reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe, żeby to była ciąża?

Dziewczyny,
wiem, że zrobiłam masę błędów. Dziękuję za wszystkie rady - będę mądrzejsza na kolejne cykle starań. Warto słuchać mądrzejszych od siebie. 8 pewno zmienię lekarza. Tego już jestem pewna jak niczego!

Najbardziej boję się tego, że jutro nic nie wyjdzie na tej becie i te testy to było oszustwo. Wiem, chore. Moglam od razu iść na bete - chciałam raz w pelni posłuchać lekarza, skoro jest tak chwalony. Teraz mam za swoje.
 
reklama
Dziewczyny,
wiem, że zrobiłam masę błędów. Dziękuję za wszystkie rady - będę mądrzejsza na kolejne cykle starań. Warto słuchać mądrzejszych od siebie. 8 pewno zmienię lekarza. Tego już jestem pewna jak niczego!

Najbardziej boję się tego, że jutro nic nie wyjdzie na tej becie i te testy to było oszustwo. Wiem, chore. Moglam od razu iść na bete - chciałam raz w pelni posłuchać lekarza, skoro jest tak chwalony. Teraz mam za swoje.
wyjdzie
 
Dopiero doczytałam o tej szyjce.
@Lilith92 szyjki w ciąży się nie bada samemu chociażby z racji nabawienia się infekcji.

Wg mnie progesteron 11 to ładny progesteron.

Podbarwiony śluz nie jest wskazaniem do brania luteiny bez konsultacji z lekarzem! Plamienia w ciąży zdarzają się z różnych powodów, nie tylko słabego proga i są wskazaniem do konsultacji lekarskiej! A nie braniu leków na własną rękę!

Ale ja jej nie karze brac tej luteiny bez konsultacji! Wyraźnie napisałam zeby dla spokoju nawet zadzwonila do lekarza i sie poradzila i może w takim przypadku przepisze jej ta luteine
 
Żeby troszkę Cię uspokoić, to ja również myślałam, że mi się nie udało - zaczął boleć mnie brzuch jak na okres (takie typowe ćmienie), miałam podbarwiony na brązowo śluz. Wszystko dokładnie 3 dni przed i aż do dnia miesiaczki. Dlatego nie wierzyłam, że mogło się udać i pierwszy test zrobiłam po 4 dniach spóźnienia się. Dziś jestem w 32 tc i nawet dzisiaj miałam to nieprzyjemne ćmienie. Bóle okresowe są bardzo podobne do tych, kiedy macica pracuje i rozciąga się przygotowując się na utrzymanie ciąży. Teraz mnie pewnie pobolewa, bo już powoli szykuje się na wieki dzień.
Ja też próbowałam sobie w okresie starań sama badać szyjkę. Niestety skończyło się kilka razy mocniejszym plamieniem, więc tę metodę sobie odpuściłam.
Trzymam mocno kciuki za jutrzejszą betę!
 
Ale ja jej nie karze brac tej luteiny bez konsultacji! Wyraźnie napisałam zeby dla spokoju nawet zadzwonila do lekarza i sie poradzila i może w takim przypadku przepisze jej ta luteine
Ale na jakiej podstawie lekarz ma wg Ciebie zalecić luteinę bez badań? Przecież autorka nawet nie oznaczyła progesteronu 🙈 luteina to nie jest cudowne lekarstwo, które pomoże na każdą dolegliwość, a brana niepotrzebnie np. Przy cp może tylko zaszkodzić.
 
Dziewczyny, jestem już po pobraniu krwi. Pewnie koło 12 będą wyniki.💪 Ale dostałam sporych brązowych plamien - akurat dzień okresu. :( Akurat magicznie jak pobralam krew.
to nadal nic nie znaczy. Niektore kobiety maja nawet miesiaczke w pierwszym trymestrze. Krawienia moga wynikac tez np z krwiaka. Czekaj na wyniki spokojnie, zachowaj spokoj i mysl pozytywnie - i tak nic nie mozesz zrobic, a Twoj stres moze tylko pogorszyć sytuacje. Trzymam kciuki!
 
reklama
to nadal nic nie znaczy. Niektore kobiety maja nawet miesiaczke w pierwszym trymestrze. Krawienia moga wynikac tez np z krwiaka. Czekaj na wyniki spokojnie, zachowaj spokoj i mysl pozytywnie - i tak nic nie mozesz zrobic, a Twoj stres moze tylko pogorszyć sytuacje. Trzymam kciuki!
Miesiączka w ciąży jest fizjologicznie niemożliwa - jest to złuszczanie błony śluzowej. Gdyby nastąpiło to w ciąży zarodek zostałby wydalony razem ze złuszczającym się endometrium. Nie mniej krwawienia się zdarzają i są bezwzględną przesłanką do konsultacji ginekologicznej.
 
Do góry