reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

ola B wspolczuje takiej sytuacji ja nigdy nic takiego nie przezylam wiec ciezko mi sie wypowiadac szerzej
dziekuje a mile przyjecie musie sie tu wdrozyc w tematy :-) teraz zmykam z mala na spacer bo sliczna pogoda dzisiaj u nas prawda??
 
reklama
hej dziewczyny znów wszystkie gdzieś wywiało:shocked2::confused2:

Ja mam za sobą pierwszy sukces bo wciskam się w spodnie sprzed ciąży :tak: jak miło... mała ma dziś miesiąc...:szok::szok: jak ten czas leci masakra
 
Guziczek to gratki w miesiąc po porodzie to super ;-):tak:i jak ten czas szybko leci :sorry:

a co u reszty ? albo korzystają z jeszcze znośnej pogody albo zajęte dziećmi ;-)
 
Gosia fakt może zajęte dziećmi:tak: niech korzystają z pogody puki jest:-D:-D

Kasiulka ja rodziłam w św rodzinie i jeżeli będę rodzić kolejny raz to również tam, każda zmiana położnych jest super zawsze pomogą pocieszą. Jak masz problem z laktacja to zawsze pomogą i znajdą każdy sposób żeby się ruszyło :tak:sale porodowe super sprawa ja dodatkowo po porodzie byłam na porodowej sali jeszcze 2 godziny i z mężem i z naszą córką żeby się zapoznać:-D pobyt w szpitalu na prawdę dobrze wspominam a byłam tam 10 dni. dla maluszka nie trzeba brać niczego ewentualnie chusteczki nawilżające... jedzenie ok ale jak dla mamy karmiącej to troszkę mało ale wiadomo to w końcu szpital:-p
Mają tam znieczulenie zzo za darmo ale ja się nie załapałam..(za duże rozwarcie i nie było sensu podłączać ) dostałam dolargan i było ok. No i miałam wynajętą położna która bardzo dobrze się nami piekowała podczas porodu jak i później.
 
Ola no to super widzę że idziemy jak burza z naszym powrotem do normalności:tak::-D

A ja niedługo będę sie przeprowadzać... z wichrowego wywieje mnie na Strzeszyn grecki. klucze od mieszkanka odbieramy już jutro i w weekend mąż będzie malować i w tygodniu jakoś będziemy kupować mebelki i przewozić nasze szpargały do nowego mieszkanka ale jak pomyślę ile rzeczy trzeba kupić to mi się słabo robi na prawdę...
Nic kończę i spadam coś w domku porobić bo mała śpi to trzeba korzystać:-D
 
reklama
witam i ja .................. :tak:

ja mam ostatnio problemy z netem, co wejde i napisze posta to mi sie net rozłancza i juz albo mi sie nie chce, albo nie mam czasu na powtórke, ale może dzis cos wyjdzie :tak:

ja też rodziłam w Św. Rodzinie i z czystym sumieniem moge polecić ten szpital, ja osobiscie też jestem z niego bardzo zadowolona ............... :tak:

i mogę sie pochwaliś małym sukcesem - nauczyłam moje młodsze dziecię zasypiac o 20.00, na 6 nocek jest 5:1 dla mnie wiec można powiedzieć, że to juz sukces............. starszy chodzi też spać ok. 20.00 więc rodzice wieczorki maja dla siebie, poprostu pełen relaks ..................... :tak::-D:tak:

i pogoda spcerowa sie posuła :no:
 
Do góry