reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Hej!
Młoda wczoraj po kąpieli padła i Mąż też. Spali do 6 rano. Teraz Mąż w pracy a Malutka usneła. Zobaczymy co dziś będziemy robić bo mamy dwie opcje. Albo pojedziemy do pracy Męża pomóc przy szykowaniu bratka na sprzedaż albo wieczorem wszyscy na jakieś małe zakupy skoczymy.
Aha jak któraś chce bratki to warto przejechać sie jak najszybciej bo zaczeła sie sprzedaż. Póki jeszcze są nie przebrane będzie większy wybór w rozmiarach i kolorach.

Miłego dnia!
 
reklama
Witam wszyskie Mamy Poznanianki,

czy przyjmiecie w swoje szeregi jeszcze jedną mamę z okolic Poznania? Mam synka, prawie dwulatka, mieszkam 15km od Poznania i zajmuję się na codzień wychowaniem mojego urwisa.

POzdrawiam, życząc wspaniałego słonecznego dnia
 
Dzień dobry. U nas od rana piękna pogoda!!! Aż się chce żyć :)
Spacer z Brzoskwinkaą się jednak nie udał dziś, ale po weekendzie musimy nadrobić.

Ja jadę z mała do pradziadków i moze tam w Luboniu pospacerujemy :)

lumo witamy:)
skrzat910 nie śpimy!!! tzn Jula śppi :) czekam aż się obudzi i pakujemy się do Auta i wio w drogę!
Buzka odezwę się wieczorkiem
 
hej

a ja dzisiaj miałam pokręcony dzień ;/
wpierw mieliśmy z M. jechać do moich dziadków i tak na niego czekałam, żem się nie doczekała.. okazało się, że nie dali mu teraz wolnego weekendu, tylko za tydzień ;/

więc wyszłam z małym na spacer.. poszliśmy sobie do centrum, potem garbary i cytadela i do domku.. ze 4h na słonku byliśmy :-)
potem obiad i teraz siostra z małym jeszcze na godzinę poszła, a ja mam chwilę dla siebie..
 
Hej,
melduję się i ja... u nas trochę do kitu, mąż miał stłuczkę :/
Polecieliśmy na długi spacer, żeby odreagować...
Skrzat910 a co by Twój mąż radził na malutki nasłoneczoniony przez cały dzień (o ile jest słońce:p) balkonik?? coś o co nie trzeba za dużo dbać ani podlewać :p oprócz kaktusów :p
A jutro crazy day - najpierw lecę na Strzeszyn do przyjaciółki, a potem lecimy do Rogalinka do kolejnych przyjaciół, więc pewnie jutro nie zajrzę: miłej niedzieli!
 
reklama
Dzięki Kasia! a Wy macie jakieś ładne? a doniczki też macie?
ps. właśnie znalazłam przypadkiem zdjęcie malutkiej, szukasz niani widzę :)
 
Do góry