reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Margo1991

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2018
Postów
56
Wczoraj rano (29 czerwca) zrobiłam test wyszła bardzo blada kreska, okres powinien być 28 czerwca, ostatni dostalam 30 maja. Miec nadzieję czy nie nakręcac się? Dodam że od tygodnia boli mnie brzuch jak na okres momentami nawet bardzo mocno i już wydaje mi się że dostalam. W niedzielę powtarzam test zobaczymy co będzie mam nadzieję że to będą już dwie grube krechy
 

Załączniki

  • 20180629_224221.jpg
    20180629_224221.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 402
reklama
Rozwiązanie
Hej dziewczyny [emoji5] pisze bo bylam dziś u lekarza. Doktorka widząc wynik bety z 2 lipca z wynikiem 387,27 mlU/ml stwierdziła od razu że tu nie ma żadnej ciazy... zbadała mnie i stwierdziła tylko że mam przodozgiecie macicy i tyle. Okresu nie mam już ponad 2 tyg testy pozytywne. Wyszłam z gabinetu jakby ktoś wylał na mnie wiadro lodowatej wody. Nie wiem co myśleć
Idz do innego gina. W ciazy jestes na pewno, gratuluje [emoji4] najlepiej zrob dwa razy bete - najpierw raz i powtorka po 48 godzinach powinien byc przyrost o minimum 66%.
Tylko nie porównuj bety ktora zrobilas na poczatku z ta ktrorej wynik bedziesz miec jutro[emoji6]
reklama
reklama
Do góry