reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
No młoda mi zasnęła w 5 minut:)
Hihi chciałam jej mleko dać na rękach, ale mi się wyrywała i sobie pomyślałam boszzzz nie zaśnie a ona chciała do łożeczka pocmokała butlę, wymieniła na smoka i kima:szok: super oby tak dalej:)

Mój w kinie a ja teraz sama:p Sprzątać bym musiała!!! Jajniki mnie bolą;(
Może kawy bym się napiła i zjadła coś....mmm shaka z mcdonalda moze mi moj kupi wracając:p

Na-tuska jak Filip i B.?
Gabinia ja nie pomogę niestety:(
 
eh moi wreszcie spia, oboje. mam spokoj ":)
dzisiaj znowu latalam ciagle cos, jutro jweszcze kupe spraw firmowych mam...zus, skarbowka eh niechce mi sie.

bylam dzis w Jysk, ale nic konkretnego nie bylo. poduszki na kanape sobie kupilam;p
potem w zajebistym lumpku na chrobrego i obkupilam Jule :)

bylysmy dzis na szczepieniu na odre/swinke/rozyczke
ale se wymyslili w przychodni, pfff kaza podpisywac karteczki ze zostalam poinformowana o szczepieniach ich konsekwencjach , jakies ankiety kaza wypelniac, masakra
Jula plakala przy wkuciu i sie tak na pania obrazila ze juz nawet plasterka nie dala sobie przykleic ;p
 
jakis prywatny ale tani zlobek ktos zna? albo przedszkole ktore przyjmuje od 16 miesiecy dzieci?
pomozcie...
Do przedszkola nie przyjma zadnego, musi miec ukonczone 2,5 roku.Zlobki panstwowe lista rezerwowa nie ma konca. Zostaja tylko kluby malucha od 800 wzwyz, a do tego dochodzi jeszcze stawka zywieniowa okolo 9-13 zl zalezy kto co oferuje. A na stronach Klubow najczesciej jest podana tylko cena za opieke czyli 800, a o stawce zywieniowej dowiadujesz sie jak podpisujesz umowe...
 
Karola, moja kolezanka wozi swojego synka 18 miesięcznego do przeszkola niepublicznego w Owińskach. Za opiekę plus jedzenie, angielski i rytmikę, od 7 do 16, płaci 600 zł. Tak więc są tańsze miejsca:) TYlko jej synek juz samodzielny jest, w sensie je sam. Bo pieluchy muszą mu zmieniać

Teoretcznie przyjmują od 2 lat, ale stwierdzily, ze on jest dojrzaly na swoj wiek.

Karola, a co do szczepionki, to czym szczepią w Koziegłowach? I faktycznie poinformowały CIę o skutkach ubocznych? Kazaly poczekac po szczepieniu? Ja na razie z tą szczepionką zwlekam bo rozne rzeczy o niej czytalam i jakos się boję Polę szczepic
 
szczepia u nas Priorixem. w sumie nic mi nie mowily a juz napewno nie kazaly czekac po szczepieniu tam byla taka kolejka do szczepien ze szok.
ja tez sie duzo naczytalam ale jakos podchodze do tego z rezerwa, w kazdym badz razie nie pozwolilabym sobie nato zeby jej nie zaszepic, a zrobilam to dopiero teraz bo jula ma opoznione szczepienia przez chorobe

ostatnia z tych skojarzonych bedzie miala przed 2 urodzinami a powinna miec w wiekuj 1,5 roku wiec jest roznica.

600 zł za przedszkole to nie jest tak zle, chociaz do owinsk to druga strona bo prace bym miala w Poz, ale jak mozesz daj mi na pw namiary na to przedszkole, przejade sie albo chociaz zadzwonie tam
dzieki!
 
reklama
a mój Sebastian standardowo zasnął o 22 po godzinie dziwnych opowieści i przytulania samochodzika :D
my mamy teraz opóźnioną dawkę ostatniego szczepienia z 6w1 bo wcześniejsza też była opóźniona przez jakiś katar..
 
Do góry