reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

no to ja też się witam z rana :-)

Karola mój też nie doceniał, póki nie stracił pracy i kilka miesięcy nie siedział z małą w domu a ja pracowałam fakt, faktem że mała miała wtedy 2 latka więc była troszkę starsza od Twojej ale.... dopiero wtedy docenił :tak: a teraz pracujemy oboje i niestety czasem znowu ma gdzieś :baffled:


a tak w ogóle to coś z forum bb się zmieniło nie ma już że możesz podziękować za post ani pod avatarem ile razy Ci podziękowano i ile razy Ty podziękowałeś tylko jest lubię to :szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam sie i ja :-)
młoda spi w nocy sie wierciła okropnie przez ta pełnie chyba :-\ juz widze jaki ruch na porodówkach mieli hihi. Za chilę jadę r. do pracy odwieźć :-( i muszę tesciowa namówic zeby posiedziała z Lula bo do babci chce skoczyc moze sie uda zobaczymy :-)
karola dziewczyny dobrze pisza, zostw go samego i jeszcze zrób liste rzeczy do zrobienia w domu i niech sobie radzi a praca to zadna wymówka R. pracuje 7 dni w tyg. od 3 miesięcy a i tak mi pomaga!!
miłej niedzieli
 
wiesz oni starają się iść z duchem czasu :-) na fb są w stanie jeszcze więcej osób zachęcić do odwiedzania bb :-)
 
Witam

weekend jeszcze to pewnie dziewczyny korzystają ;)
ja już którąś zmianę na forum przeszłam, najciężej było jak się kolory i ramki zmieniły, ale szybko można się przyzwyczaić.. a co do dziękowania to chyba jest jak się w profil wejdzie. ja wczoraj w nocy chyba zajrzałam w trakcie zmian bo się wytraszyłam bo miałam ponad 300 wiadomości :D a to były wszystkie podziękowania, pokazało mi wszystkie posty za jakie mi dziękowano!! masakrycznie to wyglądało :D

Koza i jak, pojechałaś do babci? trzeba było Lulę nam podrzucić :D

zmykam, dzisiaj gości mamy, trzeba ogarnąć chałupkę, jakieś ciacho kupić... miłego dnia!
 
Cały tydzień siedze sama do wieczora. Znaczy z Anielką ale Męża nie ma. A teraz ruszyła sprzedaż i nawet w niedziele rano jedzie i dopiero ok 12 wraca. Zimą jest fajnie bo budzimy sie obok siebie i leżymy długo w łóżeczku, robimy śniadanie, pijemy kawusie, wygłupiamy sie. Teraz sie to skończy niestety.
 
hmm ja tam wolę święty spokój tylko z malutką :-) mój mąż to ciężki przypadek jeśli chodzi o charakterek więc on woli komputer a ja wolę święty spokój :-)
 
reklama
Do góry