reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

imama a zebym ja wiedziala jaka strategie przybrac :-)myslalam o codziennym sexiku.po za tym biore kwas foliowy, wit.c i magnez.a u Ciebie jaka strategia??
 
reklama
U mnie sex co 4 dni. Ale poprostu po @ zacznę i wtedy skończymy w pon bo męża nie będzie i wtedy wyjdzie abstynencja i w sob jak wrócę to znów staranka. I później już co 4 dzień. Zobaczymy czy tylko owu nie przyjdzie właśnie w czasie co go nie będzie. Ale wg ostatniego powinnam mieć owu w 19dc to wychodzi niedziela wiec sob by było idealnie [emoji7] ja już biorę tylko kwas foliowy, acard i vitex do owu. Zrezygnowałam z tego wszystkiego. Ale mąż jest faszerowany ostro bo i te szyszki i lukrecja plus ten ekstrakt z liści oliwy. W piat będziemy w PL to zbadam mu testosteron. I w sumie swoje hormony tez to będzie 10dc. Marantha piaaa w którym badać? Pamięta jakaś? Bo ja mam nowy tel i screeny usunięte.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
i mama ja myslalm wlasnie o codziennym ale nie wiem czy tyle podolamy jak owulacja bedzie jakos 25 kwiecien :-) i wiecie ze ta wit c opoznila mi okres.szkoda ze o tym nie wiedzialam jakb bylam nad morzem i akurat dostalam @ :-)
 
Andzelisia No właśnie o to chodzi ze ciężko z tym codziennym żeby jednak przerwy nie zrobić. Ale ogólnie to przed owu wystarczy 7-10dni codziennego wiec zależy kiedy Ci owu wypada. Nie musisz odrazu po @ działać ale właśnie wyliczyć żeby było 7 dni codziennego przed plodnymi [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam :)
Kurcze czytam Was na bieżąco ale ciezko sie odezwać bo zawsze cos... no i z komórki nie lubie pisać ;)
Tak mi sie nicki mylą osób zaczynających sie na M ze masakra :D

Mąż ma takie parcie by teraz sie udało, że intensywnie się staramy ;) najpierw miało być co 4 dni ale skonczyło się, że co 2 -3 działamy. Ja dodatkowo sie wspomagam tym zestawem witaminowym na plodność fajnie by bylo jakby sie udało. Wtedy porod jeszcze w tym roku by był :)
 
Imama u mnie dziś 14dc a owulacji nie widać, chyba będzie później w tym miesiącu. Ja tak mam, że nieraz mam później, ogólnie długie cykle mam. Mam nadzieję, że nie będzie bezowulacyjny.
Dziś w nocy mój M przyjeżdża i będzie do 18ego więc jest duża szansa :)
Na razie czekam i relaksuję się codziennie piwkiem przy lampce solnej :)
Imama dobrze że wreszcie dostałaś @ i przystępujesz do działania :)

Ana, Mikallo trzymam kciuki:)

Andzelisia powodzenia!
 
Tak tak na dziewczynkę, mam dwóch synków już :) Aleksandra Ty też chcesz dziewczynkę?
Może już się udało w tym cyklu jak tak ostro działacie;)
 
reklama
Tak bardzo bym chciała córeczkę :) Mąż chce mieć juz drugie i nie zależy mu na płci ;) dzialamy działamy wcześniej bardzo skupiałam sie na tych przygotowaniach teraz gdy jedne informacje wykluczaja drugie stwierdziałam ze co ma byc to będzię :) A Ty jak sie przygotowujesz pod dziewczynkę? :)
 
Do góry