reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

hello,
u nas w sumie dni uciekają jak przez palce, weekend w pracy a Basia u moich rodziców więc minął nawet się nie obejrzałam. Teraz zet do pracy a my same. Pogoda do kitu to fakt, aczkolwiek ja upałów nie lubię, więc dla mnie to optimum 23 stopnie:D Zostało jeszcze kilka rzeczy do zagospodarowania, ale jakoś weny brak i czekaja w drugiej częśći aż je łaskawie z kartonów wyjmę:D Ale co najważniejsze, da się bez nich żyć:p Chociaż obrusów chwilowo nie potrzebuję:-D
Ishi no czas leci, jak ja pomyślę, że Basia za rok ma iść do przedszkola, szok!
Jagmar, Ishi wy mnie nie straszcie tym buntem dwulatka:p
Kozaczino jak Lula?
Alka jak tam u Was? Nadal w szpitalu?
Krkisz Ty to masz z tymi opiekunką;>
 
reklama
cześć

która taką brzydką pogodę zamówiła? przyznac się! :p

krklisz
co za kpina... brak słów! porażka po prostu

jagmar
ta metoda samodzielnego zasypiania to z której książki? język niemowląt? a ona Ci sie nie obija od szczebli i nie beczy? jak ja Emilkę zostawię to nie tlkyo łóazikuje ale już na w pół śpiąco ledwo zywa wstaje i sie potyka i co chwila głową wali po szczeblach i wtedy to dopiero sie zanosi... od razu muszę ją wziąć i tulić...

skrzat
pewnie się utęskniłaś za Basikiem cooo?

w sobotę i niedzielę są u nas dni Swarzędza- mam nadzieję że pogoda dopisze. Może się wybierzecie dziewczyny do nas:)?
 
jarzębinka i jak trampolina ?
Mój J. marzy ogromnie.

trampolinę dopiero w zeszłym tygodniu zakupiłam i pojechała od razu do moich rodziców więc jeszcze nie przetestowana, może za 2 tyg pojedziemy do rodziców to chłopcy będą mieli niespodziankę, bo nic nie wiedzą....:tak:

a czas szybko ucieka, ja niedawno miałam dylemat - szkoła, zerówka czy przedszkole a w piątek juz zakończenie pierwszej klasy, a młodszy od września do przedszkola... :tak:

w sobotę i niedzielę są u nas dni Swarzędza- mam nadzieję że pogoda dopisze. Może się wybierzecie dziewczyny do nas:)?

dziękuję, ale w ten weekend jedziemy do Turku na festyn Dni Lasu i Dni sera.. czy jakoś tak, mój M będzie tam miał konkurencje wchodzenia na skrzynki po piwie....:tak: i przy okazji odwiedzinki u rodzinki i znajomego M jeszcze ze szkoły średniej....:tak:
 
Witam sie po dłuuugiiimmmmm czasie :p
u nas sie troche dzialo, podczytywałam ale czasu na odpisywanie juz brakło :sorry2:

jagmar o przepis poprsze , mimo ze diecie powiedzielismy wielkie "pa" ok 2 miesiecy temu :-p matko jak sie ciesze :tak:


an jak bedzie ładnie to wpadajcie, baseny juz stoja od ezeszłego tygodnia i sie "grzeją" (jesli to mozeliwe przy ten pogodzie :-D

Ishi, jagmar u nas bunt 2 i 3 latka wiec chwilami jest hardcore :nerd:

Julka tak dlugo jeszcze ta chemia??? dobrze chcociaz ze udało sie z ta niepełnosprawnoscią :tak:

Alka jak tam u WAs?w dniu kiedy wylądowaliscie w szpitalu byłam akurat na szpitalnej (szkoda ze nie wiedzialam wczescniej ze tam jestescie, to bym Was odwiedziała a B by poszedł z maluchami na plac zabaw :tak: trzymaj sie mocno, niestety tez miałam okazję przerabiam w pazdzierniku szpital z dzieciakami, raz z jednym raz z drugim :blink:


dołączam sie do pytania "gdzie to lato?????"

