reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

jarzebinka Fajnie by bylo jak bys dolaczyla my sie juz wstepnie na przyszly tydzien umawialysmy ;).


PINKA nie dziwie sie masz co robic ;)


jutka-k Przykro ja mam podobne zdanie do Skrzata i Jagmar ;).


Skrzat Duuuuuuuuzo zdrowka dla B.


jagmar Nie boj sie nie jestes sama a tak myslac o tym twoim wozku chyba nie pozostaj ci nic innego jak
rozpuc najlepiej na szwie wymienic i znalesc krawcowa ktora to zaszyje. Ja mam fajna i tania krawcowa na Zakopianskiej
ale to trzeba sie upewnic bo nie kazda ma taka maszyne ktora taki material zaszyje.


Dzis niedziele rodzinna ;) i znow nowy tydzien, stwierdzilam ze wypelnie dla Oliwki podanie do panstwowego
zlobka i okazalo sie ze czas oczekiwania jest ok roku wiec trzeba to zrobic juz teraz ;).
A co do tego przedszkola(jagmar rozmwialysmy o tym) to sie okazuje ze w naszym przedszkolu maja po 2-3dzieci
trzyletnich na 1 miejsce wiec dla mlodszych nic nie zostaje, a w przyszlym roku tylko1grupa odejdzie wiec bedzie
tylko trudniej.
Kurcze macie jakies sprawdzone leki na podranienia okolic intymnych bo moje juz nie daja rady a grzybek to nie jest?
Bede wdzieczna za rady bo to swedzenie mnie wykonczy a za tydzien wyjezdzam i chcialabym sie tego pozbyc ;).
 
reklama
Melduje się :-)


Skrzat jak tam Basik, lepiej?
Krklisz a maśc stosujesz? może lacibios femina doustnie

u nas oki ;-) Franczesko małe spi, chyba ma skok rozwojowy od tygodnia marudzi, nie chce leżeć, jojczy cały dzień. Ręce zaraz będę miała do ziemi...za to obroty trzaska, jak sie obróci na brzuch to miał i tak w kółko...Niko bez pieluch ale wpadki się zdarzają jeszcze. Jeszcze 2 tyg i jedziemy nad morze...:))))))
 
krklisz ja się dzisiaj zaopatrzyłam z lacibios femina te doustne o których Marcia pisała. Ja jestem z nich bardzo zadowolona. Są lepsze od tych dowcipnych ;)
Z wózkiem muszę sobie poradzić bo jeszcze trochę musi mi posłużyć.

Marcia my też bez pieluch w zasadzie z siusianiem wpadek nie ma. Najgorsze, że Zosia ubzdurała sobie, że na kibelek siusiu nie może zrobić bo jest za duża (?) i muszę mieć w wózku nocnik jak wyruszamy w dłuższą trasę. Wzięłam z domu mojego dziadka stawy okrągły nocniczek, który należał jeszcze do mojego taty i zawsze mamy go ze sobą. Marysia też coś ostatnio marudna się zrobiła i jak mnie widzi to marudzi i chce na ręce a z innymi jest spokojna. Zazdroszczę wyjazdu nad morze :)
 
Hej kochane sto lat!

wstyd mi normalnie że tak Was zaniedbałam:-( ale teraz już jestem na dobre:) W piątek wróciliśmy z nad jeziorka (byliśmy od niedzieli) , fajnie spędzony czas rodzinny mieliśmy, w sobotę poszaleliśmy w sklepach (jagmar widziałam Cię w outlecie w luboniu, ale akurat mierzyłam Oli buty i nie miałam jak wybiec ze sklepu). potem ikea (wreszcie udało się Oliwce biurko kupić) i milion niepotrzebnych rzeczy jak to w ikei;) dziś spokojniej bo wczoraj znajomi posiedzieli do 3 w nocy:) przed chwilą wróciłam z tesco w którym wczoraj na większych zakupach byłam wieczorem tuź przed przyjściem znajomych i tak się spieszyłam że zostawiłam pudło pampersów przy kasie. na szczęście zwrócili:)

Staś zdrowy, więc jestem chętna na jakieś spacerki, lub zapraszam do mnie jak by któraś miała ochotę :)

a teraz lecę kolacyjkę robić:)
 
Witam!
U nas niedziela spedzona na szybkich ciuchowych zakupach (ostatnie przygotowania przed sobotnim wyjazdem nad morze:)) i poza tym rodzinnie,pozne popoludnie i wieczor na placach zabaw.Maly sie wyszalal i padl jak kawka.Wczoraj na roczku chrzesniaczki wiec weekend udany.
Krklisz Mi zawsze pomagalo Tantum Rosa.
Skrzat Zdrowka dla Basiuli.
Dzis dostalam tez wiadomosc ze moja przyjaciolka urodzila coreczke, 4200 i 58cm,konkretna kobitka.Jutro lub we wtorek chce wybrac sie do szpitala w odwiedziny.
Spokojnej nocki zycze.
 
