reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Witam sie i ja:tak::tak::tak:
Ja moje do dzisiaj kapie w pokoju w wanience:-)Jest mi o wiele łatwiej niz mialabym wszystko targac do lazienki:no:Mam duzo łazienke z oknem i prysznic wiec nawet w kapieli byłoby Im pewnie zimno a co dopiero po kapieli:no:Latem owszem kladlam miske pod prysznic i tam Je kapalam:tak:Dominik jest duzy wiec sam kapie sie pod prysznicem:tak::tak::tak:
Moje dziewczynki obydwie rano byly suche:tak:Klaudia w nocy wolała siku i robila na nocnik a o 7 rano obydwie sie wysikaly i spaly dalej:tak::tak::tak:Ale jestem z nich dumna:tak::tak:
 
reklama
czesc
ale sie wkurzylam :angry: pislaam 20 minut a tu mi skasowalo :wściekła/y: no wiec jeszcze raz :cool2:
Ruda - witam, ja rowniez jestem z grunwaldu ale ciut w inna strone od stadionu bo os. kopernika :-) ale w ladna pogode chetnie wybiore sie na wspolny spacer z dzieciakami :)
Dowikla - moja mała tez lubi misia w niebieskiem domu, ale niestety juz nie mam mini mini a zostaly jej tylko teletubisie na cd :sorry2:
Jarzebinka - moge sprobowac z tą wodą, ale nie wiem czy inne plyny tez sie licza, bo sluszalam ze trzeba duzo pic, ja codziennie wypijam okolo litra soku jablkowego i herbaty :happy2: ale we wtorek ide d o gin i mysle ze przepisze mi tabletki od cisnienia bo te bole zwiazane sa z wysokim cisnieniem. Co do zaproszenia na torcik, to wstępnie mogę powiedziec ze chętnie skorzystam, choc nei obiecuje, ale poki co nei mam wiekszych planow na poniedzialek, tylko przypomij mi swoj adres na prv :-)
Pinka - mała świetnie wygląda po obiadku, moja juz mi wyrywa łyżke ze chce sama i oczywiscie jak ją weźmie to sie tylko upaćka a nic prawie nie trafia do buzi :sorry2: wiec poki co to daje jej jedna lyzke a duga sama karmie :-)
Monika, Gosia - u mnie tez po kąpieli powódź, Natalka uwielbia sie chlapać, oczywiscie jak ja z nią się kąpie (bo po tym szpitalu to ciezko jej samej) jak mi sie oprze pleckami o brzuch to tak macha nogami ze pozniej to juz tylko szmata do podlogi... a jak przychodzi pora zeby wyjsc z wanny to sie buntuje ;-) spryciara
Ilonka - ja juz mam spory zapas ciuchow az do 3lat wiec raczej nei skorzystam, brakuje mi tylko kurteczki na ta wiosnę, rozm. 80 wiec jezeli cos takiego fajnego masz to przeslij mi foto, bo na tych zdjeciach co pokazalas nie zauwazylam :blink:
Natalka kochana córeczka własnie zdjęła swoje suche ubranka z suszarki, pomocnica mała, tylko że teraz musze wszystkie je pozbierac z podlogi z całego domu :sorry2:
 
witam i ja.
wlasnie chlapie kawe. maly juz z rana kupsko walnal wietrze dom:p
Gosia te ciuszki to dostalismy od znajomej, ale stwierdzilam ze nie ma ich co trzymac bo jak dopiero za 4lata chcemy miec dziewczynke to do tego czasu bedzie pewnie duzo fajniejszych. a te ciuszki sa naprawde zadbane i orginalne. wiec nie powstydze się je sprzedac.:)

co do prysznicu to chyba sie wanienka nie zmiesci...no i za nisko wyciagac z niej tego kloca to by był wyczyn:))
dowilka- gratulacje dla dziewczynek
iwnka- co do kurteczki to chyba juz nie mam, mialam taki śmieszny miniaturowy plaszczyk ale dalam kumpeli.... teraz załuje:p hehehe

zaraz sie okaze ze wszystkie z grunwaldu?;p
cholepka ja nie znam naz ulic...gdzie kopernika? co tam jest charakterystycznego?
 
Witam dziewczyny!
Nie wiem czy moge juz tu pisac bo jestem dobiero przyszla mama. Ale stoje przed wyborem szkoly rodzenia i chce rodzic na Lutyckiej no i mam problem. Znalazlam w internecie dobre opinie o poloznej z Lutyckiej, pani Lucynie Kaczmarek, slyszalam takze ze ma swoja szkole rodzenia w Domu Kultury na Piatkowiea ale nie moge znalezc zadnych namiarow do tej Pani a telefon do Domu Klutury nie odpowiada. Czy ktoras z was slyszala cokolwiek o tej Pani i ma jakies namiary do niej?
Pozdrawiam i z gory dziekuje!
 
SIOBHAN witaj:-)
Ja rodzilam na Lutyckiej dwa razy:tak:Dwa razy bylam tez tam na potrzymaniu ,po drugim porodzie troche tam lezalam i szczerze mowiac to nie slyszalam nigdy o tej poloznej:no::no::no:
 
ja po sniadaniu dopiero:/
ja rodzilam na polnej mialam swoja polozna ale ona nie prowadzi szkoly rodzenia:p ale byla swietna:)
teraz biore sie za prasowanie fuj znowu....ale jakby co jestem tuz obok:p
aha w galerii kilka fotek moich komnat:p
 
o! a to Ciekawe! :-D w internecie na innym forum znalazlam o niej mnostwo dobrych opinii. Dalas mi teraz do myslenia :tak:
Sam szpital na Lutyckiej polecam jak najbardziej:tak::tak::tak::tak:Ordynator super,lekarze tez:tak:Opieka nad noworodkami dobra,pielegniarki mile.Ja trafilam na dwie paskudne polozne od razu po cesarce ale porodzilam sobie z nimi:-);-)
Super jest polozna ktora mieszka niedaleko szpitala:tak::tak::tak:Naprawde rewelacyjna,ma super podejscie:tak:Byla przy moim pierwszym porodzie:tak:Chcialam zeby byla przy moim drugim ale nie zdazylam sie z nia umowic:no:I nie pamietam Jej nazwiska:zawstydzona/y:
A jaki lekarz prowadzi Twoja ciaze:confused:
 
reklama
Do góry