reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Dziewczyny!
Ja sobie zdaję sprawę że większość dyskusji i ustaleń toczy się na watkach zamknietych, ale widze ze nic sie w kwestii pomocy tej mamie nie ustaliło.
Ja sama wysłałam juz jedną paczuszkę, ale chętnie dołoze sie do kolejnej, jesli takowa bedzie ogranizowana.
Dajcie mi tylko znac, czy cos orgaznizujecie, i jesli tak to co i ew. gdzie podrzucic.
Pozdrawiam
 
reklama
Hej! jeżeli chodzi o alergologa to chodzę z córka do dr Kazeckiej-przyjmuje w Euromed na os. Piastowskim. Zleciła badania - z krwi (koszt 180 zł.) jutro mamy wizytę i odbiór wyników i może wreszcie dowiem się na co Mela jest uczulona.
 
hej dziewczyny wkońcu mogę do was napisać!! już mieszkam na strzeszynie greckim od 2 tyg i kurcze bez neta i tv to tak nudno!!ale juz na szczęście mi założycli:tak:musze was nadrobic
 
hej dziewczyny wkońcu mogę do was napisać!! już mieszkam na strzeszynie greckim od 2 tyg i kurcze bez neta i tv to tak nudno!!ale juz na szczęście mi założycli:tak:musze was nadrobic
chyba nie ma co nadrabiać Poznanianki zasypało i odśnieżają ulice bo na BB coś cisza :-D;-)

fajnie że juz po przeprowadzce :tak:
 
Niech kolęda płynie dźwięczna,
radość serce zauroczy.
Jasność, która bije łuną
zdoła w nasze serca wkroczyć.

I pozwólmy sobie w pełni
dostrzec piękno tego świata,
niech radosne chwile trwają
całe dnie, miesiące, lata.

A życzliwość, ta od święta,
towarzyszy nam już zawsze.
Niechaj magia świąt pomoże
wszystkie złe wspomnienia zatrzeć.

Życzę wszystkim dużo zdrowia,
życie niech Wam będzie gładkie.
Szczerze z Wami się podzielę
ciepłym wierszem, jak opłatkiem

słowiczek
 
ja witam po światecznie, ale od 20.12 juz miałam gosci, potem przygotowania do świat i do chrzcin i tak czas uciekał, że na BB go brakło :tak: teraz troszke lużniej wiec zagladam :tak::-D:tak:

i moge pochwalic sie małym sukcesem mojego młodszego - przewraca sie juz z brzuszka na plecki, on wogóle to śpi tylko na brzuszku i każde przebudzenie sie jego kończy sie właśnie na pleckach :tak::-D:tak:

i zyczę juz SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY I WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NOWYM 2010 ROKU :tak::-D:tak:
 
reklama
Witajcie w Nowym Roku.
Życzę Wam abyście przez następne 365 dni zaznały dużo radości, spokojnych i szczęśliwych chwil z gronie najbliższych oraz aby was omijały wszelkie zarazy.
Życzę nam wszystkim jeszcze byśmy miały troszkę czasu na pogaduchy na forum.:-)
 
Do góry