reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

widze ze dzieczki Wam rosną jak na drożdzach:-)
zdrówka dla chorowitków...

Najstarszy syn nie wrócił do domu mieszka nadal u babci, 2 klasy nie zaliczył więc chyba idzie do zaocznej i od miesiąca szuka pracy ale zapał ma mierny..

mam od prawie 2m-cy kolejne dziecko do pilnowania teraz ma juz 9miesięcy i chyba tylko do piątku z nim będę bo nie mam siły juz... potem wróci po 4tygodniach po porodzie

krklisz!!!!!!!! Jak te Twoje tygodnie przeleciały juz!!! nie cofne się za wiele ale czy juz znasz płeć???
 
reklama
Witam poniedziałkowo :)

Koza, jagamar, Skrzat Emila tez bez pieluchy w dzien, zakładamy tylko do spania, najsmiejszniejsze jest to ze ja wogole do tego reki nie przyłożyłam :tak: Mila sama sie rozbiera i leci robic, tylko ze co by nie robiła to jest "kupka" :-p

krklisz jest jeszcze taka masc clotrimazolum czy jakos tak niby tez dobra :) tylko nie wiem czy mozna jej uzywac w ciazy :confused:

Lilou, ajentka jak zwykle zakrecone weekendy:tak:


a ja niedawno wrociłam z działki, B przywiozł nowy piasek do piskownicy, a stary musielismy usunąc :tak: niestey ale koty osotanio zrobiły sobie w naszej piaskownicy meggaaaa kuwete :angry: teraz przynajmniej jest nowy czysciutki piasek, zamkniecie na piaskownice i co najwazniejsze tyle piachu ze az sie wysypuje, ale to kwestia czasu pewnie :-D nocami zaprawiamy owoce bo tyle tego w tym roku ze nie wiadomo komu juz dawac :tak: pol piwnicy zawalone zaprawami a zostało jeszcze 3,5 drzewa do zerwania co daje jakies 500 kilo jabłek, na jednym drzewie są takie giganty ze jedno jabłko wazy ok 800 gram a drzewo sie ugina :cool2: czeresnia tez w tym roku dała czadu tylko sliwek jak na lekarstwo ale to moze lepiej bo ile mozna :-D dorodny rok jest, wiec w 2013 bede wyzywac ze nic nie ma :-p

miłego dnia i niech słonko wyjdzie bo jesien jakas jest :-p
 
hej
Natuśka ale masz fajny Emilkowy suwaczek :D. Ja to nie miałabym tyle zaparcia i chęci do zaprawiania owoców. Zdecydowanie bardziej wolę mrozić ;p. Tak, że podziwiam Cię. Chyba musisz to lubić.

krklisz mój poprzedni lekarz też twierdził, że lepsze są leki miejscowe a mnie te doustne postawiły na nogi.

Pinka u nas pogoda się zepsuła. Wczoraj lało przelotnie a dzisiaj szaruga.

sempe a skąd Ty kolejne dzieci do pilnowania bierzesz? Nie dziwię się, że czujesz się zmęczona w końcu ten ostatni moment ciąży był najtrudniejszy. Ja się czułam jak lokomotywa "ciężka, ogromna i pot z niej spływa [...] Stoi i sapie, dyszy i dmucha". Mniej więcej tak.

A ja mam jakiś ciężki czas. Jestem potwornie zmęczona i jakoś bez chęci do życia. Muszę się szybko ogarnąć bo źle mi z tym samopoczuciem.
 
witam.......
ja mam wolne w piątek to na piątek mogę się umawiać nawet i od rana..... :tak::-D:tak: więc może udałoby sie jakieś spotkanko zorganizować w większym gronie....:tak::-D:tak:

a wogóle to po tygodniowym lenistwie wróciłam do pracy i jakoś nic mi się nie chce, a nawal pracy niesamowity bo dzisiaj potencjalni studenci składają dokumenty i pytań maja tysiące....:tak:popołudniu mam w planie zakupy w Ikei, więc sobie z teściową poszalejemy a M zostanie z chłopcami, wiec zakupy na luzie a nie na czas....:tak:

Kirklisz aby przeszło chole........stwo:tak:
Skrzat zdrówka dla Basieńki.....:-)
Pinka poprawy pogody, a jak zawitasz do Polski, to postaramy sie o spotkanko, tylko wcześniej daj znać kiedy będziesz....:tak:
Natuśka to tak musisz gospodarować się zapasami aby zapasów starczyło na dwa lata.........:-)
 
