reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Czesć
będę o 14 :)

Ishi z namiotem nie pomogę jedyne miejsce które mi przychodzi na myśl to decathlon. Dobrze, że Agu wyzdrowiała. Wiadomo co to była za dziwna przypadłość?
 
reklama
Hej dziewczyny.Piasek w oczach mam bo Marcel ostatnio lubi sie budzic o nieludzkich porach typu 5:45-6:30 :( Dzis mial tak nedzny humor typu wszystko na nie ze 20 minut temu skierowalam go do lozka i mimo sprzeciwu jednak usnal.Wlasciwie tez moglabym sie zdrzemnac ale jak zwykle tyyyle jest do zrobienia.Jak wstanie to podskoczymy. Na chwile do lidla a potem na spacerek z Karola i Julka,ktos jeszcze chetny na spacer po Kozich?:)
An kochana na pewno ladna pogode macie to jakies pikniki na swiezym powietrzu,moze gdzies w okolicy jest jakis zbiornik wodny w ktorym mozna sie popluskac,wycieczki przyrodnicze,moze jakis rower ciotka ma a sasiedzi jacys fotelik dla dziecka to moglabys rowerkiem pojezdzic.Jak pogoda ladna to zawsze mozna cos zorganizowac,gorzej jak pada.
Dobra,ide sie ogarnac,poki dziec sie regeneruje.Milego dnia wszystkim.
 
Hello,
No to my zostajemy w domy, Basia w pupie 38,6 czyli pond 38 jak odejmiesz 5 kresek. Objawów praktycznie żadnych, Zet coś mówił mi teraz że jej się rano odbiło mocno jak piła mleko, ale nie wymiotowała...na razie siedzimy w domu do przychodni nie idę, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, jak co na doraźną zawsze mogę... ech a tu znów tyle planów na weekend było, bo 85te urodziny mojej babci!
Krkisz, Ishi, Jagmar miłego spotkania;) Mam nadzieję, że następnym razem dotrę!
An a gdzie Ty właściwie jesteś, jaka mieścina, może w okolicznych są jakieś atrakcje, basen, czasem trzeba ruszyć z tych małych do większych by szukać wrażeń:)
 
Ja też muszę zrezygnować ze spotkania. Zadzwoniła do mnie dzisiaj krawcowa, która ma szyć moją sukienkę ślubną i mam sie z nią dzisiaj spotkać. Muszę się ogarnąć, zrobić obiad i na 16 u niej być.
Ishi próbowałam się do Ciebie dodzwonić ale bez powodzenia.
 
An może znajdziesz jakieś atrakcje i wakacje się rozkręcą......:tak:

a mi został pokoik chłopców do ogarnięcia i będę miała błysk w chacie.....aż miło, cały tydzień mi zeszło na porządkach :tak:na weekend jadę do rodziców więc sobie odpocznę :-D

Ishi a może w jakieś przyszłe popołudnie (bo ja wracam do pracy) się umówimy to chłopaki by razem sobie poszaleli....??? zawsze to jakaś odmiana.....i lepiej by się poznali.....:-Dewentualnie piątek 20.07 mam wolne
Skrzat zdrówka dla Basieńki....:tak:
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny

Dawnooooooooooooo mnie tu nie było cale wieki dosłownie ale ogarnąć 2 prace dzieci i dom i kilka watków na bb to juz czasami za dużo nawet jak na mnie;-)

za to widzę ze wy prężnie piszecie hihi ale to dobrze;P

jak będę kiedyś w pl to moze natrafię na wasze spotkanko i przygarniecie mnie co???
 
Mamuśki, mam dla Was wspaniałą propozycję :
Lubicie dostawać kosmetyki za darmo ?
Zarejestrujcie się za pomocą tego linka : ShinyBox - Blask kobiecego piękna i zbierajcie gwiazdeczki! Wypełnienie profilu to aż 20 gwiazdeczek, a za każdą zaproszoną koleżanką dostajecie kolejne 5. Za stówkę - czyli 16koleżanek, macie swój pierwszy shiny box. To co, pomagamy sobie? :)
 
Jutka-k nie obraź się ale ja jakoś nie wierzę w te wszystkie wielkie prezenty etc, już się nauczyłam że na tym świecie nie ma nic za darmo:)
Basikowi w ciągu dnia temp spadła do 37 jak szla spać miała jakieś 37,5 nie wiem co to na razie bez leków i bez lekarza, humor raczej jej dokazuje, spała od 12-16 w dzień:) a ona praktycznie już w dzień nie śpi...no zobaczymy, nie wiem jak jutro bo jubileusz babci i będą inne dzieci od 5 lat w górę...;/
Właśnie siedzę i piekę ciasta po nocach:D
 
reklama
hej
Jak tu cicho. zastanawiałam się czy w ogóle pisać i czy ktoś to czyta poza mną :(??

Jutka-k też natrafiłam na tą stronę z shiny box ale nie spodobało mi się. Jakoś nigdy nie wdaje się w takie łańcuszkowe akcje bo nie lubię spamu a tym to się często kończy. No ale może któraś z forumowiczek się skusi. Z drugiej strony raczej rzadko cokolwiek wygrywam ;p.
Jak szkoła rodzenia?

Skrzat jak w końcu z tym jubileuszem i choroba Basi?
 
Do góry