reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy moge byc w ciazy? :)

Niebieskooka23

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
141
Witam. Wykonałam test ciążowy dzisiaj rano po 7 dniach od stosunku z moim narzeczonym. Wyszły na nim dwie kreski z czego jedna blada. Podsyłam zdjęcie nie wiem czy sugerować się ta kreska czy nie. Staramy się dopiero dwa miesiące. Bardzo proszę o jakieś mądre wypowiedzi. Bardzo bym się cieszyła gdyby okazało się ze jestem w ciąży! :) Serdecznie pozdrawiam :)
 

Załączniki

  • IMAG0524_1.jpg
    IMAG0524_1.jpg
    455,9 KB · Wyświetleń: 556
reklama
reklama
Głównie mnie ten drugi pozytywny test zastanawia. Bo jeżeli Ci dzisiaj kolejny wyszedł to już dla mnie jest dziwne.
Wracam z pogrzebu więc jak dojadę to mogę wysłać albo jutro rano. Dla mnie też jest to dZiwne zwłaszcza że mam dużo objawów. Najlepiej będzie jak poczekam do miesiączki przyjdzie albo nie i później pójdę do ginekologa. Ostatnim razem jak byłam też powiedział mi że mam jakaś powiększona macie ale stwierdził że ciąży nie ma...
 
reklama
Dziękuję kochane za wsparcie! Zrobiłam nawet teraz test i wyszedł pozytywnie normalnie wariuje! Powtórzę bete za parę dni . Zawsze miałam regularne cykle więc zobaczę czy tym razem miesiączka przyjdzie czy nie. I to ciągle uczucie bólu w podbrzuszu nigdy wcześniej tak nie miałam. Sama jestem ciekawa co wykaz beta za parę dni. Jeszcze trochę poczekam. Postaram się o tym nie myśleć bo już ta noc była nieprzespana.


Mialam taka sama sytuacje tylko umnie 3 wyszły pozytywnie, a chyba z 8 negatywne no i beta tez negatywna. Teraz po tej akcji spoznia mi sie okres 7 dni ale cierpliwie na niego czekam zeby sie nie nakrecac bo boli brzuch jak wlasnie na @ :)
 
Do góry