reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jestem w ciąży?

reklama
ale nie wiesz kiedy ją miałaś bo tylko monitoring to potwierdza. W dniu miesiączki będzie wynik wiarygodny a jeśli już była na monitoringu to byś mogła sprawdzać od 8dpo...
Na owulacje zawsze pobolewa mnie brzuch w miejscach jajników zawsze i byłam z tym u lekarza i wiem że to to mam objaw owulacji
 
Na owulacje zawsze pobolewa mnie brzuch w miejscach jajników zawsze i byłam z tym u lekarza i wiem że to to mam objaw owulacji
oj możesz się mylić :) ból raz możesz mieć przed a raz w trakcie albo i po. Więc jeśli to wiesz to testuj sobie jak chcesz od 8dpo i doszukują się kresek które mogą dopiero się pojawić w dniu miesiączki, jeśli CI się uda to gratulacje ale poćwicz trochę cierpliwość bo 9 miesięcy szybko nie zleci... 🤗
 
Bo @ mam dostać dopiero 22 planowo więc jeszcze dużo czasu
według mnie 20 to najwcześniej na betę czy nawet test i nikt ci tu inaczej nie doradzi ani nie powie że się udało, jednym udaje się odrazu a innym po roku 🙂 nakręcając się robisz sobie krzywdę, wiem coś o tym... Jeśli się nawet nie uda a głowa zacznie świrować to nawet objawy dokleisz... Więc w czas daj sobie luz
 
Uwierz mi że bardzo ciebie rozumiem bo sama swój pierwszy test robiłam tydzień po przypuszczalnej owulacji i potem chodziłam cały czas nerwowa i przygnębiona.
Wytrzymaj ten tydzień.
 
według mnie 20 to najwcześniej na betę czy nawet test i nikt ci tu inaczej nie doradzi ani nie powie że się udało, jednym udaje się odrazu a innym po roku 🙂 nakręcając się robisz sobie krzywdę, wiem coś o tym... Jeśli się nawet nie uda a głowa zacznie świrować to nawet objawy dokleisz... Więc w czas daj sobie luz
Dzięki za pomoc
 
reklama
Do góry