reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Pinka wszystkiego najlepszego dla Wiktorii z okazji 2 urodzin !!!:-):-):-)
2nd+birthday.jpg



 
A może jest jakaś mama ze Swarzędza??? Ja w Swarzędzu mieszkam od roku i prawdę mówiąc mam tu bardzo mało znajomych. Mam córeczkę Majkę która ma rok i cztery miesiące. mój numer gg: 4351347. pozdrawiam


A w której części Swarzędza mieszkasz?? Bo ja też jestem ze Swarzędza (mieszkam tu 10 lat) i mam 5-cio miesięczną córeczkę Kamilkę. Pozdrawiam!!!
 
Witam,
mam 24 lata, jestem Lutóweczką 2010 :)
Właśnie skończyłam socjologię, nie pracuję (chociaż chciałabym :)), mieszkam w okolicach Malty :)
Pozdrawiam serdecznie wszystkie Poznanianki!
 
Witaj Tygrynka :tak:

ja mam termin na styczeń 2010 :tak:wiesz już czy będzie dziewczynka czy chłopiec?i jak się czujesz w ciąży jakieś dolegliwości Cię męczą ? ;-)


Ja dziś byłam w tesco i z cherokee były ciuszki po przeceniane ale ciągle nie wiem jaki kolorek kupować :sorry:
 
Witam,
mam 24 lata, jestem Lutóweczką 2010 :)
Właśnie skończyłam socjologię, nie pracuję (chociaż chciałabym :)), mieszkam w okolicach Malty :)
Pozdrawiam serdecznie wszystkie Poznanianki!


i ja witam serdecznie i pozdrawiam :tak:

to przybedzie nam troszke nowych dzieciaczków na forum, ale na wiosennym spotkanku bedzie gwarno i wesoło :tak::-D:tak:

zapraszam do nas często :cool2::tak::cool2:
 
reklama
Witajcie :)
coś ostatnio tutaj cicho, nie? trzeba rozkręcić towarzystwo :)
dolegliwości w ciąży raczej nie mam, sporadycznie się zdarzy, że mnie mdli albo jestem zmęczona, ale ogólnie jest ok :) ostatnie usg pokazało chłopaczka, z czego baaaardzo się z mężem cieszyliśmy, bo jakoś od początku byliśmy nastawieni na chłopaka :)
właściwie nic już więcej dzisiaj nie napiszę, zmykam spać!
pozdrawiam wszystkie serdecznie :)
 
Do góry