reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Potwierdam-Tygrynka chodzi na latwizne i kupuje gotowe obiady!:-p Chcialam nawet troche wyjesc ale mi nie dała:-D

A ja wczoraj na wieczorze panienskim bylam. Pierwszy raz na imprezie po ok roku! Moj organizm do teraz jest w szoku:-p
 
ello,
ja na sekundkę, bo zaraz uciekam do mężusia!
U nas dzisiaj od rana lenistwo,bo mgły, pojechalismy do Międzyzdrojów i zrobił się maga upał! Basia pluskała się w Bałtyku w październiku:szok::-D A ludzi w tych Międzyzdrojach jak w sezonie, więc już sobie nie wyobrażam co tam się dzieje w lipcu/sierpniu:p

Potem zaliczyliśmy zachód słońca z punktu widokowego i dziecie maga wyczerpane pa całym dniu grzecznie zasnęło w samochodzie i śpi teraz w łóżeczku:) Jutro mamy roczicę ślubu:p i muszę jakąś dobrą kolacyjkę upichcić:D

MamaGabi
witaj:)
Marcia ja byłam na szkoleniu chust, co miesiąc dziewczyny robią za darmo, a jak się nie uda załapać to są też płatna, a nawet prywatne w domu - robi np pani Dagmara Nosidełko dla dzieci, Mądre zabawki, Chusty, Chusta do noszenia niemowląt, dzieci, dziecka - Matrioszka.eu ja mam chustę NatiBaby i jest zajebista:) Tkana skośno/krzyżowa najłatwiej się ją naciąga:) I pierwsza chusta dobrze by była w pasy bo twedy łatwiej właśnie się nią pracuje:)
Na-tuska fajnie, że na działecze!
Poziomka powodzenia w pracy:)
An82 jak Bartuś się czuje? Ja na rota nie szczepiłam, ponoć ta szczepionka chroni przed małą ilością i nie ma gwarancji, że ja zaszczepisz to już nie złapie jakiś biegunkowych, bo wiele z nich nie powodują rotawirusy!

Miłego wieczorku:*
 
Ostatnia edycja:
poczytalam tylko pare ostatnich storn bo wszytkiego nie nadrobie niestety:( wybaczcie bo nawet ostatnich stron za bardzo nie pamietam....

Natuska a kiedy chcesz na kawke wpasc? daj mi pare dni na posprzatanie:) a keidy jedziesz do Filonki? to moze i ja bym pojechala jezel iFilonka mnie chce:)
Skrzat wow super zdjecie:) pogoda jest teraz cudna:) a Basia jaka duza dziewczynka:)


ja oczywisice mam problem z Gaba jak zawsze.... jak mi jadla ladnie wszystko tak teraz nic niechce jesc.... eh... jak nie urok to sraczka....
 
Dziewczyny czy macie jakis godny polecenia klub malucha gdzie mozna byloby dziecko zostawic na pare godzin 2 -3 dni w tygodniu przedpoludniem? Obojetnie jaka dzielnica Poznania, glowna role gra cena.
 
MamaGabi witaj w domku :))) to kiedy kawka?? teraz to już na bank wlecę :D no i te spotkania, ani chwili nie odczujesz że sama jesteś!
Poziomka to imprezka naprawdę udana, super!
Ania na drugi raz się podzielę, albo kupię dwa, bo ten jeden to w 3/4 Seba mi wyjadł! :D fajnie że wyjście z domu udane :)
Skrzat - szok! super, że tak cieplutko macie :)) wszystkiego dobrego, mnóstwa miłości z okazji rocznicy!!!
Natuśka Ty jak zwykle szaleństwa na działce :D a zupka na jutro przełożona ;)
An dobrze że już lepiej, oby całkiem mu minęło! ja tam za szczepieniem za rota zbytnio nie jestem, lekarka w szpitalu mówiła że zaszczepisz na to, a dziecko zachoruje na jeden ze 100 innych wirusów, tak jak to miało miejsce u Sebastiana :/ pewnie niedługo wymyślą szczepionkę na adenowirusy, bo to teraz często szaleje

aaaa mąż przyszedł z winkiem świeczkami i olejkiem do masażu ide zobaczyć co chce lub co przeskrobał :))))

sueno: w Gauganku na pl. Wolności 5 godzin od 9 do 14 - 3 dni w tygodniu za 430zł lub 5 dni w tygodniu za 550zł, ale nie wiem jak z wyżywieniem, miejsca jeszcze są. na razie jest 7 dzieci na 2 ciocie
 
hej ja po kolejnym ciezkim weekendzie w pracy;/
do tego mam mega zly humorek i ogolna doline. ;/ wczorajszy wieczor tak mnie wykonczyl ;/ eh \

sory ze nie odpisuje ale nie mam sil
An dla ciebie tylko info LIDL
i pieniazki wplace jutro bo oczywiscie zapomnialam ;/ wstyd...
aaa i chyba znam ta twoja kolezanke z Kozich o ile to jest ta. A.W?
 
mamuski przepraszam ze sie nie udzielam. postaram sie bardziej w tygodniu, dzis miałam pierwszy sprawdzianik z łaciny!!! i to nie podwórkowej, mam nadzieje ze zalicze bo pokreciłam z nerwow wszystko.
Natuska mamaGabi zapraszam. tylko dajcie mi troszkę czasu tzn. bo Filek cos pokasłuje zobaczymy co bedzie jutro. mam nadzieje ze nic nie złapał.
ale jestem zrypana. masakra. pozdrawiam wszystkie!!!! bez wyjątku. :))
 
reklama
Do góry