reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Hej
Ilonqa welcome back poboli poboli i minie i zdrowka dla Fila! moze to jednodniowka...niko w pon mial 38,8 i wymiotowal i za drugi razem bylo juz ok:)

wczoraj dziadkowie przyjechali i mala imprezke zrobilismy urodzinoa Ł. mimo ze to dzis :)
czekam az wroci z pracki i pojdziemy na spacerek na targi moze jeszcze nam sie uda i na plac na Warszawskie :)
 
Witam, szukam towarzystwa na wwspolne spacery z dziećmi. Moja córka ma na imie Emilka i ma prawie 12 miesiecy. A ja jestem bardzo samotna, mimo, że mam kochanego męża, który jednak pracuje i wraca ok 17.
Piszcie :)
 
a ja byłam z młodą na dworze przed domem rewelacja :-) aż żyć się chce :-)trochę posprzątałam, pozamiatałam .... :-)
 
Witaj Małgosia! Wskakuj na główny wątek, zapraszamy :) Często spotykamy się razem, mimo że jesteśmy zz różnych stron Poznania :) Ja się witam z Winograd :)
 
Hej
My bylismy na tych targach Motor Show a mała została z teściową
Ja oczywiscie cała w nerwach bo nocka była kiepska i bałam się że bedzie histeryzować ale babcia sobie swietnie poradzila
ogladaly ksiazeczki i spiewaly piosenki wogole nie plakala
a nie bylo nas 4 godz

Na targach niestety szalu nie bylo! myslalam ze bedzie cos lepszego.
ale mam kilka zajebistych fotek

nasza nocka byla masakryczna!Jula plakala srednio co pol godz nosek jej tak przeszkadzal
wkoncu wstala 5:20 ale jeszcze po 8 zasnela!

wiec ja tez troche nie wyspana;/ obiad zjedlismy w Macu wracajac z targów a Jula niestety nie chce jesc;/ ale tez jej nie zmuszam bo to wiadomo ze przez chorobe.
teraz czuje ze mi Julek posral wiec uciekam przebierac tyleczek ;D
wpadne pozniej
 
reklama
Do góry