reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest się czym stresować?

reklama
Po prostu rozmawiając z koleżankami, które brały/biorą tabletki zdarzały się niestety przyrosty masy, więc chyba mam prawo się zastanawiać nad tym, skoro to co osiągnęłam kosztowało mnie tyle pracy.

Zle dobrane hormony mogą skutkować zatrzymywaniem wody i przyrostem masy [emoji6] dlatego warto porozmawiać z ginekologiem. Ciąża z cała pewnością również będzie skutkowała przyrostem masy. Zawsze można zrobić wazektomie na przykład [emoji2368] możliwości jest bardzo dużo.
 
Nie do końca jasny seks? Co Pani ma na myśli? Rozumiem, że Pani życie seksualne jest poukładane i wszystko Pani ma zawsze pod kontrolą, jak w zegarku- gratuluję. Jednak nie pisałam tutaj, aby oceniała Pani moje życie seksualne - skoro nawet Pani mnie nie zna i nic o mnie nie wie. Nawet to ile mam lat. No, ale racja w Internecie łatwo kogoś oceniać.

Nie wie też Pani o mojej walce z kilogramami ile mnie to motywacji kosztowało , wysiłku, więc bez uszczypliwości proszę w tym kierunku. Nie każdy rodzic się z rozmiarem S lub M. Trochę pokory. Nie dzielę tego na to co jest ważne czy ważniejsze. Po prostu rozmawiając z koleżankami, które brały/biorą tabletki zdarzały się niestety przyrosty masy, więc chyba mam prawo się zastanawiać nad tym, skoro to co osiągnęłam kosztowało mnie tyle pracy.

Dodatkowo co Pani wie o moim partnerze, skoro tak łatwo się Pani wypowiada , że należy wybierać odpowiedzialnych partnerów seksualnych? Czy ja coś napisałam, że zrobił coś bez mojej zgody. Przecież pisałam o dwóch wytryskach, więc wiem to z rozmowy z partnerem. Widzę, że łatwo Pani ocenia. Pozdrawiam.
Ale antykoncepcja to nie tylko tabletki hormonalne. Zamiast słuchać koleżanek, które dodatkowe kg mogą po prostu "zwalać" na tabletki, nie lepiej porozmawiać z lekarzem o doborze odpowiedniej antykoncepcji i swoich ewentualnych obawach związanych z konkretną metodą? W końcu niechciana ciąża to również dodatkowe kg, rozregulowany cykl, a do tego dziecko na które się nie jest gotowym 🤷
 
Dzisiaj rano po porannym siku zaobserwowałam odrobinę śluzu zabarwionego jakby krwią bo był w takim brązowym kolorze. Do tej pory nic dalej się nie rozkręciło.
Czy też tak macie że przed okresem przy badaniu szyjki albo na papierze widać odrobinę zabarwionego śluzu? Czy to świadczy o zbliżającym się okresie?
 
Dzisiaj rano po porannym siku zaobserwowałam odrobinę śluzu zabarwionego jakby krwią bo był w takim brązowym kolorze. Do tej pory nic dalej się nie rozkręciło.
Czy też tak macie że przed okresem przy badaniu szyjki albo na papierze widać odrobinę zabarwionego śluzu? Czy to świadczy o zbliżającym się okresie?
To może być plamienie implantacyjne.
 
Dzisiaj rano po porannym siku zaobserwowałam odrobinę śluzu zabarwionego jakby krwią bo był w takim brązowym kolorze. Do tej pory nic dalej się nie rozkręciło.
Czy też tak macie że przed okresem przy badaniu szyjki albo na papierze widać odrobinę zabarwionego śluzu? Czy to świadczy o zbliżającym się okresie?
Mi się tak zdarzało i ciąży nie było. :)
 
Dzisiaj rano po porannym siku zaobserwowałam odrobinę śluzu zabarwionego jakby krwią bo był w takim brązowym kolorze. Do tej pory nic dalej się nie rozkręciło.
Czy też tak macie że przed okresem przy badaniu szyjki albo na papierze widać odrobinę zabarwionego śluzu? Czy to świadczy o zbliżającym się okresie?

Ja tak miewałam 2-3 dni przed okresem a nawet 10 dni przed okresem.
 
reklama
Dzisiaj rano po porannym siku zaobserwowałam odrobinę śluzu zabarwionego jakby krwią bo był w takim brązowym kolorze. Do tej pory nic dalej się nie rozkręciło.
Czy też tak macie że przed okresem przy badaniu szyjki albo na papierze widać odrobinę zabarwionego śluzu? Czy to świadczy o zbliżającym się okresie?
To może świadczyć o miesiączce, a równie dobrze i milionie innych rzeczy. Idź do ginekologa.
 
Do góry