reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Witam wszystkich. Zastanawiam się czy jest jakaś przyszła mama w końcówce ciąży? Ja kończę 37 tydzień. Już nie mogę się doczekać maleństwa! Od tygodnia mam lekkie bóle podbrzusza , ból w pachwinach ale nic poza tym. Brzuszek wydaje mi się, że opadł trochę 2 tygodnie temu. Poza tym cisza. Żadnych bolesnych skurczy, czop na swoim miejscu. Tylko Dzidzia harcuje niesamowicie. Jestem ciekawa jak samopoczucie u innych? Fajnie byłoby poznać kogoś kto finiszuje razem ze mną:-)
 
reklama
Ola B. nie moge ci wyslas prywatnej wiadomosc masz cos zablokowane. napisz do mnie priv to ci podam jej numer telefonu. ja Agate poznałam dzięki znajomej ...i gdyby nie ona to nie wiem co bym zrobila. polozna z powołania..to trzeba przyznac.

jarzebinka faktycznie ty juz na ostatkach jestes:)) ale fajnie bedzie kolejny dzidzius:)) to jakie imie bedzie miał?? bo albo przeoczyłam alebo ...nie wiem:p
 
Gosia_k23 widzę, że też jesteś z Poznania i dzieli nas tylko parę tygodni ciąży, fajnie :-)

Każda z nas chyba siedzi gdzieś na "swoich" forach, np ja na Lutóweczkach 2010.. i za bardzo nie wiem co tutaj pisać, chyba że wypadnie coś typowo poznańskiego:-D

pozdrawiam Was serdecznie!!
 
Miło wiedzieć, że inni też mają podobne problemy jak ja. Dzięki za Wasze wsparcie.
Pytanie, czy udało Wam się spotkać "na żywo"? Czy któraś z Was mieszka może w Suchym Lesie lub na Sobieskiego / Marysieńki ? A może znacie dobrego pediatrę w tych okolicach?
 
Ola ja mieszkam koło suchego lasu :) koło terravity ;-)

pediatrę mam z Chrobrego ale byłam u niej tylko raz z małą od roku na bilansie a tak to nie wiem jak leczy :no: i chyba już nie zapisuje nikogo do siebie ale jest tam kilku lekarzy :tak: potem koło ronda na Sobieskiego niedaleko 2 wież(w żółtym budynku) przyjmuje pediatra do ktorej chodziłam z małą od urodzenia i jej nie polecam bo leczy tylko antybiotykami i sterydami i od razu Ci ją odradzam bo z tego jest znana :sorry:


a na żywo spotykałyśmy się w mniejszych lub większych gronach ;-):tak:

Tygrynka no ja jestem na styczniówkach i lutówkach ale inny rocznik ;-)z czasem na pewno będziesz miała o czym z nami pisać nie tylko o poznańskich sprawach ;-)
 
To Gosia jesteś bardzo blisko mnie. Ja mieszkam już w Suchym lesie, ale zaraz za torami od strony osiedla Marysieńki.

Moja Mała jak na razie jest zapisana do pediatry na Marysieńki (koło 2 wież), do dr. Komorowskiego. Nie polecam niestety. Podaje leki bez znalezienia przyczyny choroby i często nie skuteczne lub nie potrzebne.
Dobre w tym ośrodku jest tylko to, że jest blisko i dobrze szczepią.
 
ja jestem o tydzien dalej...czyli 38 tydzień i 2 tygodnie do pierwszego terminu czyli 23.09 i na chwilę obecna nie ma szan na szybszy poród, o czym marzę od jakichś 2 tygodni :tak::-D:tak: i zapraszam na WĄTEK GŁÓWNY, tam jest nas troszke wiecej, może nie na końcówce ale ogólnie w ciąży ...............................:tak::-D:cool2:
 
Witam:) ja jestem z okolic Poznania, a dokładnie to ze Środy Wlkp. ale w Poznaniu bywałam codziennie ponieważ tu pracowałam zanim zaszłam w ciąże.
Antylopka a co to ten Dzień Marzeń?
 
reklama
To Gosia jesteś bardzo blisko mnie. Ja mieszkam już w Suchym lesie, ale zaraz za torami od strony osiedla Marysieńki.

Moja Mała jak na razie jest zapisana do pediatry na Marysieńki (koło 2 wież), do dr. Komorowskiego. Nie polecam niestety. Podaje leki bez znalezienia przyczyny choroby i często nie skuteczne lub nie potrzebne.
Dobre w tym ośrodku jest tylko to, że jest blisko i dobrze szczepią.
no to tak jak moja była pediatra też byłam u niej tylko dlatego ze miałam 5 klatek dalej przychodnię a jak się przeniosła to juz mi to było obojętne czy dalej czy bliżej byle nie u niej :no:

Dziewczyny, czy zamierzacie przyjść na Dzień Marzeń?
Byłoby fajnie, gdyby troche nas tam bylo.
pozdrawiam:tak:
ja nie dam rady przyjechać :no:

Witam:) ja jestem z okolic Poznania, a dokładnie to ze Środy Wlkp. ale w Poznaniu bywałam codziennie ponieważ tu pracowałam zanim zaszłam w ciąże.
Antylopka a co to ten Dzień Marzeń?
Ulenka a ty chyba na styczniówkach też się pojawiłaś ? bo my obie z terminem na styczeń jesteśmy :tak:
 
Do góry