reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Witam!

Ależ się rozpisałyście dziewczęta!:-D Momentalnie widać że pogoda nie sprzyja i więcej czasu zalega się przed kompem;-) Ja dziś zrobiłam pranie przedwyjazdowe, ciekawe jak długo będzie mi schło. W piątek pakowanie, a w sobotę wyjazd. Prognoza pogody na przyszły tydzień nad morzem nastraja mnie optymistycznie, oby tak zostało.
Filona Jedziemy do Niechorza:tak: Stęskniłam się za rybką, pierwsze co zrobię to polecę do sprawdzonej smażalni:-D
Krklisz Tak, koleżanka rodziła naturalnie więc było co robić. Podziwiam za jazdę na rowerze, ja pewnie bym się nie odważyła ale jak lekarka nie ma nic przeciwko i Ty się nie męczysz to ok.;-)
Sempe Tobie to chylę czoła dziewczyno, ja czasem jednego ogarnąć nie mogę a co dopiero taką gromadkę:-D
Nabawe Super że wypoczęłaś, mnie też klimat morski ładuje akumulatory:tak:
Koza A Ty kiedy się urlopujesz? Samą pracą człowiek żyć nie może:-D;-)
Pinka Uuu takie ceny biletów to rzeczywiście nieciekawie. Trzeba poczekać za wyprzedażą:-D:-D Żarcik taki;-)

Ja ze spotkanka piątkowego odpadam bo od rana w pracy a potem pakowanie ale Wam życzę udanego wypadu i ładnej pogody.
 
reklama
Witam
kurde wcieło mi posta :angry:

Lilou piasek kupowalismy w tej betoniarni ktora widziałam z okien :p za tone piasku chca 40 zl :) BUTRANS - POZNAŃ Materiały

krklisz a brzuszek juz widac? :-p

Kozaczino no własnie kiedy urlop?? :p

ajentka i wszytskim urlopowiczom - sloneczka i udanego wypoczynku :)

sempe megggaaaa szcaun !! ja po dzisiajeszym dniu twierdze ze miec 3 to juz jest mega wyczyn :-D

pinka niech sie stanie cud i ceny biletów spadną :tak:

Filonka :*

jagmar moi uzywaja słow pupa (u dziewczynek) siusiak (chłopcy) nie wyobrazam sobie jaky mowili ze dzieczynka ma pipke :sorry: nie boisz sie ze przyjdzie taki dzień ze Zosia narobi Tobie przypału?? :-p
 
Ostatnia edycja:
hej
właśnie mam przerwę w sprzątaniu zrobiliśmy szafe do końca i rozpakowaliśmy wory z ciuchami pościelami ręcznikami kocami kapami ... masakra!! wszystko do prania a tu leje!!!
Ja kochane się urlopuję w sierpniu bo żłobek tez zrobi sobie wolne zatem trzeba ogarnąć młodą :-)
no nic póki jeszcze mam siły ide pozmywać bo zmywarki nadal nie mam :-( R. siedzi na mopie ;p ot romantyczny wieczór ;-)
 
Cześć
W sumie to nie pamiętam czy dziś już coś pisałam czy nie ;/. Chyba mam zaczątki sklerozy
Natuśka zastanawiałam się jak do tego tematu podejść i przekonał mnie artykuł w którym wypowiadała się pani psycholog i polonistka. Przekonały mnie, żeby nazywać rzeczy po imieniu. Tak więc dziewczynki maja pipkę i pupkę a chłopcy siusiaka i pupkę :D. Jak zrobi przypał to trudno, małym dzieciom się wybacza ;). Zrewsztą co może zrobić najwyżej zapyta się babci czy ma pipke i powiadomi o tym, że tatuś ma siusiaka :p
Ostatnio usłyszałam opowieść o 6-cio letnim chłopcu, który podczas zabawy w lekarza w przedszkolu(buhahahaha) zszokowany odkrył, że dziewczynki nie maja siusiaka. Podobno był przestraszony i pytał się czy coś jej się stało i nie mógł zrozumieć dlaczego ona jest "inna".
 
