reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy moge byc w ciazy? :)

Niebieskooka23

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
141
Witam. Wykonałam test ciążowy dzisiaj rano po 7 dniach od stosunku z moim narzeczonym. Wyszły na nim dwie kreski z czego jedna blada. Podsyłam zdjęcie nie wiem czy sugerować się ta kreska czy nie. Staramy się dopiero dwa miesiące. Bardzo proszę o jakieś mądre wypowiedzi. Bardzo bym się cieszyła gdyby okazało się ze jestem w ciąży! :) Serdecznie pozdrawiam :)
 

Załączniki

  • IMAG0524_1.jpg
    IMAG0524_1.jpg
    455,9 KB · Wyświetleń: 556
reklama
reklama
Wydaje mi się,że 10.2 to raczej było plamienie implantacyjne. Jaki masz zawsze okres? Obfity czy raczej słaby? Te plamienia 10 były czerwone czy może miały taki bardziej bledszy kolor? Ja w 3 ciąży test po ok 3 tygodniach od stosunku miałam negatywny, w dniu @ też. Dopiero 4 test wyszedł mi pozytywny. I termin miałam do gingka parę dni po tym pozytywnym teście i był 6 t.c.
 
Wydaje mi się,że 10.2 to raczej było plamienie implantacyjne. Jaki masz zawsze okres? Obfity czy raczej słaby? Te plamienia 10 były czerwone czy może miały taki bardziej bledszy kolor? Ja w 3 ciąży test po ok 3 tygodniach od stosunku miałam negatywny, w dniu @ też. Dopiero 4 test wyszedł mi pozytywny. I termin miałam do gingka parę dni po tym pozytywnym teście i był 6 t.c.

Zawsze mam obfite okresy i bardzo bolesne. Czy ja wiem czy błądsza krew na pewno mniej intensywna. Od tego krwawienia ciągle mam bolesne piersi i taki dziwny ból w podbrzuszu. Mnie również lewy jajnik boli wiem że miałam w nim ostatni owulacje przed tym 10.02 krawieniem bo byłam na kontroli u ginekologa
 
Tzn pęcherzyk i to dosyć duży w tym jajniku :) jutro się okaże :) moja koleżanka miała pozytywne wyniki testów ciciążowych a na beta hcg nic jej nie wyszło poszła za dwa tygodnie do ginekologa i wyszło że jest w 6 tygodniu ciąży. Cuda się zdarzają. Aż nie mogłam w to uwierzyć!
 
Tzn pęcherzyk i to dosyć duży w tym jajniku :) jutro się okaże :) moja koleżanka miała pozytywne wyniki testów ciciążowych a na beta hcg nic jej nie wyszło poszła za dwa tygodnie do ginekologa i wyszło że jest w 6 tygodniu ciąży. Cuda się zdarzają. Aż nie mogłam w to uwierzyć!
a kupiłaś ten drugi test ciążowy? :)
 
reklama
Do góry