reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

mój pracodawca wypłaca tylko pierwsze L4.. tzn perwsze chyba 34 dni.. a więc w tym miesiącu dostałam 105zł i teraz czekam aż ZUS się wykaze.. mam nadzieję że do teg czasu nie popadniemy w jakieś mega długi :(
 
reklama
michasia i Iwonka czy wy zawitacie do nas na zamkniety??????????????????????? jarzebinka wam pisała na pw ale zadna z was sie nie odezwała.............................
 
Witam wszystkich! Zakładam ten temat, ponieważ moje dziecko bardzo dużo czasu spędza w internecie. Sama słabo znam się na tych nowoczesnych technologiach, mysle, że mój syn jest ode mnie dużo w tym lepszy :) Chciałabym się dowiedzieć od Was jakie niebezpieczeństwa mogą czekać na moje dziecko w internecie? Troche się przestraszyłam, gdy usłyszałam o tym, że jacyś rodzice musieli zapłacić ponad 30 tysięcy złotych za nielegalne pliki, które ich pociecha rozpowszechniała w Internecie. Wiecie może o sposobach jak można sprawdzić czy dziecko ma na komputerze spiracone pliki?
 
nie straszcie mnie tym płaceniem za L4 :no::no::no: to jak my mamy przeżyć prze 3 miesiące z jednej pensji :no::no::no: z kredytem na barkach ...... matko kochana .......

a wogóle to witam serdecznie ...... :tak::-D:tak:

w poniedziałe mały miał w przedszkolu juz oficjalne zakończenie roku :tak: chodzi do konca czerwca, a potem jego przedszkole jest zamknete, więc bedzie miał wakacje a ja razem z nim, bo przy dobrych wiatrach idę w końcu na L4, musze tez odpocząć, tymbardziej, że maleństwo rozpycha sie coraz bardziej i coraz mocniej :tak: na szczęscie jeszcze nie dostaję kopniaczków po wnętrznościach, ale czasem jak zasadzi kopniaka na zewnątrz, to ...... czuję,że żyję :tak: i ono i ja......:tak:

ostatnio nawet w nocy M położył ręke na brzuchu i był zaskoczony tą siłą i potem dopytywał, czy ja sie wysypiam z takimi kopniakami nocnymi :tak:
 
no jarzebinko z tym L4 to tak właśnie jest.. my chcieliśmy w maju wziąść kredyt konsolidacyjny żeby jakoś przetrwać ten czas kedy moje pieniazki będą się spóźnieć.. ale jeden z kredytów niestety był dopiero od 4 miesiecy spłacany a musi być minimum 6 żeby uznali go w konsolidację.. tak więc oto na dzień dzisiejsze leżą i kwiczą moje 2 kredyty, prąd, gaz i komórki... mam nadzieję że jakoś to będzie.. a w sierpniu dostaniemy konslidację + pieniazki na górkę więc wyjdziemy na prostą i jeszcze wyprawkę maluszkowi sprawimy :-) mam nadzieję..
 
tak więc oto na dzień dzisiejsze leżą i kwiczą moje 2 kredyty, prąd, gaz i komórki... mam nadzieję że jakoś to będzie.. a w sierpniu dostaniemy konslidację + pieniazki na górkę więc wyjdziemy na prostą i jeszcze wyprawkę maluszkowi sprawimy :-) mam nadzieję..

dla mnie to jakies nieporozumienie :wściekła/y: ja mam dostać w lipcu piniążki za tzw. "wczasy pod gruszą" które chciałam przeznaczyc na umeblowanie dużego pokoju, ale w takiej sytuacji chyba jednak je odłoże, bo jak ZUS nie będzie sie wywiązywał ze swoich zobowiązań, to coś będę miała :wściekła/y: a meble najwyżej potem sobie kupimy:wściekła/y: bo kredyt, życie i wyprawka dla maleństwa, pomimo, że mam cos po Kacperku i siostra coć dorzuci, to jednak bez jednej wypłaty bedzie ciężko :wściekła/y: jednym słowem to masakraaaaaaaaaaaaaaaaa

Pinka, dziękuję, dziękuję, dziękuję .................... :tak::tak::tak::tak::tak:
 
w szoku jestem dziewczyby jak czytam co wy o tym zusie wypisujecie zeby na wlasne pieniazki czekac nie wiadomo ile???????????? masakra!!!!!!!!!!!!!!

Jarzebinka nie ma za co:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
witam sie i ja weekendowo .... :tak:

ale sie dzisiaj dowiedziałam, że w moim przypadku mi będzie płaciła firma, a ZUS będzie sie z nią rozliczał, więc teoretycznie będzie wszystko w terminie, bo firmy zatrudniające powyżej 20 czy 50 pracowników, same płaca a potem rozliczają sie z ZUS'em :tak: wiec chyba nie będę przymierać głodem ............. :tak::-D:tak:

 
Do góry