oj mnie tez dawno nie było... chyba od kwietnia nie zaglądałam.... ale tyle problemów ze czasu brak...

zaraz mi batreia siądzie w kompie ale mam nadzieje ze zdąże cos napisać...
jak widzicie jestem juz na koncówce i juz od tygodnia męcząmnie takie bóle i skurcze ze wytrzymać nie mogę!! w piatek mam wizyte u Bruszewskego i dowiem się jak tam postępy w rozwieraniu się:-)...

kurcze wejde jutro... bo mnie zaraz wyloguje a nie mam ładowarki


pozdrawiam serdecznie!!
 
melduje sie ze zyje. byłam trollic u rodzicow. :p w niedziele wypad na wakacje... obecnie jestesmy w totalnym rozkladzie. zero jakiegos entuzjazmu :) puki co mlody opalony, pokąpany... i zadowolony. Pozdrawiam !!!!!!!!!!!
ajentka gdzie jedziecie?
 
Hej kobity :-)
widzę że "stara" ekipa się odzywa :-)
Skrzat jak Basia ??
Jagmar gratuluję sukcesów w siusianiu :-) Majka też robi postępy w domku już bez pieluchy, i na spacerki bliższe też tylko nie chce w krzaki robić ;-) i trzyma aż wrócimy do domu.
Marcia jeszcze chwilka i Franczesko będzie ci siedział i będzie lepiej :-)
Ajentka to faktycznie koleżanka miała co robić przy porodzie :-) Miłego wyjazdu wam życzę i pogody :-)
Lilou jak zwykle aktywnie :-) dobrze że pampki oddali bo ja bym się zapłakała gdyby przepadły ;-)
Sempe hej faktycznie już końcówkę masz jeszcze chwilka i dzidzia będzie na świecie :-)
Filona jak to bez entuzjazmu!! Gdzie jedziecie??
U nas całkiem już fajnie ( prócz braku kasy) w piątek byłam w Kontenerze na koncercie regge i było mimo deszczu fajnie w sobotę poszłam rano na moje urodzinowe spa i okazało się że masarzystką jest moja kumpela z liceum więc się nagadałyśmy wieczorem poszłam do kina na " Facetów od kuchni" taka lajtowa komedia, a wczoraj zaliczyłam ikee trochę srzątania a wieczorem wpadli znajomi :-) zatem weekend uważam za udany szkoda że dziś już poniedziałek :-( tak nie chciało mi się wstać do pracy...
 
czesc dziewczyny

u nas leje !!!!!!!!!!! a ja sie zaraz rozpadnę z tej złości wczoraj było w miarę przyjemnie bo nie padało i troszkę słonca było więc wykorzstalismy to na grilka a dziś od rana deszcz boszzzzzzzzzzzz ileż mozna

Młodego własnie uspałam ja koncze sniadanko i moze też sie na chwilkę położe bo jestem śnięta jak ryba:-D

dla choruszków dużo zdrówka pracującym miłej pacy zyczę;-)
 
reklama
Marciaa Jagmar Skoro mowicie ze te sa lepsze to je kupie mi G mowilze pochwowe powinny lepiej dzialac, ale
wogole to mam nerwa bo w poprzedniej ciazy mi to mi nie dokuuczalo myslalam
ze zawdzieczam plynowi do higieny ale widac tak nie bylo ;(. Za to jak zaczelam karmic to na okraglo jakis
grzybek sie przyp........w koncu stwierdzilam ze trzeba przestac karmic bo juz nic nie skutkowalo cignelo
sie jak flaki z olejem i jeszcze co chwile nawracalo-masakra.


Marciaa Oby mu przeszlo jak najszybciej ;) i ladnej pogody nad morzem ;)


Jagmar To zabytkowy sobie wybrala ;).


lilou Jednak zyjesz ;) a tez bylam w sobote w Ikei ;). Jak najbardziej nawet planowalysmy spotkanie na ten tydzien :).


ajentka To juz uzywam ;). Wspolczuje kolezance takie dziecko drogami natury ? ;(


sampe To ladnie sie zbliza ;)


kozaczino Kase sie przezyje dobrze ze humor dopisuje, ja mam dzis brak tego drugiego a tym samym tez i
cierpliwosci dla mojego dziecka ;(.


To na jaki dzis sie umawiamy Skrzat jak tam Basienka? Pogoda dzis do D..... chyba tylko do sklepu pojde ;)reszta spraw
zostanie na jutro ;).
 
Do góry