Jarzębinka tak bardzo chciałam tez do Ikei pojechać ale juz nie zdąże!! a chciałam tylko 2 rzeczy koszyczki na półki i do szuflad pudełka takie białe..... nie mam kiedy w tygodniu odpada w ten weekend to bym chciała urodzić:-) pobożne życzenie mam nie?!;-)

Na-tuska gratuluje werwy do zapraw!!! co swoje to swoje nie?! śliwki to raczej większosc drzew będzie miała tak zauważyłam...a co robisz z czereśni? kompoty i co jeszcze?

Jagmar widzę ze mamy dziecko w równym wieku:-) tzn 9m-cy tylko ze to moje to nie moje.... hihihi powiem tak ze ja nie szukam dzieci do opieki jakos same do mnie trafiają... muszę odmawiać nawet... ten mały będzie u mnie do 3lat a ten 6latek to chyba juz wiecznie:-)

krklisz można clotrimazolum w ciąży... używałam w poprzedniej dosc często a w tej to nic mi nie dolagało.
 
Kozaczino no tak jakos bez... do Jarosławca w tym roku jedziemy. zazdroszczę udanego weekendu bo u nas nic ciekawego.:p
Natuśka mega kuweta buahhaha ja pierdacze ! nie zapomnij o środzie:):p
sempe wow scunek dla Ciebie! podziwiam.
Pinka no nie wierze kto się pojawił:):p daj znac jak bedziesz w PL, może znowu uda Wam sie zawitac do nas:)
 
joł :)

Filona udanego wypoczynku

Koza slyszałam ze te kontenery fajna sprawa. chętnie bym poszła ale nie zostawie dwójki teraz...

Jagmar u mnie Niko z kolei długo nie chciał siadać na nocnik...terazm u się coś odmieniło...ale zawsze mnie wola nie chce mu sie samemu gaci ściągać :tak: za to kupa w spodnie idzie wrrrr ale luuuuzik dzis sam wstał o 5 rano i zawołal siku ;):tak:

ja chwila spokoju...babcia u mnie jest z kuzynem 9 letnik i chłopaki graja w piłę i skączą na trampolinie ale mlody rządzić chce kurde:) wydziela co kto i kiedy ...czasem co sie nagadam i tłukę mu do głowy a ten swoje...dzis był bez drzemki...padnie pewnie o 19 :)

lilou- wpadaj do mnie :)))

Natuska nas obrodzilo ooostro w pomidory musimy je podwieszac na maxa bo na ziemi leza a to 1 rok
 
Zaglądam do was jeszcze popoludniowo;p młody zaraz wstanie i trzeba shower zrobić:-p ze wspomnianej wcześniej drzemki nic nie wyszło bo jakoś tak film mnie wciągnoł ze jak juz mi oko się przymykało to syn wstał;P

Jarzebinka- dam znać na 100% teraz planowaliśmy w sierpniu przylecieć ale jak patzre na ceny biletów to mi slabo :szok::szok:
Marcia- moja gwiazda kupsko dopiero na kibelek zaczeła robić cos około 3 roku zycia...........nieźle musiałam sie znia namęczyć........ także i na młodego przyjdzie czas....
Filona- tylko na zawał nie zejdź he he he

jagmar- ty to jeszcze mrozić wolisz a ja ani mrozić ani zaprawiać :-D:-) czasami kupię to az wstyd powiedzieć ze leżą w lodówce tak długo aż je wyrzuce bo zaczynają gnić..........

natuśka- jak po pracy?? zacznij te zapasy na ryneczku sprzedawać hihihi i podziwiam ....


ja objadłam sie żelków i zaraz zwymiotuję gorzej niż dziecko dosłownie....
 
Piniol no właśnie chyba pierdaczne! jedz jedz te żelki a dupa rośnie!

Marcia dzięki. brawa dla Niko o 5 rano i zawolać to jest sukces. a Wy gdzie się wybieracie w tym roku?

a gdzie kuweta znaczy się Natuśka?
 
reklama
Filuś- u mnie brzuch idzie;-)))))))))))))

a mi sie własnie zachciało naleśników z bitą smietaną borówkami lub jagodami ehhhhhhhhh jak by sie którach zdeklarowała zrobić to poproszę choć jednego....:tak:
 
Do góry