reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Hej dziewczyny!

Ja jeszcze w dwupaku, ale juz cieżko :baffled: jak do sobotki sie nie rozpakuje to pojde na ktg :tak: zobaczymy co tam sie u mnie dzieje :-)
Fajnie że spotkanie wam wyszło, ja się piszę na następne o ile mi i dzidzi zdrówko pozwoli:-)
Agatka ja też na Grunwaldzie na Jugosłowiańskiej :tak:
 
reklama
olala - imprezka się udała? Następnym razem będziesz musiałą wytłumaczyć teściowej, ze masz babskie spotkanko - na pewno zrozumie;-)

slowiczek - nawet nie chce myslec co przezywasz... :no: Trzymaj sie i duużżoo zdrówka!

iwonka - a dlaczego miało by nie pozwolić... grunt to pozytywne myślenie. Maleństwo będzie zdrowe i już :tak: No i dalej... co się tak ociągacie ;-)


Pozdróki dla wszystkich!!! A tak poza tym to gdzieeeee????????? ta wiosna !!!!!!!
 
Hej dziewczyny!

Ja jeszcze w dwupaku, ale juz cieżko :baffled: jak do sobotki sie nie rozpakuje to pojde na ktg :tak: zobaczymy co tam sie u mnie dzieje :-)
:tak:
trzymam kciuki za sprawne rozpakowanie. Może wybrałabys sie na zakupy gdzies do jakiegos marketu? mi cały dzien zakupów poskutkowal porodem 3-godzinnym nastepnego dnia 10 dni przed terminem.
a w jakim szpitalu bedziesz rodzic?
spakowana jestes?
 
olala - imprezka się udała? Następnym razem będziesz musiałą wytłumaczyć teściowej, ze masz babskie spotkanko - na pewno zrozumie;-)

Pozdróki dla wszystkich!!! A tak poza tym to gdzieeeee????????? ta wiosna !!!!!!!

mam nadzieje, ze zrozumie choc to nie jest takie oczywiste. wiecie jak jest.
 
Katka, jeszcze zdychamy..., bo rota i mnie i W dopadł...:baffled::baffled:tylko W w łagodniejszej formie...a ja na całego...
Z Łukim już OK, Gaba jeszcze kaszle ale jest lepiej...
no chyba w końcu światełko w tunelu...:dry::tak::dry:

to duuuuuuuuuużo zdrówka dla całej rodzinki :tak::-D:tak: ja też się dzisiaj nie ciekawie czuję, jakieś przeziębienie do tego jeszcze @ i wogóle ta pogoda, poprostu ........ble :no: i właśnie gdzie ta wiosna i to słoneczko, od razu byłoby przyjemniej :tak::-):tak:

miłego dnia :rofl2:
 
hej dziewczynki juz jestem :-) nie ma to jak u siebie hi hi:-):-) dzieki za spotkanko fajnie było a te co nie przyszły to nagane powinny dostac:crazy:

kubala-lot mała zniosła bardzo dobrze wogole nie płakała co mnie cieszyło niezmiernie co do diety to super bedzie dobrze moja tez na poczatku nie chciała nic jesc ale teraz powoli sie przyzwyczaja:-) mysle ze bedzie dobrze a byłas u jej meza na wizycie przepisał ci jakies leki dla malego? co konkretnie podejrzewa Iwanowa(na co ma laergie?) jak masz jakies pytania to wal smiało postaram sie odpowiedziec lub pomoc:-):-) w doradztwie:tak::tak:
jarzebinka- mnie tez sie @ szykuje brzunio boli brrrrrr nie lubie takiego uczucia:wściekła/y::wściekła/y:

katka-jak tam dziecinka?wiesz co ja nie miałam po powrocie do domu zadnego zwierzatka moze mała wyrzuciła a ja nie zauwarzyłam:-:)-(sorka.......


ok lece na kolacyjke pozdrawiam cieplutko buzka
 
helol
mam na nowo,swego osobistego kompa:-):-):-)

pinka,jarzebinka- -to jestesmy 3,ja w piatek mam dostac @,..fuj..

pinka - niestety nadal nieciekawie srujta,czasem sam sluz wyplywa jej z pupci,jutro ide do pediatry,sprawdzi czy mala nie traci na wadze. Z pozytywow,mam wrazenie,ze dzisiaj jej ,,WRZASKUN" ucichl;-),ale sza..zeby nie zapeszyc...
a co do lwicy,trudno,poczuje to co wolnosc ;-)

niech sie WAM snia aniolki ::-)
Pozdrawia Katka:ninja2:
 
witam z rana !!! :tak::-D:laugh2:

ale się zrobło, ciemno i ponuro i chyba jednak sprawdzą się prognozy i będzie padać :no: a ja muszę na służbowy spacer, ups, pewnie zmoknę :szok:

a Wam życzę miłego i suchego dnia :tak:
pozdrawiam :cool:
 
reklama
Do góry