reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Witam:-)
jezeli chodzi o pomoc to jest nasza sierpniowa mama09, przykre jest to co ją spotkało, ja jej wysyłam pieniądze bo nawet dziewczyna nie ma na zycie:no: została sama z 3miesiączną coreczką.

a tak po za tym to dawno mnie nie było tutaj ale wierzcie mi z czwórką dzieci to nie ma lekko:-D
pozdrawiam poznanianki:-D
 
hej dziewczyny ja z małym pytaniem czy któraś ma jakąs opinie o pani dr Marioli Ropackiej z ul. Tęczowej?
Byłam na jednej wizycie u dr Ropackiej, nie robiła mi żadnych badań ponieważ chciałam genetyczne a to akurat nie był ten tydzień. dowiedzialam sie o niej od mojej kolezanki ktora całą ciąże prowadziła wlanie u niej i była bardzo zadowolona. Ja już nie pojechałam do w/w dr ponieważ naczytałam się bardzo dużo negatywów na znanylekarz.pl i to mnie zraziło. Wejdz na tą str i sie sama zorientuj czy warto. Pozdarawiam
 
witam mamy z Poznania:) ja jak widać w opisie z okolic ale pracuje w Poznaniu więc to prawie jak poznanianka:))) jeszcze troszkę i tez będę mamą:) poród chcę aby się odbył na lutyckiej,co myślicie lub słyszałyście na temat tego szpitala?? pozdrawiam ciepło
Ja rodzilam tam dwa razy i jestem zadowolona:tak::tak:
Takze szczerze polecam
 
Witam mamy z Poznania!
Ja też rodziłam na Lutyckiej- nie było źle:tak:
chyba gorzej było już po porodzie- pomoc w opiece nad maluszkiem pozostawiała wiele do życzenia.
 
Witam tez jestem z poznania a wlasciwie Lubonia i Czempinia, tak pol na pol mieszkam w Czempiniu ale bardzo duzo przebywam u mamay skok od Poznaia wktorym sie wychowalam. mozna pisac rapadura@onet.eu, chetnie poznam panie z dziecmi w podobnym wieku do mojej kallinki (7 mies.) do wspolnych rozmow i zabaw. Przyjaciol nigdzy za wiele a mam pare kolezanek-Mam z dziecmi:D
 
reklama
Do góry