reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Jak dla mnie może być, chociaż wolałabym 14 piątek, bo w sobotę idę z dziewczynami na balety, chyba że dotrę do nich później, może z którąś z Was?? :D

zrboiłam w końcu tą zupę serową - boska! i mega łatwa, 5 składników a jaka fajna :D no i murzynek do tego, drugie danie babcia przyniosła, teraz czekam na mężusia :D
 
reklama
Jarzebinka wow to sie najezdizlas ja po powrocie wczorajszym ( 6 godz) mam dosyc... fajnie jezdzic do dziadkow i rodzinki ale zeby bylo ciut blizej:)

ja mam bliżej bo tylko 140 km a i tak zajmuje mi to 3-4 h, bo jeszcze najczęściej muszę sie zatrzymać po drodze u tesciów chociaż na herbatke,nie zawsze mi to pasuje,no ale cóż.... :tak:ale i tak za daleko najlepiej by było tak ok. 60 km, godzinka i z głowy.... szczególnie, że moi rodzice mieszkaja na wsi czyli podwórze,plac zabaw, zwierzątka i ....same atrakcje dla dzieciaków:-)

Marcia.... mi ewentualnie pasuje 15-sty i okolice.... :tak:

Tygrynka... ta zupę serowa tzn.jaki przepis ? :tak:
 
czesc!
jestem na tym forum od kilku lat,niedawno zmienilam sobie nick :)

jestem jedna z mam czerwcowych 2010 .

od niedawna mieszkam w puszczykowie, nie znam tam nikogo,cale zycie w poznaniu, i chetnie poznalabym kogos z tej miejscowosci.

siedze z synkiem calymi dniami w domu,nie mam z kim pogadac a syn z kim sie bawic (no,oprocz mnie:)).

moze ktos jest z puszczykowa?:D mieszkam blisko szpitala.pzdr
 
hejka
Jestem po pracy bylo ciezko psychicznie i fizycznie, po pracy wsiadlam do samochodu i zaczelam ryczec ryczałam aż do przyjazdu do domu dobrze ze bartus spi ale tez szkoda bo bym sie do niego przytuliła taki mistrasznie szkoda bylo tych dzieci nie ze źle że złe panie bo wcale nie ale na tyle dzieci tak malo opiekunek to na serio masakara i nie polecam oddawac dziecko male do żłobka, ja tam sie ciesze ze ma babcie i sa jeden na jeden a nie jedna opiekunka i 5 dzieci. Ahh co bede pisać. w każdym razie byłam na maluchach do roczku może u starszych jest lepiej ale to pewnie sie przekonam.

Jutro rozmowa z bratem (musze go przeprosic za to ze kiedys go brzydko nazwalam - nie pamietam) mama ma propozycje zeby oni zamiast brac opiekunke to zeby dal polowe mniej mi a mama bedzie do nich jezdzic i zajmowac sie wojtkeim chyba lepszy uklad i zdrowszy dla wojtka.

Cba - ja jestem z poznania.
 
witaj CbA :) tutaj chyba wszystkie mamy z Poznania :) ale niech Ci się miło z nami pisze!
to ja tak: zależy o której 15tego, ale jeśli chcecie tylko iść zjeść, pogadać i do domu to ja bardzo ładnie proszę nawet o niedzielę, 16 :)
przyszedł kombinezonik Quadri foglio który kupiłam małemu, rozmiar 98 (2/3 lata!) jest w sam raz, mam wielką nadzieję, że młody przechodzi w nim całą zimę :D
idę wrzucić na wątek o przepisach przepis na mega prostą zupę serową :D
 
Hej!!
Skrzacie i Zecie wszystkiego najlepszego w dniu drugiej rocznicy ;-) życzymy wam dużo radości, miłości, i samych chwil radosnych :-)
Tygryś co z jutrem?? Może chociaż na chwilkę się spotkamy koło 11 to ci książki oddam?? A wklej fotkę kombinezonu :-)
MamaGabi ciężko kiedy rodzina jest daleko :-) no przytulam głowa do góry :-)
CbA witam ja również z Poznania jestem :-)
Jarzębinko no mega intensywny weekend :-)
An Bartus jeszcze faktycznie jest taki malutki, że żal go zostawiać :-( na ale co robić jeśli trzeba do pracy wracać :-(
Marcia jeśli będziesz chciała obejrzeć chustę daj znać to wezmę ją na spotkanie :-)
A co do spotkania to ja bym wolała jakoś w tygodniu sie spotkać bo weekendy u nas zawsze zajęte :-) Lula już ładnie śpi musze ją pochwalić ponieważ od 17 chodziła po domu tylko w majtkach a jak chciała siusiu to brała nocnik ja jej pomogłam gatki ściągnąć i ładnie siusiała i kupa też była, ona faktycznie wie do czego służy ten nocnik :-) Oki idę obejrzeć nowy odcinek Dextera ;-)
 
reklama
ze zdjęciem ciężko bo Seba wybitnie nie chciał pozować :D
DSC_0706.JPG

DSC_0709.JPG

Koza to gdzie mam jutro być o 11? :D chcesz jeszcze jakieś książki? to coś poszukam..

edit: ja w tygodniu też mogę :D

Marciaa pokaż jakiego będziecie mieli fotografa i video! ile czasu wcześniej zamawiałaś? co w ogóle pierwsze poza salą - foto, muzyka? help! :D
 
Do góry