reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Tygrynka jak Ty tak piszesz, że Młody tak późno zasypia to mi się Basia kilkumiesięczna przypomina:p Ale cieszę się, że to za mna i oby nie wróciło!
Marta ja też jeszcze Basi nie szczepiłam, ale ponoć obalili tę teorię o autyźmie, a tam gdzie ludzie przestali szczepić pojawiła sie odra na nowo! Więc mimo obaw pewnie się zdecuduję:p

Słyszę autko więc Zet przyjechał z moja niezdrową McDonaldową kolacją:D
 
reklama
U nas takie późne zasypianie się zaczęło wraz z latem, więc mam nadzieję, że z jesienią się skończy :D
fajna kolacja Skrzat :D
ja właśnie zauważyłam że jest już 4 odcinek Przepisu na życie w necie więc ide sobie obejrzeć zanim mąż wróci :)
 
hej
ja właśnie obejrzałam z R. druhny nie powiem uśmiałam się :-)
Tygryś jeśli jutro bedziecie siedziec koło 17 u ciebie to daj cynka wlecę z Lulą :-)
Skrzat smacznego McD :-D
Idę myć ząbki i spać buziaki
 
martaik ja tez zwlekam i pozwlekam moze z 3 miesiace jeszcze...zobaczymy;)
umowili mnie sami na szczepienie ale ich olałam. Nie bedzie mi tutaj frajer mowil kiedy mam zaszczepic swoje dziecko. zreszta temat rzeka nei bede sie juz stresowac :p

ja mam zły humor. moj promotor poprosil o poprawki ktorych nie zrobie mu. bo nie mam jak. musialabym pol pracy zmieniac a mam wykresy i wymyslil podrozdzial o ktorym nie ma mowy w badaniu i to zmieniloby mi prace....trudno najwyzej 3 dostane. Byle koniec tego wszystkiego.

gdzie na ratajach oprawie prace?

POZIOMKA!!:)
pisze tutaj bo nie moge pisac na priv i tak samo na zamknietym nie wiem co sie stalo...klikam w okienko i nic. Ten termin 8.10 pasuje !! co do godziny to sie zgadamy ale tak raczej 16.
 
Ostatnia edycja:
Witam z domu :):):)
wypuścili nas popoludniu :) przyjechalismy do domu i podczas zabawy klockami okazało sie ze moj synek poupychał te nieszczesne tabletki w klocki :-D :szok::eek: brauje tylko jednej sztuki ale to juz nie taka tragedia jak całe opakowanie,na wypisie ma ze na sniadanie jadł dafnie :-.

to fajnie, że wróciłaś do domku i że te tabletki jednak się znalazły.... to pewnie dlatego synek miał takie dobre samopoczucie...:tak:

a B życze szybkiego powrotu do zdrowia i do domku ;-)

a wszystkim życzę miłego dnia.....:-D

PS. a co do szczepień, to ja obydwóch szczepiłam wg kalendarza szczepionkami na NFZ ( jedynie Kamil miła przesunięcie o 3 miesiące,bo jako niemowlę chorował na ospe, więc się wszystko przesunęło) dodatkowo są zaszczepieni na pneumokoki, ta pojedyncza dawka po 2 latkach.... :tak:
 
reklama
gdzie na ratajach oprawie prace?

POZIOMKA!!:)
pisze tutaj bo nie moge pisac na priv i tak samo na zamknietym nie wiem co sie stalo...klikam w okienko i nic. Ten termin 8.10 pasuje !! co do godziny to sie zgadamy ale tak raczej 16.

super :) że termin odpowiada :-)

a ja oprawiałam tydz temu na Polance ale wydruk wyszedł 13 gr strona i brzydki wydruk(słaba jakość i foty wyszły niewyraźne) ale sama oprawa ok jak bedziesz chciała dam namiar.
Spokojnie mi się czasem wydaje , że oni tak specjalnie cisną o to pisanie dodatkowych rzeczy o których wcześniej nie bylo mowy ale spokojnie obrona to tylko formalność sama się o tym przekonałam i nie potrzebnie tak przed tym uciekałam :)
Może zrób delikatne poprawki i uderz do niego znowu. Pogadaj o tej zmianie koncepcji pracy w końcu ma być zgodna z tematem a nie wymysłem promotora.

Zapomniałam pogratulować Poziomce zdania mgr :biggrin2: Kochana wielkie gratulacje :-D

wielkie dzięki :) sama jestem z siebie dumna :) :-):-):-):-) a tyle stresu było :)

natuska - jak pogadać chcesz czy jakaś pomoc będzie potrzebna to wal śmiało.
jarzebinka - super to my sie stawiamy 27 :)
 
Do góry