reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy kupować markowe ubranka dla dzieciaczka?

Dzieci w szkole lub przedszkolu mają świadomość poczucia marki więc dzieci z markowymi ciuchami zawsze będą się wyróżniały i chwaliły tym co mają albo dostali w prezencie od taty czy mamy. Jestem zdania,że dzieci nie powinny w zbyt wczesnym wieku dokonywać selekcji i dobierać koleżanki i kolegów po noszonych ciuszkach.
 
reklama
Ja kupuję coś droższego tylko jeżeli bardzo mi się podoba z wyglądu ;) Zazwyczaj nie patrzę na markę tylko na skład materiału - staram się kupować ubranka z organicznej bawełny która nie podrażnia skóry.
 
Markowe rzeczy dla dzieci są niestety coraz droższe, a tak, jak piszecie kupuje się je niestety na krótki okres. Ewentualnie możemy potem próbować je odsprzedawać albo przekazywać dla kolejnych dzieci, ale koszty i tak są wysokie. I też nie zawsze sprawdza się zasada, że znana marka = dobra jakość, podobnie jak z odzieżą dla dorosłych. Rzeczą, w którą jednak wg mnie naprawdę warto inwestować są odpowiednie, dobre buty dla dziecka.
 
zgadzam sie jw. Markowe ubranka ładnie wyglądają w katalogach (co tam ladnie... prześlicznie!)ale i ładnie kosztują... nie warto , na pewno nie w normalnych cenach, dzieciaczek tak szybko rośnie :szok: ale na markowych klubach zakupowych tez z reguly nie kupuje choc sa te znizki, no może z raz na złotych wyprzedażach, no i w baby secret ale tam raczej rzeczy 'dlugoterminowe' a nie ubrania i zawsze na prezent bo sami z meniem jescze nie mamy swojego bobaska, ale moje 3 siostry juz tak;-)
 
A ja kupiłam na allegro używane ubranka ralpha i jestem mega zadowolona. Nie były w cale jakoś niebotycznie drogie ...
 
Ja też mam takie zdanie. Niezależnie czy markowe czy nie dla dziecka zwłaszcza w wieku przedszkolnym nie warto kupować bardzo drogich ubrań. Raz że szybko wyrasta, dwa że niezależnie jaki ciuch bardzo szybko zostaje "zużyty". Uważam że warto kupować lepsze buty, tzn. takie które mają sztywną piętę i wkładkę skórzaną, ale oczywiście wcale nie muszą być jakieś firmowe.
 
Ubranka- niekoniecznie, ale buty staram się kupować lepszych firm. Szczególnie dla przedszkolaków, które rosną, dużo biegają- buty muszą być solidne i wygodne. Nie mówię oczywiście o niebotycznych sumach na buty, ale uważnie sprawdzam ich jakość. Na ciuszki poluję na przecenach i wyprzedażach.
 
reklama
Ja poluję na promocje i wtedy kupuję :) czasem nawet biorę wiekszy rozmiar, jak nie ma dobrego bo wiem że i tak się przyda.
 
Do góry