reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

reklama
Witam :)
Staramy się z mężem od 6 miesięcy. Mam zespół policystycznych jajników ale dzięki metforminie i symfolicu mam uregulowane na tyle cykle ze są 28-30 dniowe ( przed metformina nie było w ogóle ). Zawsze przed okresem mam tzw. Okresowego pryszcza - jeden duży bolący ( normalnie twarz bez wyprysków ), suchość w pochwie i nie bolą mnie piersi ( nigdy ). Ten cykl mi się rozpoczął 24.02 i owulacje miałam około 12-16.03 ( nie robię testów owulacyjnych tylko po śluzie - jest on bardzo u mnie charakterystyczny i widoczny ). Działaliśmy z mężem wtedy cały czas ;) Po około tygodniu zaczęły mnie bolec piersi, potem sutki tez a teraz tylko sutki są mega wrażliwe a jak nacisnę to okropny ból na końcach. ( jak pisałam nigdy tak nie miałam - a co miesiąc sprawdzałam czy „już” nie bolą ) dodatkowo nie pojawił się pryszcz okresowy a zawsze był. Jedynie suchość w pochwie była przez co byłam niepewna czy to ciąża czy nie. 24.03 zrobiłam test ( czułość 10) ale wyszedł negatywny. 26.03 ( wczoraj ) zrobiłam betę i niestety tez malutka ( 0,01 nie pamietam jednostek ) a dzisiaj było z rana plamienie - tak jak okres się u mnie zaczyna - takie brązowe jasne ale rzadkie jak woda( niewiele ale było i już myślałam ze okres - wiec trochę popłakałam bo już miałam nadzieje ze się udało ) i włożyłam tampona mini ( to było rano o 6 ) a jak go wyciągnęłam o 12 to był suchy tylko z wierzchu dosłownie taki maz był. A potem był przezroczysto biały. Czy to mogło być plamienie implantacyjne? Czy mogły mnie bolec ( i wciąż bolą ) piersi i sutki przed implantacją ?
Wiem ze nadzieje jeszcze sobie robię ale tak nigdy nie miałam. Te bolące piersi i to wszystko i nie mogę tego zrozumieć :( a i wahania nastrojów ogromne ale to zawsze mam przed okresem ;P
Pozdrawiam :)
Ja tez mialam w poprzednim cyklu tyle objawów ze szok. Do tego w 39dc bylam u gin. I powiedziala ze nic nie widzi ale na @ sie nie zapowiada... kolejnego dnia dostalam @. Bylo to tydzien po terminie @ i 20dni po owulacji wedlug lekarki. Trzymam kciuki ale testuj nie wczesniej niz 7-8dni po terminie @ w tedy lekarz mowil jest 100% pewnosci
 
Dziewczyny!!! dziś w dniu spodziewanej miesiacxki ktora sie nie pojawila beta wyszla 14.7mlU/ml mam rozumiec ze sie udalo ? w czwartek w 28dc była beta 0,2mlU/ml napiszcie proszę co sadzicie wg podanych norm wychodzi mi 3-4 tydz kolejne badanie w poniedziałek
 
Bardzo dziękuję!! :) to nasza pierwsza ciąża i strasznie się cieszymy mam nadzieję że wszystko będzie dobrze póki co nastawiam się na same dobre wiadomości :) wszystkim Wam kochane również życzę powodzenia i dużo cierpliwości choć wiem że to niełatwe... macie jakieś rady co teraz powinnam zrobić jakie są kolejne kroki ? Przyznam że jestem trochę oszołomiona tym wszystkim ;)
 
Bardzo dziękuję!! :) to nasza pierwsza ciąża i strasznie się cieszymy mam nadzieję że wszystko będzie dobrze póki co nastawiam się na same dobre wiadomości :) wszystkim Wam kochane również życzę powodzenia i dużo cierpliwości choć wiem że to niełatwe... macie jakieś rady co teraz powinnam zrobić jakie są kolejne kroki ? Przyznam że jestem trochę oszołomiona tym wszystkim ;)

kolejny krok to lekarz ;) on Cię zbada i jeszcze potwierdzi, zaplanuje kolejne wizyty i badania. A później to musisz tempo dostosować do siebie. Ja długo bardzo źle się czułam, więc ciążę spędzam powolutku. Ale wielkie gratulacje!! ;)
 
Bardzo dziękuję!! :) to nasza pierwsza ciąża i strasznie się cieszymy mam nadzieję że wszystko będzie dobrze póki co nastawiam się na same dobre wiadomości :) wszystkim Wam kochane również życzę powodzenia i dużo cierpliwości choć wiem że to niełatwe... macie jakieś rady co teraz powinnam zrobić jakie są kolejne kroki ? Przyznam że jestem trochę oszołomiona tym wszystkim ;)
Gratulacje zdrowka!
 
Jeszcze raz bardzo dziękuję :) nie sądziłam że tak szybko się uda A jednak gdzieś wewnętrzny głos podpowiadał mi że to może być to :) idę jutro na wizytę do lekarza ciekawe czy już będzie coś widać ;) trzymam za Was mocno kciuki żeby Wam też się udało buziaki:*
 
reklama
Uprawialiśmy razem z partnerem petting , doszedł mi na rękę po czym poszłam się tą ręką umyć. Penetracji nie było , bezposredniego kontaktu moich genitaliów z nasieniem tez nie było , ale okres spóźnia mi się już 16 dni. Boję się , że woda mogła coś przenieść , pomimo , że myłam się tylko z zewnątrz . Brzmi to niemożliwie ale przez ten spóźniajacy okres wariuję.
 
Do góry