reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Hello
100 lat dla Basi :happy: ! ! !

Ewa udanego weekendu i superaśnej pogody.

Jarzębinka a Kamil już ozdrowiał całkiem z tego półpaśćca?
 
reklama
Hello:)
Ale minęło... moja Mała Basieńka skończyła dwa latka;P Kiedy to się stało! Wczoraj mieliśmy imprezkę urodzinową dla rodzinki, a dzisiaj znajomi:) Młoda po dniach wrażeń padła jak betka! Jutro odpoczynek, bo mamusia też padnięta:D
Jarzębinka to fajny weekend! Kamil w takim razie zdrowy już, myślałam, że dłużej uziemieni będziecie!
NabAwe miłego wyjazdu:)
 
Czesc dziewczyny :-)

Przepraszam ze wam sie tak tu wtryniam na forum z moim pytaniem ale tez jestem z Poznania i czy moze ktoras z was mi polecic jakis fajny lokal na chrzciny:confused: bo jestem w fazie poszukiwań i nic mi nie przychodzi do głowy :baffled:

Bede wam bardzo wdzieczna za jakiekolwiek odpowiedzi :happy::happy::happy: i z góry dziekuje :tak::tak::tak:

Pozdrawiam :-)


ps. dzielnica obojetnie byleby fajny lokalik był ;-)
 
Ostatnia edycja:
Jarzębinka a Kamil już ozdrowiał całkiem z tego półpaśćca?

Jarzębinka to fajny weekend! Kamil w takim razie zdrowy już, myślałam, że dłużej uziemieni będziecie!

wszystko mu sie łanie zagoiło, zostały juz tylko strupki na pleckach, ale wszytsko juz jest suche bez ropy:tak: półpaścem nie można sie od niego zarazic, więc w weekend byliśmy u rodziców, a teraz chodzimy na spacerki, jedynie tak dla "świętego spokoju sumienia" jeszcze w tym tygodniu ograniczam kontakty z innymi dziećmi....:tak:

natalka, witam na forum poznańskim,a w sprawie lokalu ja nie pomogę.....a może jeszcze napisz jaka dzielnica by cię interesowała, może będzie łatwiej.....:tak:
 
NabAwe Milego wyjazdu ;).


jarzebinka To super dzieciaki wybawione to i mama zadowolona.


Skrzat wszystkiego najl....... dla B.


natalka Bede miala tez ten problem w zimie ;)-niestety nie mam doswiadczenia w temacie.


jagmar Dzieki za mile spotkanie a tu sa jeszcze 2 wozki ktore ogladalam w necie masz na ich temat jakies zdanie?






W PL! WÓZEK BLIŹNIACZY/PODWÓJNY Kolcraft spacerowy (2446824761) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.




Baby Trend wozek bliźniaczy podwojny Duo SitNStand (2471269518) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Hej
krklisz kolcraft ma zabójczą wagę 21kg. Masz ochotę to wciągać z obłożeniem codziennie po schodach??? Ja właśnie na takie rzeczy zwracałam uwagę bo jednak mam kilka stopni do piwnicy (więcej niż Ty) a jestem słabeusz. Teraz szacowana waga mojego wózka to 16+16+8+zapasowe ciuchy i zabawki. Co prawda wózek wciągam po schodach bez Zosi ale moje plecy cierpią i tak. Zwróć uwagę jeszcze na wysokość oparcia, żeby się nie okazało, że dziecku będzie główka zwisać jak sobie przyśnie na dłuższym spacerze. No i wielkość kół. Przy obciążenie lepiej jak koła są większe i pompowane :).
Ja rozważałam jeszcze kupno tego wózka ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: POWERTWIN wózek spacerowy + fotelik STRATA dla noworodka. Tylko on jest ciężko osiągalny i nigdzie nie mogłam go obejrzeć na żywo.
Również dziękuję za miły dzień i spacerek :-). Teraz idę spać bo po wczorajszej nocce jestem jakaś nieswoja i oczy mi się same zamykają.

Natalka niestety nie mam pojęcie gdzie chrzest wyprawić. Niestety nie pomogę.
 
witam w wirze porządków, korzystam z pobytu całodziennego w domku i nadrabiam zaległości porządkowe - zaczęłam w poniedziałek od sypialni , wczoraj łazienka a dzisiaj juz od rana rządzę się w kuchni......:tak: po porządkach w łazience M wieczorem, aż bał się z niej skorzystać....:-D

a starszak dzisiaj z półkolonią pojechał na żagle do Kiekrza.....takiemu to dobrze.....:tak: a po południu może zaliczę dmuchawce pod Realem.....
 
Jarzębinka to Ty masz urlop? A te dmuchawce jeszcze stoją? Jagmar mówiła że były w weekend "dnia dziecka" a ja je też raz widziałam potem przejeżdzając, to do kiedy one mają być? Może Basię zabiorę:p
Natalka ja też się nie wypowiem co do chrztu, zależy pewnie jaki typ knajpy chcesz, może poszukaj opini o lokalach na poznańskim forum ślubnym, tam pod kątem wesel ale na pewno znajdziesz wiele ciekawych inforamcji, a część tych lokali nada się na chrzciny również.
Krkisz co do wózków to ja nie pomogę, jedyne bliżniaki jakie znam to ten Jagmar i Na-tuśki. Jagmar ma mniejszy, lżejszy, bardziej poręczny zresztą sama widziałaś, a Na-tuśki jest duży, ale wbrew pozorom prowadzi się go bardzo dobrze i jest zwrtony a dzieci mają dużo miejsca, ale jak Ty masz go sama po schodach nosić to nie wiem..on jest taki Peg Perego duette sw + gratis 1 gondola (navetta) (2469740668) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Jagmar wyspałaś się?;)
 
Hej kochane :-)
Natalko witaj :-) co do knajp jest ich tak wiele że musisz coś więcej napisać :-)
Jarzębinko przyjemnego sprzątania ;-) tylko odpocząć nie zapomnij :-) fajnie że młodszy ma się lepiej :-)
Skrzat fajnie że imprezy udane (zresztą u ciebie to tylko takie są ) a pamiętasz jak dopiero co kupowaliście ubranko na chrzciny od nas :-) i kiedy to minęło??? Jeszcze raz całus dla Basi :-)
Krklisz ja ci z wózkiem nie pomogę pytaj Jagmar i Natusi one są ekspertami :-)
Kochane wracam do pracy. Miłego dnia :-)
 
reklama
Jarzębinka to Ty masz urlop? A te dmuchawce jeszcze stoją? Jagmar mówiła że były w weekend "dnia dziecka" a ja je też raz widziałam potem przejeżdzając, to do kiedy one mają być? Może Basię zabiorę:p

jestem na opiece na Kamila, a że po nim juz nie widac choroby to dzisiaj wyjdziemy gdzieś poszaleć, w poniedziałek byłam na spacerku w Lidlu i jeszcze stały dmuchawce więc chyba dzisiaj nadal stoją......:tak::-D:tak:
 
Do góry