miłego dnia kobitki :)
 
jakoś tak głucho?...

ja dziś leniwy dzień bo pogoda do bani.
Ale zwykle szykowanie do lekarza to bite 2h a dziś jak mi babka powiedziała że maam 30 minut to sie udało naszykowac spakować i dojechać i jeszcze 15 min miałam w kieszeni :p
byłam z Emi bo jej wyszła opryszczka a przez tel lekarka sie nastraszyła że może byc ospa. Jednak nie, bo to zywkła opryszczka, choć tak czy siak szkoda że mała złapała, bo wirus opryszczki to juz na zawsze zostaje :(

Mężu ma sesje wiec jest obecny nieprzytomny, a ja sie krzątam, przez tą pogodę...

Udało mi się dziś zdobyć telefon, więc dla klientek na tipsy bd miała osobny nr, ale dziei temu 3 telefony w torebce:| musze sobie kupić tel dual sim...;/

3mcie sie i módlcie o lepszą pogodę!
 
Ojojoj co sie stalo ze moj wczorajszy post sie nie dodal?


Tygrynka To pomysl ze ta wieksza polowa rozpakowywania juz za toba, a walizki niechowaj zbyt gleboko np upchnij
pod stol w kuchni :).
Super macie z tym spaniem.


jagmar Faktycznie to masz problem ale pociesz sie ze mnie tez to czeka, czytaj czytaj jak poskromic zlosnice
na pocieszenie moge ci powiedziec ze moje dziecko tez ma wstawki nie pojde za mama klade sie na podlodze i rycze ;).
No na szczescie tylko do piatku sie z soba meczymy.


jarzebinka To zdecydowanie dobry pomysl poczekac za tesciowa ;).To ciekawy weekend sie szykuje;).


Ishi No super nowe wyzwania dla J. z pewnoscia bedzie potrzebowal duzo wrazen w wakcaje ;) ale damy rade spacerki
jestem za ;).


NabAwe A co ciekawego na te dni Swarzedza macie? Ja w sobote robie meza imieniny ale niedziele mam free ;).
Kurcze oby to nie to ;).
Tak 3 telefony to zdecydowanie za duzo ;).


na-tuska Jednak zyjesz ;).


A ja wlasnie chcialam was zapytac czy szczepilyscie przeciw ospie bo ja mam w czwartek szczepienie i nie wiem
jaka podjac decyzje?
Musze jeszcze zajrzec dzis do szaf i troche posprzatac bo jutro zakupy a pojutrze szykowanie meza imienin.
 
Hej kochane :-)
u nas jakoś chorobowo wszyscy pokasłujemy, smarkamy ja byłam w zeszłym tyg na L4. może to jakieś uczulenie?? zatoki mam pozapychane:crazy: Lula za to ma podejrzenie wirusa Epsteina-Baara chyba tak to się piszę nic groźnego czekam na potwierdzenie wyników, gorsze jest to że ma nadal szmery w sercu i szukam kardiologa dziecięcego możecie kogś polecić?? trochę mnie to wszystko nerów kosztowało.
Jagmar Ishi przyłączam się do buntu 2latka!!! z młodej niezły paskud czasem wychodzi!!
Ishi jak zorganizujesz małem te 2miesiące wakacji?? to jest coś czzego się boję jak młoda zacznie chodzić do szkoły co ja z nią zrobie przez 2miesiące?? mi jeszcze trochę czsu zostało może w totka wygram i nie będę pracować :-)
Skrzat jaka praca w weekend?? Ja mam jeszcze mnóstwo rzeczy w worach i kartonach i dokładnie wczoraj pomyślałam, że te rzeczy w ogóle nie są mi potrzebne :-)
Nebawe widzę że ostro startujesz z pazurkami :-) dobrze trzeba robic w życiu rzeczy, które się lubi :-)
Jarzebinko słyszałam o tych dniach sera w Turku ;-) może się wybierzemy i przy okazji obejrzymy wspinaczkę twojego M :-) a te atrakcje są w sobotę czy w niedzielę??
Krklisz ja nie szczepiłam przeciw ospie, i też mam problem z decyzją szczepić czy nie??
wracam do pracy miłego dnia
 
