-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Andzelisia tak Małe Liski i Matik tu na forum miały bety Ok 140% i maja corki ;) już sama nie wiem co o tym myśleć bo tez mam betę chlopczykowa a liczę na córcię ;)
Millo jaka śliczna :D
 
Dzieki Dziewczyny♡
Gosica my dzien przed,w owu i dzien po.(wieczor,rano,wieczor)Nie jemy miesa..maz nie jadl tez ziemniakow ani bananow,ja bralam castagnusa i saw palmetto.Miesiac wczesniej poronilam a po tym tez czesciej dziewczynki.To chyba tyle:)

Inka:*
1499793452-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Jakie cudenko :-)
 
Millo super bardzo się cieszę niech Ci rośnie maleństwo tak dalej i łamie kiedyś męskie serca


Andzelisia tak niskie ale to bardzo niskie miała małe Liski ale z tego co pamiętam to Matik miała wysokie nawet się śmiała że znów bliźniaki
Zawsze są wyjątki od reguły

Maziajka jak mała Jagodka?
 
Millo super bardzo się cieszę niech Ci rośnie maleństwo tak dalej i łamie kiedyś męskie serca


Andzelisia tak niskie ale to bardzo niskie miała małe Liski ale z tego co pamiętam to Matik miała wysokie nawet się śmiała że znów bliźniaki
Zawsze są wyjątki od reguły

Maziajka jak mała Jagodka?
U mnie beta wzrosla o 166%
 
Sprawdzałam Matik miała ponad 270%
Ja też ponad 200% ale już nie pamiętam ile
A małe Liski miała niski nawet bała się o ciążę ale już nie pamiętam a ty no taki na dziewczynkę trochę za mały a na chłopca trochę za duży więc kto wie ? Ja ci tam życzę córci ale ja pamiętam ten pierwszy miałam grubo powyżej 200% a po następnych 48 już niecałe 200% A ja robiłam zaraz po implantacji gdzieś z 24 godzin po i miałam jakoś 18 a na drugi dzień już ponad 40
 
reklama
Do góry