Hello,
A ja wróciłam wczoraj z działevzki od rodziców, Basi z anginy, potem zapalenia gardłoa zrobiła się trzydniówka, niepotrzebnie jadła antybiotyk, no ale juz trudno. Generlanie zaraz muszę iść kupić jej buty bo wyrosła z pełnych:( Masakra jakaś, mieści się w tenisówki i drugą parę sandałków, ale pogoda taka, że skórzane buciki jakieś muszą być! Co do sikania na nocnik my też bez pieluchy, wyjsciowo pieluchomajtki, ale wczoraj w przychodni wołała i siknęła na trawkę jak ja trzymałam, więc SUPER:) Rano raczej budzi się z sucha pieluchą ale jeszcze nie ryzykuję, u nas wszytko jest sisi, ale jak jest kupka to woła "mama pupa bleee"
Generalnie nie mam nastroju, ale jedziemy nad morze jutro na 5 dni, więc chociaż trochę się odstresuje!
Jak ja wyjechałam to forum odżyło:p Ale fajnie, może uda mi się wieczorem nadrobić;)
 
witam sie i ja

Wczoraj walczyłam z gigantyczną sterta prasowania ale sie poddałam a co!!! o 24:00 skonczyłam.....

dzis pogoda nieco lepsza od rana latałam i kupowałam jakies drobnostki dla nauczycielek bo dzis moja niunia konczy szkołe...

mój portfel cierpi juz na anoreksję:-D

Skrzat- ale ci fajnie oby pogoda dopisala;-) i zrelaksuj sie troszke;P

jagmar u nas młoda mówila na pipke psitka;-) i tez swego czasu wszystkim sie pytała czy maja psitkę tak jak ona potem jej mineło u was bedzie to samo;-)

krklisz- no ja tez tak mowie 2 dzieci to tak akurat...........

ja dzis w pracy do 19:00 ...
 
Wróciłam !!!!!!! :-):-)
Co ja sie tam namęczyłam tam na serio psy du... szczekaja drogi nie ma trzeba daleko isc jak mamy nie bylo na poczatku bylo mi ciężko ale potem po 1 ciężkim dniu marudzącym poradziłam sobie mama przyjechała i było jeszcze lepiej ;) Jakie tam super ciuszki w lumpkach są no nie wyobrażacie sobie a jakie tanie masakra np kurtke Campusa prawie nowa do wyprania dla małego kupiłam zaaaa 7zł z kapturem. w szoku jestem normalnie jak tam jechac to lumpki zwiedzałyśmy z kuzynką każde obkupiłam się chyba za wszystkie czasy.

Wczoraj z kuzynką zrobiłyśmy sobie spacer tak 12 km na piechote najpierw z górki a potem pod górke i pod górkę Bartuś szedł sam jakieś kilometr byłam w szoku a krzyczał z radości całą droge. :-):-) Mało tam samochodów a nawet moze jeden na 1 h przejedzie. Krajobraz tam jak zawsze piękny. 18072012481.jpg

Jak macie jakies plany dajcie znać ja jutro musze na poczte i na dąbrowskiego i pewnie na teatralke przejde się z małym żeby sie wychasał. Po tym wolnym w górach to się rozbiegał bo tam musiał pod górke wchodzić i zbiegać.

Ide nadrabiać neta bo zaległości jak cza.
 
An czyli jednak nie było najgorzej..... odpoczęłaś, spędziłaś czas z Bartusiem a to najważniejsze.....:tak:

ja dzisiaj tez w domku, bo nie mam opieki dla chłopców, i pewnie zaraz przejdziemy sie na ryneczek na Świt po kartke ślubną a popołudniu może w końcu zaliczymy dmuchawce pod Realem, bo jeszcze nam się nie udało tam dotrzeć, juz 2 tydzień nam zchodzi.....:tak::-D:tak:
 
reklama
Witajcie dziewczyny! Ja jak zwykle wpadam na chwilę i nie ogarniam wszystkich wypowiedzi bo mam zaległości :( I raczej nie nadrobię, bo mojemu maluchowi ząbki idą i jest marud, że hej... W dodatku mąż chory, także lekko nie jest.... Ja mam chorą prawą rękę (nadwyrężenie) i pisać mi ciężko, ale czytam was kochane i sercem jestem na forum, nawet jeśli nie piszę! Życzę wam wszystkim mnóstwo słońca (bo deszczu to już chyba dość!), radości i zdrówka dla choruszek! Buziak
 
Do góry