Hej
Nabawe ja dzisiaj z kolei od rana mam jakiegoś straszliwego lenia i oczy mi się kleją. Chętnie poszłabym spać ale dziećmi trzeba się zajmować.

Kozaczino zdrówka dla Was. Co to za dziadostwo co się Luli przyplątało?

Krklisz jeszcze muszę znaleźć czas na czytanie mojej mądrej książki o wychowaniu dwulatka.

Natuśka Jak się Filip czuje na diecie glutenowej? Diety są złe dla matek. Przepis na ciasteczka - jest banalnie prosty
Półtorej paczki kleiku ryżowego (ja mam nestle takie mniejsze opakowanie)
3 całe jajka
kostka masła
pół szklanki cukru (oryginalnie jest cała szklanka ale wtedy ciastka są dla mnie za słodkie)

Wszystko razem mieszamy i formujemy ciasteczka z dziurka na powidła śliwkowe. Piec w rozgrzanym piekarniku aż będą ładnie wyglądały ;). Smacznego


Skrzat Co z naszym wyjściem do strefy kibica? Na stronie strefy jest napisane, że wstęp o godzinie 15 dopiero. I co teraz? Rano nie ma co się tam wybierać. Oficjalna Strefa Kibica w Poznaniu UEFA Euro 2012TM. Można przed strefą zaliczyć zoo i najlepiej jak dzieciaki będa już po obiadach i zasną w drodze do... Ja jestem za tym, żeby jutro się tam wybrać.
 
Witam sie polamana i pokrecona :baffled: wczoraj skskałam przez godzine po czeresni a dzisiaj nie mogę chodzic, oddychac , zgniac sie itd, najlepiej jakbym wtulila sie w poduche :tak: maskara, dziadkowie mnie wyzywają od rana ze nienormlana jestem zeby skskac po drabinie, gałeziach itd :-D


jagmar dzieciaki zachwycone "normlanych " jedzeniem :) widok ich usmiechu jak jedza drozdzowke, placek, ciastka itd - bezcenny, oczywiscie najchetniej teraz zjadają paluszki :eek:

Koza łooo matko co to ma byc?? o co chodzi w tym wirusie?? zdrowia dla Was wszytskich :tak:

krklisz zyje zyje :tak:


uciekam sie polozyc poki młodzież spi :-p


aaaaa trzymacie dzisiaj wieczorem bardzo mocno kciuki!!! nie moge napisac o co chodzi (fani) ale jedziemy na bardzo wazne spotkanie , i pewnie w skutkach bedzie tragiczne :sorry2:

miłego dnia bo słonko fajnie swieci :tak:
 
reklama
Jarzebinko słyszałam o tych dniach sera w Turku ;-) może się wybierzemy i przy okazji obejrzymy wspinaczkę twojego M :-) a te atrakcje są w sobotę czy w niedzielę??

my jedziemy na festyn na sobotę :tak: i to nie będzie wspinaczka mojego M, tylko on prowadzi konkurencje dla publiczności, ma skrzynki i ochotnik, odbiera kolejna skrzynkę i układa z niej wierzę, i za każdym razem wchodzi na kolejno ułożona skrzynke coraz wyżej, aż np. stoi na 20 skrzynce .... i jak straci równowagę to skrzynki mu się przewracają a on wisi jak na wędce podczepiony na linie alpinistycznej asekurowany przez mojego M....:tak::-D:tak:

natuśka kciuki zaciśnięte....:-)
 
Do góry