reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe, żeby to była ciąża?

Miesiączka w ciąży jest fizjologicznie niemożliwa - jest to złuszczanie błony śluzowej. Gdyby nastąpiło to w ciąży zarodek zostałby wydalony razem ze złuszczającym się endometrium. Nie mniej krwawienia się zdarzają i są bezwzględną przesłanką do konsultacji ginekologicznej.
Jak tylko dostanę wyniki będę się konsultować z lekarzem. Na razie z tym, którego i tak chce zmienić. No ale zna moją sytuację, więc to najszybszy wybór.
 
reklama
Ciąża 😇 gratuluję 😊
Nerwy są, bo brzuch boli jak na miesiączkę😫😫. Lekarz kazał brać luteine 4 razy 50 pod język i sprawdzić znowu krew w pon. Jak zwykle oszczędny w słowach i lakoniczny. Ehh. Czy nie ma ludzkich lekarzy? W takiej sytuacji każdy chciałby usłyszeć mile słowo. Pozostaje czekać do poniedziałku
 
Nerwy są, bo brzuch boli jak na miesiączkę😫😫. Lekarz kazał brać luteine 4 razy 50 pod język i sprawdzić znowu krew w pon. Jak zwykle oszczędny w słowach i lakoniczny. Ehh. Czy nie ma ludzkich lekarzy? W takiej sytuacji każdy chciałby usłyszeć mile słowo. Pozostaje czekać do poniedziałku
Sa tylko musisz poszukać :) pamiętaj to Twój wybór do jakiego chodzisz. To Tobie ma byc dobrze, masz się czuć zaopiekowana
Nie bój się zmienić lekarza.. Brzuch jeszcze długo może Cię pobolewac:) wszystko się w Tobie zmienia :) teraz przestań się tak stresować naprawdę..
 
Sa tylko musisz poszukać :) pamiętaj to Twój wybór do jakiego chodzisz. To Tobie ma byc dobrze, masz się czuć zaopiekowana
Nie bój się zmienić lekarza.. Brzuch jeszcze długo może Cię pobolewac:) wszystko się w Tobie zmienia :) teraz przestań się tak stresować naprawdę..
Skoro tak wszyscy polecali tego lekarza to myślalam ze i dla mnie bedzie dobry. Staralam sobie tłumaczyć,że jestem nadwrazliwa, stąd mi nie odpowiada.

Co do stresów - ja już myślę o tym że pewnie beta jest mniejsza niż wyszło, bo wracając z pobrania krwi miałam to plamienie właśnie 😫.

A generalnie ta dawka luteiny aż 200 wydaje mi się całkiem spora?

Jedno jest pewne - na pewno bez psychologa się nie obędzie, z takimi nerwami to nie dam rady.
 
reklama
Nerwy są, bo brzuch boli jak na miesiączkę😫😫. Lekarz kazał brać luteine 4 razy 50 pod język i sprawdzić znowu krew w pon. Jak zwykle oszczędny w słowach i lakoniczny. Ehh. Czy nie ma ludzkich lekarzy? W takiej sytuacji każdy chciałby usłyszeć mile słowo. Pozostaje czekać do poniedziałku
Wiesz, bez obrazu USG on będzie oszczędny w słowach :) Ale na tym etapie i tak by nic nie zobaczył. Jeśli jednak czujesz się z nim niekomfortowo, zmień lekarza. Pamiętaj jednak, żeby w poniedziałek oznaczyć betę w tym samym laboratorium co dzisiaj. I przestrzegam przez robieniem kolejnych testów, żeby sprawdzić czy "kreska ciemnieje", bo to nic nie oznacza, a tylko sobie zakręcisz w głowie. Do poniedziałku chill, a my dalej trzymamy kciuki ❤️
 
Do góry